Arnavutköy Köpek Pansiyonu

Canlıların yaşamlarını uzun ömürlü ve sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri için bazı yaşam faaliyetlerinden yararlanmaları gerekmektedir. Yaşam ihtiyaçları onların kaliteli ve güvende bir yaşam sürmelerinde etkili olacaktır. Bu ihtiyaçları karşılanmadığında eksik ve yavaş gelişimlerine neden olacaktır. Günlük besin ihtiyaçlarının karşılanması, sağlık kontrolleri, güvenlik ve korunmalarının sağlanması vb. durumların karşılanması için hayvan severlere ve evcil hayvan sahiplerine düşen görevler vardır. Özellikle canlıları sahiplenen kişiler için onların güvenliği ve sağlığı, bakım sorumluluğu aittir.

Onların yalnız kalmamaları, ilgisiz kalmamaları, yaşamaları için gerekli ihtiyaçların karşılanması gibi. Canlıların sahiplenilmesinden sonra yaşayacakları ortama getirilmeleri ve buraya uygun olarak alışmalarını sağlamak gerekir. Bu alışma evresi zorlu ve zahmetlidir. Aynı zamanda doğal ortamlarından uzaklaşıldığı için beslenme şekillerde değişeceğinden beslenme alışkanlıklarını desteklemek gerekecektir. Bu tür eğitimleri bazı köpek barınma kurumları sağlamaktadır. Örneğin; Arnavutköy Köpek Pansiyonu, sahibi ve köpekler için konaklama ihtiyacını karşılarken aynı zamanda köpek ve sahibi arasındaki ilişkiyi düzenlemek için danışmanlar sayesinde eğitim programları uygulanmaktadır.

Arnavutköy Köpek Pansiyonu Detayları Hakkında;

Konaklama ihtiyaçlarının yanında eğlenceli ve eğitici programları ile hem barınma hem de öğretici uygulamaları mevcuttur. Bu eğitici programlar isteğe ve ihtiyaca göre düzenlenmektedir. Diğer açıdan sadece barınma ihtiyacını karşılamak isteyenlerde olacaktır. Onlar içinde sadece köpeklerin pansiyona bırakılması günlük ödenecek ücrete tabii tutulur. Sahibi ile köpeklerin beraber konaklaması ödenecek ücretin miktarını arttıracaktır. Barınma şekli olarak; odalar tekerli ve özeldir. Köpeklere özel ayrılmış bölmeler ile bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek eşyalar ve oyuncaklar mevcuttur. Köpeklerin hoşlanabileceği oyuncaklar ile eğlenceli vakit geçirmeleri sağlanmıştır. Teslim gününden alım gününe kadar bütün kontrol ve sorumluluk kuruma aittir. Herhangi bir sağlık probleminde uzmana veteriner hekimler eşliğinde sağlık güvencesi emin ellere alınmıştır. Gerekli görüldüğünde sahibi ile iletişime geçilerek detaylı bilgiler verilecektir.

Arnavutköy Köpek Pansiyonu

Arnavutköy Köpek Pansiyonu temiz ve kaliteli işçiliği ile yoğun talep gören pansiyonlardan biridir. Köpeklerin kaldığı odalara özel kamera sistemleri ile her an takipleri yapılmaktadır. Herhangi bir sorunda hemen müdahale edilmektedir. Sürekli gözetleyen ve takip altına alan çalışanları ile köpekleriniz için güvenilir ve rahat bir yaşam alanı sağlanmış olacaktır. Köpekler için günlük besin ihtiyaçları ödenecek günlük kalma fiyatının içerisinde değildir. Sahipleri köpeklerin yiyecekleri besinleri belirleyerek kuruma getirmektedir. Ve yemek saatlerinde verilmesi gereken besinler verilmektedir. Ya da köpeklerinizin teslimi sırasında dolduracağını köpek forum bilgileri ile kurum tarafından bu yiyeceklerin temin edilmesi ve ilgilenilmesi için belli ücret ödemesi yapılmaktadır.

Köpek Bakımı

Konaklama dışında verilen eğlenceli etkinlikler, eğitici programlar, öğretici ve geliştirici uygulamaları, uyku saatleri, yemek saatleri, oyun saatleri gibi alanlarda ilgi ve alaka gösterilmektedir. Bu alanlarla ilgili ihtiyaçlar karşılanırken köpeklerin ırkına, kilosuna, cinsiyetine, cinsine, kilosuna, sağlık durumuna, yaşadığı çevreye, doğurganlık ve kısırlık durumlarına göre değişkenlik göstermektedir. Saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak konaklama şekilleri mevcuttur. Köpeklerin günlük olarak pansiyona yerleştirilmesi gibi saatlik olarak da bırakılabilmektedir.

Gündüz ve gece kontrollü olarak vardiyalı çalışmalar ile köpeklerin gece gündüz demeden güvenliği ve ihtiyaçları karşılanmaktadır. Gece görüşlü kamera sistemleri ile odaların kontrol edilmesi, gözlenmesi sağlanmaktadır. Gündüz saatlerindeki programlar ve beslenme etkinlikleri gece saatlerinde de uygulanabilmektedir. Güvenliğin ve uyumun sağlandığı durumlarda köpeklerin hep beraber eğlenebilecekleri park alanlarına bırakılmaları da mevcuttur. Bu durum genellikle sahibi ile evcil hayvanın beraber konaklama durumları için geçerlidir. Köpeklerin eğlence etkinlikleri kadar sahiplerinin pansiyon içerisinde zaman geçirebilecekleri etkinliklerde düzenlenmektedir. Genel olarak köpekler ihtiyaca göre tek başına alınmaktadır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Arnavutköy Köpek Pansiyonu