Bağcılar Köpek Oteli

Hayvan sahiplenmek ve bakmak günümüzde yaygınlaşmakta ve bir çok kişi seve seve bu sorumluluğun altına girmektedir. Sevimli ve tüylü arkadaşlarımız sahipleri olan sizlere yardım edip, eğlendirmekte, yine sizlere arkadaş olup ve yeri gelince de gözünüzde evlat yerini alırlar. Evimize neşe getiren evcil hayvanlara verebilecek en güzel ve ilk sırada örnek köpeklerdir. Türkiye’de farklı kurumlar tarafınca hesaplanan istatistiklere göre köpekler, evcil hayvan bakmakta olan ve hayvan sahiplenmek isteyen kişiler için ilk sırada yer almaktadır. Köpekleri bu kadar özel yapan karakteristik özellikleri sadık, akıllı, sahibine karşı korumacı tavırları olan ve oyun oynamayı sever özelliklerini taşıyan değerli hayvanlar olmalarıdır. İnsanoğluna çok uzun ve eski yıllardan beri avlanma, koruma gibi durumlarda yardım eden köpekler artık insanoğlunun en iyi dostu olmaktadır. Fakat köpek sahibi olmak eğlenceli ve güzel olduğu kadar büyük sorumluluk getirici, zor ve meşakkatli bir iştir.

Bağcılar Köpek Oteli

Eğer yüksek bir iş yoğunluğunda çalışıyorsanız zorunlu olarak ya da tatil amaçlı seyahat etmeyi düşünüyorsanız köpeklerinizi emanet etmek için yer ve kişiler arıyorsunuzdur. Bilindiği gibi otellere ve toplu taşıma araçlarına köpekler maalesef kabul edilmemektedir. Böyle zor bir durumda eğer tanıdıklarınız köpeklerden hoşlanmıyorsa ya da daha önce hiç köpek bakmamış bireylere emanet etmek ise dostlarınızda çeşitli psikolojik sorunlara neden olabilir. Evde tek bırakılması kesinlikle tavsiye edilmeyen köpekleriniz için yeni bir çözüm üretildi. Hayvan sever bireylerin çalışmaları doğrultusunda ve belediyelerin destekleri ile oluşturulan köpek otelleri İstanbul’un neredeyse tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Bu işletmelerin en büyük özelliği ise köpeklere sahiplerinin yokluğunu aratmayacak ve köpeğinizin de en az sizin ki kadar keyifli bir tatil yaşamasını sağlayacaktır.

Bağcılar Köpek Oteli

Köpek otellerinde hizmet olarak siz sahiplerin istekleri doğrultusunda eğitimler verilmekte, hayvanlarınızın bakımları alanında uzman kişilerce profesyonel bir şekilde yapılmakta ve oyun gibi çeşitli etkinliklerle köpeğinizin sosyalleşerek daha uyumlu ve neşeli bir hayvan olması sağlanmaktadır. Bu müesseselerden biri olan Bağcılar’da ki “Bağcılar Köpek Oteli” oldukça iyi ve kaliteli bir hizmet vermektedir. İstanbul’un merkez noktalarından biri olan Bağcılar’da bulunan bu otel hayvan sever ve profesyonel personelleri ile hizmet vermektedir. Bağcılar Köpek Oteli hakkında yazdığımız inceleme yazısı ise şu şekildedir:

Köpek Bakımı

Köpekler otellerine bırakıldıktan sonra karşılaştıkları en büyük sorun terk edilmişlik hissine kapılıp depresyon geçirmeleridir. Fakat Bağcılar Köpek Oteli’nde köpeklerinize evlerinde ki huzuru aratmayacak şekilde hizmet verilmektedir. Isı ve soğuğa karşı izole edilmiş, mevsimlere göre ısı ayarı yapılan ve daima hijyenik olan ortamlarda misafir edilmektedirler. Evinizin konforunu aratmayacak yerlerde kalan köpekleriniz siz sahiplerinde akıllarının kalmaması için tesisleri gezme fırsatı ve mekanı kendi yerinde gözlemleme fırsatı vermektedir. Bu sayede tesislerden bir yandan emin olurken bir yandan da aklınızın arkada kalmasını engel olmaktadır.

Bağcılar Köpek Oteli’nde misafir edilecek köpeklerinizde aranan en önemli şart aşılarının tam olmasıdır. Eksik aşıları var ise tamamlamasını öneren bu tesis, uzun bir dönem kalacak misafirleri için kuaför ve bakım hizmeti de vermektedir. Köpeklerinizin bakımlarını alanında uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Köpeklerinizin manikür pedikür gibi bakımları dışında şayet siz yokken bir sağlık problemi yaşayacak olurlarsa onlara ilaç verebilecek ve tedavi uygulayacak profesyonel bir veteriner tesislerde her zaman bulunmaktadır. Bağcılar Köpek Oteli beslenme vakitlerini günde iki kez gerçekleştirmektedir. İthal mamalar ile beslenmeleri sağlanan köpeklerin yine sabah akşam olmak üzere günde iki kez dolaştırılmaya çıkarılmaktadır. Hava şartlarının el verdiği sürelerde de doğa ile iç içe bir vaziyette köpeklerinize oyunlar oynatılıp günlük egzersiz ihtiyaçlarının karşılanması sağlanmaktadır. Bu özelliklerin dışında köpeğinizi getiremeyecek olursanız pet taksi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Bağcılar Köpek Oteli