Ataşehir Köpek Oteli

Evde Köpek Eğitmeni

7 Kasım 2016 yazan admin

Ataşehir Köpek Oteli

Köpekler günümüzde hayatımızın önemli bir parçası haline gelmiş öyle ki artık bizimle hayatımızı paylaşır duruma gelmişlerdir.  Özellikle de günümüzde neredeyse hemen her köşe başında rastlanması mümkün olan petshopları düşündüğünüzde onunda bu artışa katkısı göz ardı edilemez. Zaman zaman yoğun işleriniz nedeni ile il dışına çıkmak zorunda kalabilir köpeğinizden ve evinizden ayrı kalmak zorunda kalabilirsiniz.  Böyle durumlarda köpeğinizi kime emanet edeceğinizi nereye bırakacağınızı kara kara düşünmek yerine bu gibi zor anlarınızda size yardımcı olmak amacıyla kurulan köpek otellerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca ücretleri de sizin kaldığınız otellere göre oldukça uygundur. Hele birde köpek bakmanın zorlukları düşünüldüğünde verilen ücret fazla bile olsa gözünüz görmez hale gelecektir.

Köpeğiniz bu otellerde kendi evi gibi rahat bir ortamda ağırlanır. Kendi hemcinsleriyle iyi geçinmeyi öğrenir ve farklı arkadaşlıklar da edinir. Açık ve kapalı oyun alanlarında doya doya oyununu oynar yemek yemesi için ayrılmış olan özel bölmelerde karınlarını doyurarak kendi özel odalarında izdivaca çekilerek dinlenirler. Sizde bu köpek otelleri sayesinde aklınız sevimli dostunuzda kalmadan gönül rahatlığıyla işinize odaklanabilir ve biran önce işlerinizi toparlayarak geri dönmeye çalışabilirsiniz. Ata şehir ve çevresinde oturanlar için yada köpek otelleri hakkında bilgisi olmayıp güvenilir bir köpek oteli arayanlar için ata şehir köpek oteli en iyi seçim olacaktır.  Ata şehir köpek otelinde köpeğinizin bakımı ve diğer tüm ihtiyaçları uzman köpek bakıcıları tarafından karşılanır. Aynı zamanda olası bir kötü durum için uzman veteriner hekimler de köpeklerinizin sağlığı için sürekli olarak iş başındadırlar. İşiniz bitip de geri döndüğünüzde köpeğinizi ücretini ödeyerek bıraktığınız gibi alabilirsiniz. Sizde göreceksiniz ki köpeğiniz burada hiç sıkılmamış hatta burada kalmaktan mutluluk duymuş bir biçimde eve dönecek ve otelde geçirdiği bol oyunlu ve yorucu günlerin ağırlığıyla direkt olarak yatağına koşacaktır.

Bundan sonraki dönemlerde köpeğiniz tekrar tekrar kaldığı otele gitmek isteyecektir. Onun bu gibi otelleri unutmaması ve tekrar kalması gereken durumlarda yabancılık çekmemesi için arada bir onu köpek oteline götürerek onun burada bir yada iki gece konaklamasına müsaade etmelisiniz. Bu hem onun kendisini sosyal hissetmesini sağlayacak hem de değişik ortamlara kolay adapte olmasına yardımcı olacaktır. Sonuç olarak kendiniz bile sık sık bunalımlar yaşayarak değişikliğe ve tatile gitmeye ihtiyaç duyabiliyorsunuz. Köpeğinizin de bu gibi değişikliklere ihtiyacı vardır ancak konuşamadıkları için bu ihtiyaçlarını sözlü olarak ifade edemezler. Bunu bize hareket ve tavırlarıyla hissettirmeye çalışırlar. Kendinizin bir gecelik tatiline bile milyarlar harcayabiliyorken size yoldaşlık eden ve varı yoğu siz olduğunuz sevimli dostunuza böyle bir değişikliği çok görmemelisiniz.

Ata şehir köpek oteli tamamen köpek bakımı üzerine odaklanarak kurulmuş olan ve bünyesinde uzman ve tecrübeli veteriner hekimlerden köpek bakımına yıllarını vermiş ve artık bu konuda uzmanlaşmış olan bakıcılarıyla hizmet vermektedir. Zaten bir köpek otelini diğer köpek otellerinden ayıran en önemli özellik kadrosunun sağlamlığı ve işindeki profesyonelliğiyle başarısıdır. Eğer sizin de kısa ya da uzun bir süre evinizden uzaklara gitmeniz ve köpeğinizden ayrı kalmanız gerekiyorsa ata şehir köpek oteline köpeğinizi gönül rahatlığı işe teslim edebilir geri döndüğünüzde onu bıraktığınız anda ki neşeli yapısı ve mutlu karakteriyle bulmanın güvencesiyle aklınız onda kalmadan rahatlıkla işinize odaklanabilirsiniz. Siz işinize yoğunlaşırken emin olabilirsiniz ki köpeğiniz ona gösterilen ilgi ve sevgiden dolayı yokluğunuzu neredeyse hiç aramadan keyifli bir şekilde saatlerini ve günlerini geçirerek döneceğiniz günü bekleyecektir. Ne zaman il dışına yolunuz düşerse ve dostunuzdan ayrı kalmanız gerekirse hiç tereddüt etmeden köpeğinizi teslim edebilirsiniz. Unutmamalısınız ki hayvan sevgisi her şeyden önce insanların buluştuğu ortak paydadır.   

Hause Of İstanbul

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Editörün Seçimi

Kapat !