Ataşehir köpek pansiyonu

Ataşehir köpek pansiyonu

Hause Of İstanbul

Köpekler en yakın dostlarımızdır. Çoğu kişiler evlerinde ya da bahçelerinde köpek beslemekten hoşlanır. Onlarla vakit geçirmek kendinizi iyi hissetmenizi ve mutlu olmanızı sağlar. Ama köpeği olan kişilerin tatillere veya uzun seyahatlere çıkmaları durumunda köpeklerini bırakacakları bir yere ihtiyaçları vardır. Ataşehir köpek pansiyonu olarak bu hizmeti sizlere sağlamaktayız. Köpeklerinize pansiyonumuzda en iyi şekilde hizmet verilmekte ve kendini evinde hissetmesi için gereken her şey yapılmaktadır. Bunun için köpeklerinizin pansiyonumuza girişi yapılırken tarafınızdan gerekli bilgiler detaylı olarak bir form vasıtası ile alınır. Evde yaptığı ve özel durumlarını mutlaka personelimize aktarınız. Bu sayede kendini evinde gibi hissederek sizin yokluğunuzda huzurlu zaman geçirebilecektir.

Ataşehir köpek pansiyonu olarak köpekleriniz için en uygun ortamlarda konaklama istediğiniz süre boyunca sağlanmaktadır. Köpeklerinizi istediğiniz zaman zarfında pansiyonumuza güvenle bırakarak işlerinizi halledebilir veya tatilinizi köpeklerinizi düşünmeden rahatlıkla yapabilirsiniz. Köpeklerinize pansiyonumuzda evindeki rahatlığı yaşatmak için sizlerin evlerinizde davrandığınız ve sağladığınız koşulları öğrenerek aynı şekilde uygulama yapılmaktadır. Bu sayede huzurla ve mutlu bir şekilde köpekleriniz sizden ayrı oldukları süre içinde yaşamaya devam edecektir. Geniş alanımız sayesinde köpekleriniz ihtiyaç duydukları durumlarda gezdirilerek ihtiyaçları sağlanacaktır. Kapalı ve açık alanlarımızda köpekleriniz güvende ve huzurla sizlerin dönüşünü bekleyecektir. Sizlerde gittiğiniz yerlerde köpeğim ne yapıyor, ne durumda diye düşünmeden işlerinizi gönül rahatlığıyla hallederek dönebilirsiniz.

Ataşehir köpek pansiyonu olarak hizmetlerimiz sizlerden aldığımız bilgiler doğrultusunda yapılmaktadır. Köpeklerinizin beslenme şekilleri, saatleri sizlerden öğrenilerek aynı şekilde devam ettirilmektedir. Böylece düzeni bozulmadan alışkanlıklarına devam ederek kendini daha huzurlu hissedecektir. Köpeklerinizin tuvalet ihtiyacı da sizin vereceğiniz bilgiler doğrultusunda yaptırılacaktır. Köpeklerinizin giriş aşamasında kiloları ve sağlık kontrolleri yapılacaktır. Aynı şekilde çıkış aşamasında da sizlere teslim edilirken aynı uygulama tekrarlanacaktır. Köpekleriniz bizim misafirlerimizdir. Biz misafirlerimizi rahat ettirmek için en iyisini yapmak için çabalıyoruz. Pansiyonumuza köpeklerinizi getirirken aşı kartlarını yanlarında getirmeyi unutmayınız. Aşılarının tam olması bizim için önemlidir. Bu nedenle pansiyonumuza kayıt yaptırmak için eksik aşıları varsa yaptırmayı ihmal etmeyiniz. Bu köpeğinizin sağlığı için gereklidir.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Ataşehir köpek pansiyonu