EN DEĞERLİ DOSTLARIMIZA EN İYİ EĞİTİM

Evde Köpek Eğitmeni

23 Mayıs 2016 yazan admin

İstanbul köpek eğitimleri çeşitli amaçlar göz önünde bulundurularak düzenlenmektedir. İnsanların köpeklerinden istedikleri beklentiler doğrultusunda herhangi bir eğitim seçilebilir ve bu eğitim hakkında gerekli bilgiye ulaşılabilmektedir. Köpeğe verilmesi istenen eğitim seçilirken dikkat edilmesi gereken başlıca husus ırk özellikleridir. Irk özelliklerinin yanı sıra ise köpeğin alışkanlıklarına ve yapısına da aynı derecede dikkat edilmesi gerekmektedir.
İstanbul köpek eğitimi, istanbulkopekegitimi.net köpeklerin eğitime kabul edilmesinden önce bir görüşme yapar. Bu görüşmede köpeğin yapısına ve sahiplerinin köpeklerinden istedikleri noktalara dikkat edilir. Görüşme esnasında edinilen bilgilere göre köpeğin nasıl bir eğitim alacağına karar verirler ve daha sonra o eğitim ile ilgili köpeğin özellikleri göz önünde bulundurularak bir program hazırlanır. Programın hazırlanmasından sonra ise köpek sahipleri ve köpekler eğitimin başarılı olabilmesi için üzerlerine düşen görevleri yaparlar. Bu köpek eğitimi merkezinin yaptıkları sadece eğitimler ile sınırlı değildir. Bütün bunların yanı sıra sadece köpekler değil, köpek sahipleri de düşünülmektedir. Herhangi bir durumda şehir ya da yurt dışına çıkmanız gerektiğinde köpeğinizi bırakıp emanet edebileceğiniz bir yer aramanıza gerek kalmamaktadır. Bu durumlar için de ayrıca köpek pansiyonları bölümü bulunmaktadır. Köpeklerinize geniş bir bahçe ve sosyalleşebileceği köpekler ile oyunlar oynayabilecekleri adeta bir ev sunulmaktadır. Hizmetler sadece bunlar ile de sınırlı değildir ve eğitim ve pansiyon hizmetlerinin sağlanabilmesi adına köpek ulaşımları da sağlanmaktadır. Köpek ulaşımları bünyesinde köpeklerinizi evinizden alarak eğitime ya da pansiyona götürür ve eve geri dönüş vakti geldiği zaman da aynı şekilde köpeğinizi evinize bırakmaktadır. Bu eğitim merkezi işini severek ve hijyen unsurlarına önem vererek yapmaktadır. Merkezin kendi bünyesinde veteriner hizmetleri de yer almaktadır. köpek eğitimi Ayrıca isteğe göre köpek eğitimlerinin yanı sıra köpekleri gezdirme hizmetleri de bulunmaktadır.
İstanbul köpek eğitiminde eğitim seçenekleri arasında temel itaat eğitimleri, ileri itaat eğitimleri ve koruma eğitimleri yer almaktadır. istanbul köpek eğitimi Temel itaat eğitimlerinde köpeğinize yürümesi, oturması, kalkması, yatması ve beklemesi gibi özellikler kazandırılmaktadır. İleri itaat eğitimlerinde ise köpeğin özelliklerini tasmasız ve tasmalı olarak gerçekleştirebilmesi sağlanır. Koruma eğitimleri kapsamında ise köpeğin her koşulda sahibini koruması sağlanır.

Hause Of İstanbul

Hause Of İstanbul

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Editörün Seçimi

Kapat !