Bakırköy Köpek Oteli

Köpek sahiplerinin zaman zaman işleri çıkabilmekte ya da tatile gidebilmektedirler. Bu durumda eğer yanlarında köpeklerini götüremeyeceklerse köpeklerini bırakabilecekleri güvenilir bir yer aramak zorunda kalırlar. Ancak köpekler herkese ve her yere bırakılamayacak hayvanlardır. Köpeklerin belli ihtiyaçları vardır ve bunların zamanında yapılması gerekmektedir. Örneğin köpekleri iyi beslenmesi, gezdirilmesi, yıkanması ve veteriner kontrollerinin yapılması gerekmektedir. Bu yüzden köpeklerin bırakılacağı yer dikkatle seçilmesi gerekmektedir.Bu gibi durumlar için köpek otelleri kurulmuşlardır. Köpek otelleri siz yokken köpeklerinize bakacak en güvenilir yerlerden biridir. Yapılarında uzman veterinerler, geniş odalar bulunur. Aynı zamanda günlük olarak bahçede gezdirilirler ve ihtiyaçları giderilmeye çalışılır. Banyo yaptırılırlar ve tüy sağlıklarının iyi olmasına özen gösteririlirler. Sağlıkları için devamlı veterinerler tarafından kontrol edilirler. Diğer köpeklerle sosyalleşmeleri ve dostluk kurmaları sağlanır. Bu sayede en iyi vakitleri geçirirler köpekler. Bakırköy Köpek Oteli aynı hizmetleri veren köpek otellerinden biridir.

Bakırköy Köpek Oteli

Siz de köpeğinizi bırakabileceğiniz güvenli bir yer arıyorsanız Bakırköy Köpek Oteli tam size göre bir yerdir.  Köpek otelleri bundan yüzyıllar önce Avrupa’da köpek sahiplerinin köpeklerini bırakabilecekleri yerler olarak kurulmuşlardır. Bu sayede köpek sahibi işleri ile meşgul olurken köpeklerin de tatil yapması, iyi vakit geçirmesi sağlanmaktaydı. Aynı şekilde Bakırköy Köpek Oteli bunu sağlamak için kurulmuştur ve hizmet vermektedir. Bu sayede siz yokken köpeğiniz ne iyi şekilde bakılacaktır. Gezdirilecek, beslenilecek ve oyunlarla diğer köpeklerle iyi vakit geçirmesi sağlanacaktır.

Siz işlerinizle meşgul olurken ya da tatil yaparken, köpeğinizin de köpek otelinde iyi vakit geçirmesi sağlanmaktadır. Bakırköy Köpek Otelinde köpekler daima gözetim altındadır ve her zaman gerekli müdahaleler yapılmaktadır. Bütün köpeklerin aşıları zamanında yapılmaktadır. Bu sayede köpeklerin sağlığı hep kontrol altındadır. Aynı zamanda köpekleri sık sık gezdirilmesi, yeşillikte oynamaları ve iyi vakit geçirmeleri sağlanmaktadır. Bu sayede siz yokken bile köpeğiniz en iyi şekilde bakılmaktadır. En kaliteli mamalarla beslenmekte, yıkanmakta, veterinerler tarafından kontrol edilmekte ve gezdirilmektedirler.

Köpek Bakımı

Ayrıca her tür köpek ırkı için yerler vardır. Bakırköy Köpek Oteline gelmeden önce bilmeniz ve yapmanız gereken birkaç şey vardır. Bakırköy Köpek Oteli her köpek özeldir ve en iyi şekilde bakılmaları, beslenmeleri istenmektedir. Bu yüzden sizden öncelikle köpeğinize ait olan aşı karnesi istenmektedir. Bu sayede zamanı gelen aşılar uzman veterinerler tarafından yapılacaktır. Siz de tatilde ya da yolculuktayken geciken aşıları düşünmek zorunda kalmazsınız. Bunları amacı tamamıyla köpeğinizi koruma amaçlıdır. Diğer bir konu ise mamalardır. Bakırköy Köpek Otelinde köpeklerin en iyi mamalarla beslenmesi sağlanmaktadır. Ancak köpeğinizin alışkın olduğu bir mama varsa bunu yanınızda getirmeniz gerekmektedir.

Bakırköy Köpek Oteli

Çünkü mama değişimi köpeklerde ishal gibi istenmeyen durumlara neden olmaktadır. Ayrıca köpeğinizin alışkın olduğu mama eğer kolay bulunmuyorsa gelmesi birkaç gün süreceğinden köpeğiniz diğer mamalarla beslenilmesi gerekecektir. Bu yüzden yanınızda köpeğinizin alışkın olduğu mamayı getirirseniz daha iyi olacaktır. Köpeklerin belirli periyotlarda banyo yapılması şarttır. Bu tüy ve deri sağlığı için alınan bir önlemdir. Bu zamanları sizin veya kurumun belirlemesi gerekmektedir.

Ayrıca köpeğinizin belirli bir gezme saati varsa bunu da belirtebilirsiniz. Eğer köpeğiniz ile bilinmesi gerekilen bir durum varsa bunu da Bakırköy Köpek Oteline bildirmeniz gerekir. Bu sayede köpeğinize en iyi hizmet sağlanmış olacaktır. Söylediğimiz gibi Bakırköy Köpek Oteli köpeğinizin en iyi şekilde vakit geçirmesi için kurulmuştur. Eğer siz de yakın zamanda köpeğinizi bırakabileceğiniz güvenli ve işini bilen bir yer arıyorsanız İstanbul’da bulunan Bakırköy Köpek Otelini seçebilir ve yolculuğunuzun keyfini huzurlu bir şekilde, köpeğinizin iyi bakıldığını bilerek geçirebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Bakırköy Köpek Oteli