Bağcılar Köpek Oteli

İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Bağcılar, her geçen gün gelişmekte ve büyümekte olan bir semttir. Çevrede bulunan üniversiteler nedeniyle özellikle öğrenciler tarafından tercih edilen semtlerin başında gelmektedir. Yakın çevresinde ise Bağcılara bağlı birçok köy bulunmaktadır. Çevresinde bulunan diğer semtler ise Bahçelievler, Avcılar, Küçükçekmece, Esenler gibi semtlerdir.

Bağcılar Köpek Oteli

Bağcılar semtinde bulunan Bağcılar Köpek Oteli ise köpeklerin özel bakımı ve eğitimi için tercih edilmekte, en iyi hizmeti vermek için çabalamaktadır. Köpek bakımının en büyük sorunlarından biri şehir dışına çıkıldığı taktirde köpeğinizi bırakabileceğiniz bir yerin olmamasıdır. İş için, tatil için veya herhangi bir sebepten böyle bir durumla karşılaşıldığında, nereye bırakabilineceği konusunda kararsız kalınabilmekte ve sorun olabilmektedir. Özellikle köpeklerini bıraktıkları yerin güvenilir olmasına dikkat etmek isterler ve kurumlara güveme konusunda temkinli davranmak isteyebilmektedirler. Köpek sahipleri onların yokluğunda nasıl bir yerde kalacağı, nasıl besleneceği, nasıl bakılacağı, hijyenik bir ortamda yaşayıp yaşamadığı gibi birçok soruya cevap bulmak isteyebilmektedirler.

Böyle bir durumla karşılaşıldığı taktirde Bağcılar Köpek Oteli sizin için kolaylık sağlayacaktır. Uzman ve tecrübeli personeller ile birlikte çalışmakta olan otel, hijyene önem vermekte ve birbirinden bağımsız odalarda köpekleri misafir etmektedirler. Odaların tamamı belirli ısılarda tutulmakta, sıcağa ve soğuğa karşı izole edilmiş özel odalar kullanılmaktadır. Köpekler günde iki kez olmak üzere sabah ve akşam tuvalet, egzersiz gibi ihtiyaçlarını giderebilmek için özel olarak hazırlanmış özel alanlara ve hayvan parklarına çıkartılmaktadırlar. Otel geniş oyun alanlarına sahiptir ve köpeklerin keyifli zaman geçirilmesi amaçlanmaktadır.

Köpek Bakımı

Aynı zaman da özellikle agresif ve saldırgan yapıya sahip olan köpekler otele alınmamakta, alınsalar dahi diğer köpeklerle bir araya getirilmemektedir. Köpeklerin otelde kaldığı süre boyunca günlük eğitimleri yaptırılmaktadır. Aynı zaman da günlük, haftalık veya aylık bakımları düzenli olarak yapılmakta ve sağlık yardımı desteği verilmektedir.

Verilen eğitimler arasında tuvalet eğitimi, koruma eğitimi, temel itaat eğitimi ve ileri itaat eğitimi gibi eğitimler yer almaktadır. Yavru köpekler için ise özel olarak eğitim verilmektedir. Bununla birlikte uzman ekip tarafından gözlenen sorunlar veya kötü sayılabilecek alışkanlıklar gerekli eğitim programları ile giderilmektedir.

Bağcılar Köpek Oteli köpek sahipleri tarafından istenildiği taktirde herhangi bir bahane uydurmadan otelin gezilmesine izin vermektedir. Köpeklerin kaldıkları odaları, oyun oynayabilecekleri oyun alanlarını, kullandıkları mamalardan, beslenme şekillerine kadar tüm aşamaları yerinde görme imkanı sunmaktadır. Aynı zaman da sizin sürekli kullandığınız mamayı da getirdiğiniz taktirde kullanabilmektedirler. Ve mama saatleri istenildiği taktirde sizin istediğiniz saatlerde verilebilmektedir.

Bağcılar Köpek Oteli

Bağcılar Köpek Oteli aynı zaman da köpeğini bırakma şansı olmayacak köpek sahipleri için istenilen yerden güvenli bir şekilde almaktadır. Uzun süre boyunca otelde kalacak olan köpekler için ise yıkama, tırnak kesimi gibi ihtiyaçlar giderilmektedir. Aynı zaman da uzman ekipler tarafından kuaför hizmeti de verilmektedir. Köpeğin ırkına uygun olan tıraşlama işlemi en iyi şekilde yapılmaktadır. Doğum yapacak olan köpeklerde ise doğum süreci ve doğum sonrası için yapılması gereken her şey yapılmaktadır. Özellikle doğum sonrasında yavruların ve annelerin tüm ihtiyaçları giderilmekte, sağlık kontrollerinin tamamı yapılmakta ve uzman ekip tarafından bakımlarının tamamı gerçekleştirilmektedir.

Köpeğin otele alımı aşamasında aşı karnesi kontrol edilmekte ve aşıları tam olmayan köpekler kesinlikle otele kabul edilmemektedir. Bu nedenle aşılarının tam olduğundan emin olunması gerekmektedir. Köpeğin otelde kaldığı süre içerisinde hastalanması durumunda veteriner hekim tarafından gerekli tedaviler yapılmaktadır ve gerekirse ilaç tedavisi başlatılmaktadır. Bu nedenle köpeğin sağlık durunu, alerjik rahatsızlık ve hassas olduğu ürünler eksiksiz bir şekilde köpek sahiplerinden alınmaktadır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Bağcılar Köpek Oteli