Bakırköy Köpek Pansiyonu

Bakırköy Köpek Pansiyonu

Hause Of İstanbul
İstanbul Bakırköy semti dünyadaki en yakın dostlarımız olan köpek nüfusunun yoğun olarak yaşadığı bir bölge. Bölgedeki sosyal statü gereği birçok köpek sahibi arkadaşlarıyla ilgilenmek için yeterli vakit bulamayabiliyor. Yoğun iş temposu, tatiller ya da başka özel durumlar köpeğimiz ile ilgilenmek için yeterli zaman bulmamızı engelleyebiliyor. Oysa onların gereken ilgi ve şefkate her an ihtiyaçları var. Eğer sizin yeterli zamanınız yoksa ya da köpeğinizin özel ilgiye ihtiyaç duyduğunu düşünüyorsanız benimle ve uzman çalışanlarım ile bağlantı kurmanız yeterli. Bakırköy köpek pansiyonu sevimli dostunuz için şehirdeki ikinci adres olma görevini başarıyla yerine getirecektir.

Köpeğinizin günlük ihtiyaçlarını veya varsa özel ihtiyaçlarını karşılamak için gereken donanım tesisimizde mevcuttur. Köpeğinizin yaşı, ırkı ve davranış alışkanlıkları göz önünde tutularak gerekli olan eğitimler çalışanlarım tarafından, yeterli ve istenilen ölçüde sağlanacaktır. Ayrıca dostunuz için sunduğumuz sağlık hizmetleri de sizi memnun etmek için yeterli olacaktır. Veteriner arkadaşlarım köpeğinizin sağlık durumunu anlamak için gerekli kontrolleri yapacaklardır. Bu kontroller sonucunda bir sağlık sorunu olduğu tespit edilirse ya da özel ihtiyaçları olduğu anlaşılırsa, gerekenler yapılacaktır. Köpeğinizin sağlık ve eğitimi ile ilgilenirken dış görünüşünü de ihmal etmeyeceğiz. Bakırköy köpek pansiyonu bünyesinde görevli olan kuaför arkadaşlarım köpeğinizin ihtiyaçlarına göre yapılması uygun olacak traşın ve temizliğin yapılmasını, banyo ihtiyacının giderilmesini sağlayacaklar. Tüm bu görevler yerine getirilirken misafirimizin sıkılmasına da izin vermeyeceğiz. Geniş ve müsait oyun ve gezinti alanlarımız köpeğinizin hizmetinde olacak. Koşmak, eğlenmek, stresini atmak için bolca fırsatı olacak. Kısacası zeki arkadaşlarımız için her türlü hizmeti, 5 yıldızlı bir otel kalitesinde hatta daha ileri seviyede sunacağız.

Bakırköy köpek pansiyonu bünyesinde çalışanlarım tarafından verilecek olan kaliteli hizmetten yararlanmak için irtibat telefon numaramızı aramanız yeterli olacak. Sağladığımız servis hizmeti ile köpeğinizi bulunduğu yerden alacak ve unutamayacağı deneyimler yaşayacağı tesisimize getireceğiz. Pansiyonumuz haftada 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Ayrıca hayvan dostları için kurtarma ve sahiplendirme hizmetleri de sağlıyoruz. Sözün özü, bu tip bütün ihtiyaçlarınız için bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Bakırköy Köpek Pansiyonu