Adalar Köpek Oteli

Köpeklerin artık dünyamızda büyük bir yere sahip. Köpek olsun kedi olsun bütün bu hayvanlar günlük yaşantımızda büyük bir yere sahiptirler. Bu köpekler insan hayatında olsu sosyal yaşamda büyük bir adımla insanlar arkasından gelmeye devam ediyorlar köpekler insanlar sayesinde artık daha uzun yaşayabilmekte ve insanlara sayesinde daha güvenli ve huzurlu bir hayatta yaşayabilmektedir. Köpekler olmasa bazı insanların bir yanı boş kalacaktır. Biz köpekler sayesinde hayata daha iyi tutunabilmekteyiz. Köpeklerin ter organları yoktur fakat üzülmeyin köpekler patileri sayesinde ter işini gideriyor. Bir filozofçu yani platonun bir sözünde köpekler hakkında şu söz geçmişti’ köpeklerin ruh hali tam bir filozoftur’ demiştir. Köpeklerin en uzun yaşadığı rakam 29 yıldır fakat hangi köpek olduğu bilinmemektedir. Köpeklerden bu kadar bahsettiğimize göre birkaç bilgi daha söyleyelim.

Adalar köpek oteli

Kedilerle en iyi geçinen en iyi 10 köpek cinsi?

Golden Retriever

Bu tür köpekler saygın mizahıyla kedilerle hiçbir sıkıntı yaşamamaktadır. Sadık köpekler olduğundan asla kedilerle tartışmamaktadır. Kedilerle dost gibi yaşamaktadır. hayvanlarla en sosyal köpekler arasında olan bu köpek evinizdeki köpeğinizle hiçbir sıkıntı yaşamayacaktır. Bu köpek türü mamasını bile kedilerle paylaşabilir.

Bichon Frise

Bu köpek, köpek dünyasının en mutlu köpekleri arasındadır. Bu tür köpekler hem güzelliğiyle hem de sevecenliğiyle bilinir. Bu köpekler hem kediye benzettiklerinden hem de güzel görüntüsüyle kediyle beraber aynı yatağı bile paylaşabilir. Sadece kedilerle değil de diğer köpeklerle de iyi anlaşan bir türdür.

Labrador retriever

Aynı goldenlarla olduğu gibi bu köpek türü de uysallığı ve sadıklığıyla bilinmektedir. Bu köpek türü insanlara ve diğer hayvanlarla olan ilişkisi ile bilinir bu köpek türleri kedilerle çok anlaşabilmektedirler, hatta onları korumaktadır.

Papillon

Bu köpek türü sahibine ve yavrularına olan düşkünlükleriyle bilinirler. Bu köpek türleri kedilerle hiçbir şekle uyumsuzluk sağlamaz. Kedinizle beraber yaşayabilecek bir köpek türüdür.

Maltse

Beyaz ve asil görünümüyle tam kraliçe olan bu kedi uysallığıyla bilinmektedir. Bu köpek türü insanlar tarafından çok sevilmiş bir türdür. Kedilerle ilgili hiçbir sorunu yoktur. Bir kediyle dahi yatabilir. Tam aksine kedinizin bu kediyi tırmalama işi olabilir bu köpek az havlamasıyla bilinen bir köpektir. Köpek türleri arasında en tembel köpektir.

Pug

Bu tür köpekler her türlü duruma adapte olan köpeklerdir. Bu tür köpekler sosyal yaşamda sakin ve sessiz köpeklerdir. Köpek türleri arasında en sakin köpeklerdir. Kedilerle çok iyi anlaşırlar. Hırçın bir kedi olsa ve zarar verse bir şey yapmaz ve kaçar. Köpek türlerinden olan bu köpek tam bir kedi dostudur.

Bassed hound

Bu köpek sakinliğiyle ön plandadır fakat dış tehlikelere açıktır. Bu tür kıöpekler kendilerinden dışarıyı düşünürle. Köpek türlerinden olan bu köpek kedilerle kolaylıkla anlaşabilir. Bu köpek türleri kedilerle yemeğini bile paylaşabilir köpeklerden en sakini olduğundan kedinizin hırçın olmaması gerek aksi taktirde o sevmez ve yanından hep kaçar.

Adalar Köpek Oteli

İnsanlar gibi köpeklerde artık güzel bir sahiptir. Köpekler insanların gibi yaşayacağız gibi oteller vardır. Adalar köpek oteli sizin için bir fırsat. Köpeğinizin çok iyi bakılacağı bir oteldir. Parkurlara sayesinde eğlenerek köpekler eğlenerek egzersiz yapıyor.

Köpekler için olan bakımları burada sıran bir şekilde her hafta yapılıyor köpekler burada kendi evleriymiş gibi hissediyor. Başka arkadaşlarla tanışıyor. Bu sayede sosyalleşme sağlanıyor. Burada bütün bakımları yapılırken organik mamalar sayesinde daha iyi besleniyorlar. Köpeklere burada oyun odalarıyla daha çok eğleniliyor bu odalarda arkadaşları sayesinde oyunlar oynuyor ve daha bir yaşam tarzı yaşıyorlar. Köpekler burada daha iyi besleniyorlar ve ruh halleri yerinde oluyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Adalar Köpek Oteli