Bahçelievler Köpek Oteli

Hayvan sevgisi sevgilerin en safı, en temizidir. Şefkat duygularını canlandırır, sakinleştirir, huzurverir. Hayatınızın bir döneminde bazı hayvanlara yakın olabilseniz de köpeklere karşı fobiniz olabilir. Hafızanıza kazınmış bir yaşanmışlıktır bunun sebebi. Korkuların üzerine gidilirse aşılabileceği söylenir. Büyük, ürkütücü ırk bir köpeğe olmasa da daha küçük bir ırka yavaş yavaş yakınlaşabilir, korkunuzu yenebilirsiniz. Bir kez korku sınırı aşılırsa onlara bağlanacak, onlarsız olamayacaksınız. Eviniz, yaşadığınız ortam bir köpek beslemek için uygunsa hangi ırka, nasıl bir köpeğe sahip olmak istediğinize karar verip aldığınıza elinizden gelse her yere onu da götürmek isteyebilirsiniz. Tabi ki bu isteğin gerçekleştirilmesi zordur.

Bahçelievler Köpek Oteli

Kendi aracınızla seyahate çıkıyorsanız köpeğinizi de yanınıza alabilseniz de gideceğiniz yerde sorun yaşayabilirsiniz. Bir otelde ya da pansiyonda kalacaksanız köpek kabul edilmeyebilir. Seyahate toplu taşım araçlarıyla, bir otobüsle, trenle ya da uçakla çıkacaksanız köpeklerin kabul edilmediğini ya da özel koşulları yerine getirebilirseniz kabul edilebileceğini görecek, hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Böyle bir sorun yaşadığınızda evinizin tatlı dostu köpeğinizi yakınlarınıza bırakma girişiminiz de boşa çıkabilecektir. Bu konunun önemini kavramış olan Bahçelievler Köpek Oteli bir süreliğine evinden ayrılması gereken kişilerin evcil hayvanlarına kalacak bakımlı ve güvenli bir ortam sağlamayı amaçlamaktadır.

Evcil hayvanları kabul eden hayvanlara değer veren oteller de bulunabilmekte, onlarla birlikte hoş zamanlar geçirmeniz mümkün olabilmektedir. Yine de herkes bu imkâna sahip olamayacak veya kendisi tatilin tadını çıkarmak isterken düzenli olarak köpeğinin bakımıyla uğraşmak onları köpek otellerine bırakarak en doğru kararı vermiş olacaklardır. Bu otellerde kendi hemcinsleriyle birlikte olan ve işinde deneyim sahibi elemanlar tarafından düzenli günlük bakımı yaptırılan ve aktiviteleri yerine getirilen köpekleriniz de bir çeşit tatil yapmış olacaklardır. Döndüğünüzde onları bıraktığınız zamandaki kadar sağlıklı, neşeli ve birbirinizi özlemiş bulacaksınız.

Köpek Bakımı

Bahçelievler Köpek Oteli evinizde köpeğinize sağladığınız koşullardan çok daha fazlasını verebilmeyi vaat etmektedir. Yerinde görenler bu vaatlerin gerçeklik payının büyük olduğunu da göreceklerdir. Evcil hayvanınız ilk geldiğinde belki çok kısa bir süre yeni ve geçici ortamını yadırgayacak olsa da kısa sürede alışacağından ve burayı seveceğinden emin olun. Evcil hayvanınıza yeniden kavuştuğunuzda kilo kaybı olacak mı, hastalanacak mı, yeterli beslenecek mi gibi endişeleriniz olsa da, köpek otelinin kapıdan içeri girdiğiniz, çalışanları ve köpeklerin kalacakları, egzersiz yapacakları ortamları gördüğünüzde hiçbir soru işareti ve şüphe aklınızda kalmayacaktır.

Bahçelievler Köpek Oteli müşterileri bir köpeklerinin bakımı için geçici süre bıraktıklarında daha sonraki ihtiyaçlarında da yine aynı yeri tercih edeceklerdir. Çok uygun fiyatlarla kabul edilen evcil hayvanlarınıza verilen kaliteli hizmet, köpek oteliyle yollarınızın yeniden karşılaşmasını sağlayacaktır. Köpeğinizi bırakacağınızda eğer isterseniz her zaman kullandıkları ve alışık oldukları mamaları, mama ve su kaplarını, hatta oyuncaklarını da getirip bırakmanız onların kendini daha da iyi hissetmesine neden olacaktır. Köpek otelindeki geniş ve bakımlı alanlar evcil hayvanınızın konaklaması için tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere donatılmıştır. Veteriner eşliğinde sağlık kontrollerinin de yapılabildiği otelde köpeğiniz güzel bir tatil geçirecektir.

Bahçelievler Köpek Oteli

 Köpeğinizi gözünüz arkada kalmadan bırakabileceğiniz, emanet edebileceğiniz Bahçelievler Köpek Oteli köpeğinize on numaralı bir bakım ve konaklama hizmeti verecektir. Merak ettiğinizde de telefonla arayıp durumları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.  Köpek oteli iyi yetişmiş elemanlarıyla kalitesini her geçen gün daha da yükselterek hizmet vermeye devam etmektedir. Siz gezmenize bakın, şirin patiler bize emanet.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Bahçelievler Köpek Oteli