Adalar köpek eğitim

Adalar Köpek Eğitim

Hause Of İstanbul
Adalar köpek eğitim merkezimizde, her cins ve ırk köpeğe eğitim vermekteyiz. Yapılan eğitim programı ırk ve cinslerin özelliklerine göre yapılmaktadır.

Köpek eğitimi 3 haftalık başlamalıdır, bu aşamada ortamı tanır, diğer köpekleri tanır.5 haftalık olduğunda zihinsel gelişim başlar insanları tanıma ve iletişim kurma başlar, ileride istenilen eğitimin temelleri bu aşamada atılır, köpekte istediğiniz eğitim şekli buradan itibaren şekillenir. Verilecek eğitim tuvalet eğitimi ile başlar, sonrasında temel itaat, ileri itaat, alan koruma, korumalık eğitimi ve ihtisas eğitimi şeklinde devam eder. Verdiğimiz eğitimlerin, uzmanları köpekleri eğitim aşamasında yakından takip eder. Köpek eğitiminde en önemli faktör motivasyon dur ve köpeklerde motivasyonu merak tetiklemektedir. Bu yönde verilecek eğitim başarıya ulaşır, acemi eğitmenlerin köpeğe şiddet uygulayarak ya da bağırarak yaptırdığı eğitimi firma olarak kabul etmiyoruz ve kesinlikle bu yönde eğitim vermiyoruz. Adalar köpek eğitim olarak eğitim verdiğimiz köpeklere, sevecen ve ödüllendirme sistemiyle eğitim verdiğimiz için, başarı oranımız her zaman üst seviyede olmaktadır. köpeğinizi teslim edeceğiniz eğitmenlerin, firmaların iyi araştırılması eğitmenle devamlı irtibat halinde olmanız, köpeğiniz eğitimi içerisinde sizin de olmanız, uyum ve motivasyon açısından çok faydalıdır. Adalar köpek eğitim merkezi olarak kesinlikle tecrübeli ve uzman kadrolara güvenin ve konusunda uzman olmayan, kişi ve Ailenize aldığınız minicik köpeğin ilk günlerde size ve evinize alışması haliyle kolay olmayacak, adalar köpek eğitim merkezimizde sizler için bu süreci çok daha olumlu geçirmenize yardımcı oluyoruz. Kurumlara itibar etmeyin, zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın.

Her köpek sahibi kendi köpeğinin ona ve verdiği komutlara saygılı olmasını ve uygulamasını istemektedir, bunun olabilmesi için bizim gibi firmalardan profesyonel yardım almanız size aradıklarınız fazlasıyla verecektir. Eğitime mümkün olduğu kadar erken başlamak ve köpeğin istenmeyen davranışlara alışmadan bunun yapılması çok daha önemlidir. Adalar köpek eğitimi bu konuda çok hassas davranmaktadır. Eğitim almış köpek ile eğitim almamış köpeğin karşılaştırılarak aradaki farkın görülmesi ile bizim verdiğimiz hizmetin ne kadar önemli olduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır. Doğru seçim pozitif eğitim.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Adalar köpek eğitim