Bakırköy Köpek Oteli

Bakırköy İstanbul’da bulunan merkezi, eski ve köklü yerleşim yerlerinden biridir. İnsanların daha yoğun yaşadığı bu yerde ortamın hayvan beslemeye müsait olmasından dolayı bir çok hayvan sever evlerinde hayvan beslemektedir. Hayvan severler aniden gelişen durumlarda köpeklerini güvenecekleri bir yere bırakmak ister. Aniden çıkan iş seyahati, şehir dışına yada yurt dışına çıkmak, tatil yapmak yada sağlık problemi yaşamaları sonucunda köpeklerinin güvende olduğunu bilmek isterler. Bu gibi durumlarda hayvan severlerin köpeklerini güvenle bırakabilecekleri Bakırköy köpek oteli en iyi hizmeti sunmaktadır.

Bakırköy köpek oteli ile köpekleriniz sevgi ve uzman personel ile temiz ve güvenilir ortamda bakılıyor. Köpeğinizin eğitimli yada eğitimsiz olmasına bakılmaksızın en iyi şekilde misafir ediliyor. Bakırköy köpek oteli ile gözünüz arkada kalmadan seyahat edebilirsiniz. Bakırköy köpek oteli özel güvenlik kameraları ve canlı bağlantı ile köpek sahiplerinin köpeklerini her an görmesini sağlıyor. Köpek sahipleri uygun zamanlarda videolu olarak büyük ekranlardan sesli ve görsel iletişim sağlayabiliyor.

Köpeğinizin güvende olmasını bilmek sizleri de mutlu edeceği için Bakırköy köpek oteli elinden geleni yapmaktadır. Köpeğiniz yeşillik alanda koşarak oyun oynarken sizlerde gönül rahatlığı ile seyahat edebilirsiniz. Köpeklerin sağlığı açısından önem taşıyan hijyen konusunda Bakırköy köpek oteli çok titiz davranmaktadır.

Bakırköy Köpek Oteli

Bakırköy Köpek Oteli

Köpeğinizin cinsi ne olursa olsun, eğitim almış veya almamış olsun, sağlıklı veya sağlıksız olsun asla kafes ortamında kalmıyor. Her cins köpek için yerler mevcuttur. Köpeklerin kafes ortamında kalmaları köpeklerin psikolojilerini bozuyor. Bakırköy köpek oteli köpeğinizin alışkın olduğu ortamı onlara veriyor. Köpeğiniz ev ortamında yaşayan bir köpekse ev ortamında bir odada, bahçe ortamında yaşayan bir köpekse bahçe yanında olan odalarda kalıyor. Köpeğiniz alışkın olduğu ortamı yaşarken diğer sağlıklı köpekler ile sosyalleşiyor. Köpeklerinizin psikolojik olarak daha sağlıklı olmaları için köpekler ev ortamında sürü şeklinde yaşıyorlar. Sürü ortamına uyum sağlayamayan köpeklere ücretsiz olarak özel eğitim veriliyor.

Bakırköy Köpek Oteli Hizmetleri:

Otel hizmetlerinde köpeklerin barınması, sağlık kontrollerinin yapılması, tuvalet eğitimi, beslenmesi, gezdirilmesi, oyun oynatma ve bir çok aktivite yer alıyor. Köpeklerinizi otele teslim ettiğinizde ilk olarak sağlık kontrolünden geçiriliyor. Köpeğinizin aşısı incelenerek takibi yapılır. Köpeğiniz uzman veterinerlerin gözetimi altındadır. Her hangi bir sağlık problemi yaşandığı an müdahale edilir. Köpeğiniz sık sık gezdirilerek, yeşil alanda oyun oynatılır. Beslenmeleri zamanında ve en kaliteli mamalar kullanılarak yapılır. Köpeğinizin özel olarak kullandığı mama varsa bildirilmelidir. Otelde bulunan mama ne kadar kaliteli olursa olsun köpeğinizin alışkın olmadığı bir mama köpeğinizin ishal olmasına neden olabilir. Tüy ve deri sağlığı için önem taşıyan banyo yaptırılır. Banyo zamanlarını eğitmenler yada siz belirleyebilirsiniz.  Bakırköy köpek oteli köpeğinizin tüy, temizlik ve tırnak bakımı, göz ve kulak muayeneleri yapılır. Yeşillik alanda gezdirilerek oyun oynatılır. Köpeğiniz uzman eğitmenler eşliğinde ve veteriner kontrolünde bakılmaktadır. Köpeğinizin kaldığı oda, gezinti ve oyun alanları, beslenme ve su içme aparatlarında hijyene son derece önem verilmektedir. Köpeklerin hijyenleri onların sağlık açısından çok büyük bir önem taşımaktadır.

Köpeğin Tesliminde İstenenler:

Köpeğinizi otele teslim ederken köpeğinizin aşı kartını mutlaka teslim etmelisiniz. Köpeğinizin alışkın olduğu mamayı yanınızda getirmelisiniz. Köpeğinizin maması kolay bulunan bir mama değilse mamasını yanınızda getirmeniz köpeğiniz açısında daha sağlıklı olacaktır. Köpeğinizin belirli bir gezme saati, belirli banyo zamanları ve sıklığını, herhangi bir sağlık ya da özel durumu varsa teslim edilirken yetkililere mutlaka bildirilmelidir. Yapılması gereken belli aşıların yapılmaması durumunda köpeğiniz otele kabul edilmeyecektir. Bakırköy köpek oteli en iyi ve güvenli hizmeti ile siz hayvan severlerin hizmetindedir.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Bakırköy Köpek Oteli