Ataşehir köpek eğitim

Ataşehir Köpek Eğitim

Hause Of İstanbul
Ataşehir köpek eğitim sitemize hoş geldiniz. Firmamız tecrübeli kadrosuyla Alaşehir’de e siz hayvan severlere uzaman kadrosuyla hizmet vermeye devam ediyor.

Evinize bir yavru köpek almak istiyorsunuz ve büyütme aşamasında yaşanabilecek sıkıntılardan korku duyuyorsanız, beni dinlemezse, tuvalet konusunda sıkıntı çekersem gibi aklınızı karıştıran sorular yüzünden bu isteğinizi engelliyor sanız, biz ataşehir köpek eğitim olarak sizlere yardımcı olmaya hazırız. İstediğiniz doğrultusunda her türlü cins ve ırk köpeği eğitip, sizlere destek oluyoruz. Tuvalet eğitimi, temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi aşmalarında eğitim vermemiz haricinde koruma ve uzmanlık gerektirilen şartlar içinde eğitimler vermekteyiz. Verdiğimiz eğitimleri ister seniz evinize gelerek ya da merkezimizde verebiliyoruz. Yavru köpek seçiminde aradığınız özellikleri taşıması için sizlere uzman veteriner ve eğitimcilerimizle destek oluyoruz. Uzun yılların verdiği tecrübe ile Ataköy köpek eğitim, verdiği eğitimlerin belgelenmesi konusunda köpekleri sınavlara tabi tutmaktadır. Yapılan sınavlar birkaç bölümden oluşur.1. 1.Köpeğin sahibini Sevk Kayışı ile Takip Etmesi. 2.Sevk Kayışız Yürüme. 3.Otur Komutu. 4.Yat Komutu ve Çağırma. Bu seviyelerden 60 puan üzerinden en az 42 alması gerekir. 2. Sosyalleşmesi kontrol edilir, kulak numarasına bakılır. Sahibi ile trafikte veya açık alanda bir grubun yanından geçmesi istenir bu grubun içindeki komut itaati ve sakinliği gözlenir. Bisikletin yanından geçerken zil çalması ve köpeğin verdiği tepkiye bakılır. Sahibine yaklaşan araba da camdan konuşma sırasında köpeğin tepkisi ne bakılır. Bir yere bağlanan köpek sahibini biraz ileriden yürürken görmesi ile verdiği tepkiye bakılır. Koşan birisi köpeğin yanından geçer ve dönüp sahibi ile konuşması sırasında verdiği tepkiye bakılır. Diğer sınav etapları ise, dayanıklılık, itaat, koruma, iz sürme, etaplarından oluşur. Genel puanlama da ortalama %70-80 arası başarı puanı aranır. Yapılan bu sınavlar köpeğin aldığı eğitimin, kalitesini ve firmamızın tecrübeli ve uzman kadrosunun başarısını kanıtlamaktadır.

Ataşehir köpek eğitim olarak verdiğimiz bu bilgiler doğrultusunda sizlerde köpekleriniz bize emanet edebilirsiniz, işimizi ne kadar ciddiyetle yaptığımız ve kendimize bu konuda ne kadar güvendiğimiz ,sektörün en tecrübeli firması olmamızdan kaynaklıdır.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Ataşehir köpek eğitim