Arnavutköy Köpek Pansiyonu

Arnavutköy Köpek Pansiyonu

Hause Of İstanbul
İnsanların en yakın dostu olan köpekler için verdiğim hizmet birinci sınıf ve dostlarınızın keyfini en üst seviyede tutacak şekilde hazırlandı. Sevimli arkadaşlarımız verdiğim hizmet ile sadece mutlu olmayacak aynı zamanda sağlıkları ve eğitimleri ile de yakından ilgileneceğiz. Arnavutköy Köpek Pansiyonu hizmetinden yararlanan köpeğiniz hayatının hiçbir döneminde olmadığı kadar sağlıklı ve cana yakın olacak.

Arnavutköy Köpek Pansiyonu servisini haftada 7 gün günde 24 saat açık tutuyorum. Çalışanlarım köpeğinizin rahatı içinden ellerinden geleni yaparken aynı zamanda itaat eğitimlerini de sağlıyorlar. Köpeğinizin tuvalet eğitimi, temel itaat eğitimi ve ileri itaat eğitimi uzman çalışanlarım tarafından veriliyor. Dolayısıyla köpeğiniz servisimde rahat etmenin yanı sıra ihtiyacı olan becerileri de edinmeye başlıyor. Kuaför olarak çalışan personelim köpeğinizin güzel görünümü ve temizliği için gerekli olan bakımın yapılmasını sağlıyor. Köpeğinizin ırkına göre yapılmasını istediğiniz özel traşları da bu personel gerçekleştiriyor. Veteriner olarak çalışan elemanlarım ise köpeğinizin sağlık kontrollerini aksatmadan yapıyor ve tespit edilen sağlık problemleri olduğunda uygulanması gereken tedaviyi titizlikle gerçekleştiriyor. Ayrıca dişi köpeğinizin yavrulama yaptığı dönemde sağlıklı ve güvenli bir ortamda doğum yapmasını sağlıyorlar.

Arnavutköy Köpek Pansiyonu patili arkadaşlarımız için başka hizmetler de veriyor. Tesisimde vermiş olduğum hizmetler içinde yavru köpek eğitimi de var. Uzman personelim ve ben yaşı genç olan dostlarımızı hayata ve yaşayacakları ortama hazırlamak için, gerekli eğitimi veriyor ve onları yaşayacakları ortamlara hazırlıklı hale getiriyoruz. Ayrıca köpeğinizin kötü alışkanlıkları ya da başka problemleri varsa, bunları gidermek için gerekli olan ortamı ve eğitimi sağlıyorum. Geniş oyun alanları ve görevli arkadaşlarımın yakın ilgisi ile, köpeğinizin deşarj olması ve mutlu bir şekilde vakit geçirmesi için uygun ortamlar sunuyorum. Kısacası pansiyonum sadık dostlarınızın mutluluğu, sağlığı ve eğitimi için her türlü hizmeti sağlıyor. Köpeğinizle ilgilenmek için vaktiniz olmadığında ya da eğitime ve bakıma ihtiyacı olduğunda benimle ya da görevli personelimle bağlantıya geçmek için irtibat telefonumuzu aramanız yeterli olacaktır. Servisimiz ile alınan köpeğinizin ihtiyaçlarını sağlamak ve mutluluğunu temin etmek için elimizden geleni yapacağız.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Arnavutköy Köpek Pansiyonu