Bayrampaşa Köpek Pansiyonu

BAYRAMPAŞA KÖPEK PANSİYONU

Hause Of İstanbul

                Onlar bizim her zaman ki sadık dostlarımız , onlar bizim hastalığımızda ve sağlıklı günlerimizde yanımızda olan can dostumuz köpeklerimiz ,yerleri gittiklerinde dolmayan hasretle beklenen evimizin neşesi olan sadık dostlarımız köpeklerimiz. Evet onları bu kadar çok severken aklımıza gelen bu dostlarımıza çok faydalı olacak bir tesis yapmak oldu. Bayrampaşa ilçesinde bulunan bu tesisimiz Bayrampaşa Köpek Pansiyonu olarak tüm hayvan severlere ve dostları olan sevimli köpeklere hizmet vermeye başladı. İnsanlardan çok büyük ilgi alan ve köpeklerinin çok çeşitli eğitim ve eğlence alanlarına kavuşmasına sevinen insanlardan tebrik alıyoruz. Ne zaman ki başımız dara düşse hemen yanımızda en sadık dostlarımız kalır. Hastalığımızda sağlıklı günlerimizde hep onlar bizim yanımızdadır. Çünkü onlar bizi menfaatleri için sevmiyorlar, Öyle bir duygu ki bu anlatılamaz ancak yaşanır diyoruz.

Kurmuş olduğumuz bu tesisle insanlar artık köpeklerini tesisimize getirerek onlarında sosyal yaşama girmesini ve geçirdikleri zamanlarda eğlenmesini ve kendilerini olumlu yönde eğitmelerine yardımcı oluyoruz. Bayrampaşa Köpek pansiyonunda yer alan köpek dostlarımıza çok çeşitli aktivite görevleri ile dolu parkur veriyoruz. Kazananları sonunda ödüllendiriyoruz. Anlıyorlar ki bir işi başardıklarında sahibi onu ödüllendirecek .Bunu böyle algılayarak çabuk eğitilme ve yeri geldiğinde sorumluluk alma iç güdüsünü yerleştiriyoruz. Onlar bizim her zaman yanımızda olan can dostumuzdur. Hele evimizin içinde bulunması ile gözümüze çok hoş görüntülerde vermektedir.

Köpeklerimiz için ne yapsak azdır. Aslında bu yaptığımız hizmet ile köpeklerimize biraz daha fazla değer vermiş oluyoruz. Onlar her zaman bu değeri hak ediyorlar. Pet taksi hizmetimizle köpekleriniz bir yerden başka bir yere götürülmektedir. Bu tesisimizde her şeyin belli bir düzeninin olduğu ilk olarak öğretilen kuraldır. Bayrampaşa köpek pansiyonunda bulunan üstün hizmet başka köpek yurtlarında ve evlerinde bulunmaz. Köpek pansiyonumuzu içiniz rahat ederek gelip gezebilirsiniz. Gönlünüz rahatlar ve köpeğinizi bize emanet edebilirsiniz. Aynı sizin dostluğunuz gibi bizede dost olacak köpeğinize çok güzel bir bakım ve temizlik yapılması ve ona göre eğitilmesi de bu köpek pansiyonunda yapılan yegane işlerden sadece biridir.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Bayrampaşa Köpek Pansiyonu