Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonu

Köpek pansiyonları tatile veya yolculuğa çıkacağınızda köpeklerinizi bırakabileceğiniz bir köpek konaklama yeridir. Bu sayede siz de “köpeğimi nereye bırakacağım?” sorunundan kurtulur ve köpeğinizin işinin uzmanı kişilerce bakıldığını bilip hem tatilinizin hem de yolculuğunuzun iyi geçmesini sağlayabilirsiniz. Köpek pansiyonlarına sizin talimatlarınız, köpeğinizin maması – beslenmesi, yıkanması, hassasiyetleri doğrultusunda bakar. Ayrıca yapılarında uzman veterinerler bulunur. Bu pansiyonlardan biri de İstanbul’da bulunan Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonudur. Siz de köpeğinizi buraya getirerek köpeğinizin sizin talimatlarınız ışığında iyi bakılmasını sağlayabilir ve uzakta kaldığınız zaman içerisinde köpeğinizin iyi bakıldığından emin olabilirsiniz.

Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonu

Köpek pansiyonları köpek sahipleri oldukça önemli bir kurumdur. Çünkü her insanın zaman zaman çıkmak zorunda olduğu iş gezileri ve seyahatler vardır. Ya da birkaç gün tatil yapmak istiyordur. Bu zaman zarfında köpeklerini bırakacak güvenli bir yer aramak zorunda kalırlar. Bu da kolay bir şey değildir. Çünkü köpeklerin iyi beslenmesi, yıkanması ve gezdirilmesi gerekilmektedir. Ayrıca aşılarının zamanı geldiğinde de aşılarının yapılması gerekmektedir. Bu yüzden iyi bir yer bulmak köpek sahipleri için sorun olur. Bu yüzden köpek sahipleri köpeklerini köpek bakımından anlayan birilerine vermek ister. İşte köpek pansiyonları köpeklerini belli bir zaman zarfı içinde iyi bakılması için açılan yerlerdir.

Eğer siz de bir süreliğine köpeğinizi bırakacak bir yer arıyorsanız: yapısında uzman veterinerlerin çalıştığı, köpeğinizin temizliğine dikkat edildiği, gezdirildiği ve sizin belirlediğiniz mamalar doğrultusunda beslendiği Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonu gibi köpek pansiyonlarına bırakabilirsiniz. Köpek pansiyonuna gittiğiniz de yapmanız gereken öncelikli şey köpeğinizin aşı çizelgesini yanınızda götürmenizdir. Bu sayede veteriner köpeğinize en iyi şekilde bakacak ve zamanı gelen aşıyı uygulayacaktır. Ayrıca herhangi bir sağlık sorununun olmasının da önüne geçilir. Her köpek pansiyonunda olduğu gibi Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonunda da güvenilir köpek mamaları kullanılırlar.

Köpek Eğitimi

Ancak eğer köpeğinizin sevdiği ve almasını istediğiniz bir köpek maması varsa bunu da belirtmeniz gerekmektedir. Daha sonra köpeğin hassasiyetlerini, dışarı gezdirilme saatlerini ve banyo zamanlarını seçebilirsiniz. Bu sayede siz yokken bile köpeğiniz en iyi şekilde bakılacaktır. Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonu sizin belirlediğiniz zamanlarda köpeğinizi gezdirecek, mamalarını verecek ve temizliğini yapacaktır. Bu zaman zarfında da siz yolculuğunuzun, iş gezinizin, tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Gözünüz arkada kalmadan kepeğinizin iyi bakıldığını bilerek bunu yapmak daha kolay olacaktır.

Köpekler iyi bakılması gerekilen canlılardır. Her köpek sahibi de bunu ister. Bu yüzden elinden geldiğince köpeğine en iyi şekilde bakmaya çalışır. Elbette köpeklerinden belirli bir süre ayrı kalacaklarında köpeklerinin aynı şekilde iyi bakılmasını istemek onların en doğal haklardır. Çünkü bazı tatil yerlerine köpekleri almazlar, kısa süreli iş gezilerine ya da gezilere köpekleri götürmek de doğru olmayacaktır. Bu durumda hem siz hem de köpeğiniz yorulacaktır. Bu yüzden Avrupa’da yüzyılı aşkın süredir yapılan bir hizmet olan kopek pansiyonları en iyi tercih olmaktadır.

Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonu

Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonu İstanbul’da bulunan müşteriler için onlar dönene kadar köpeklerini en iyi şekilde bakılması için çalışan bir kurumdur. Bu sayede köpeğiniz sizin baktığınız gibi iyi bakılacaktır. Avrupa’da uzun zamandır var olan bu hizmet ülkemizde henüz yeni yayılan bir hizmettir ve bu işi yapan kurum sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu hizmeti veren kurumlardan biri olan Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonu da siz köpek sahiplerinin köpeğini bırakacağı güvenli bir yer olması amacıyla kurulmuş bir kurumdur.

Bu sayede siz de köpeğinizin uzman ellerde olduğunu bilerek en iyi vakitleri geçirebilirsiniz. Eğer sizin de bir köpeğiniz varsa ve yolculuğa çıkacaksanız, köpeğinizi bırakacak güvenli bir yer arıyorsanız hemen Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonu ile irtibata geçebilir ve köpeğinizi buraya getirebilirsiniz. Bu sayede sizin belirttiğiniz şekilde köpeğiniz beslenecek ve bakılacaktır. Ayrıca uzman çalışanlar tarafından köpeğiniz hep gözetim altında ve sağlıklı olacaktır. Bu sayede siz de tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonu