Beykoz Köpek Oteli İstanbul

Köpeklerin bakım ve eğitimleri konusunda hizmet veren köpek pansiyonlarının sayısı her geçen gün biraz daha artış gösteriyor. Köpek pansiyonlarının sayısında gözle görülür artışların meydana gelmesinin ana nedeni köpek sahiplerinin kısa süreliğine tatil ya da iş seyahatlerine gidecek olmaları durumunda köpeklerini teslim edecekleri bir yer bulamamalarıdır. Köpek sahipleri köpeklerini köpeklerin bakım ve eğitimlerinden anlamayan ve bu konuda yeterli tecrübesi olmayan kişilere bırakılması durumunda köpeklerin bakım ve gelişimlerinde aksamalar meydana geleceğinden köpek otellerinin önemi bir kez daha ortaya çıkıyor. Köpek oteli olarak hizmet veren Beykoz köpek oteli Istanbul köpeklerin bakım ve eğitimleri konusunda kaliteli hizmetler sunuyor.

Beykoz Köpek Oteli Hizmetleri

Beykoz köpek otelinde köpekler için her şey düşünülmüş. Köpek sahiplerini köpeklerini Beykoz köpek oteline teslim etmek istediklerinde Beykoz köpek oteline telefon ya da internet yolu ile ulaşarak başvuru yapabiliyorlar. Yapılan başvurular neticesinde en kısa sürede Beykoz köpek oteli görevlileri telefon ile köpek sahipleri ile irtibata geçiliyor. Beykoz köpek oteli görevlileri köpek sahiplerine köpeklerini ne kadar sürelik emanet edecekleri, köpeklerinin herhangi bir hastalığım olup olmadığı ve davranışsal özellikleri konusunda detaylı bilgiler alıyor. Bu bilgilerin ışığında köpekler Beykoz köpek oteli tarafından teslim alınarak teslim alınır alınmaz öncelikle veteriner tarafından genel muayeneleri yapılıyor.

Beykoz Köpek Oteli Istanbul

Genel muayeneleri yapıldıktan sonra köpekler cinslerine ve ırklarına göre ayrı ayrı gruplandırılıyor. Bu gruplandırma işlemi yapıldıktan sonra köpekler için çeşitli aktiviteler düzenleniyor. Beykoz köpek otelinde köpeklerin birbiri ile oyun oynaması için geniş bir arazi mümkün. Köpekler günün belirli zamanlarında birbiri ile oyun oynaması ve sosyalleşmeleri için bu geniş arazide oyun oynamalarına izin veriliyor. Özellikle yaz aylarında verilen bir başka hizmet ise köpeklerin en çok sevdiği hizmetlerden birisidir. Bu hizmet köpekler için tahsis edilen köpek havuzudur. Yaz aylarında köpeklere havuzda su oyunları oynamalarına izin verilerek keyifli vakit geçirmemeleri sağlanıyor.

Köpeklerin Beslenmesi ve Eğitimi

Beykoz köpek otelinde köpeklerin beslenmelerine büyük önem veriliyor. Köpekler Beykoz köpek pansiyonu görevlileri tarafından belirlenen öğün saatlerinde beslenmeleri sağlanarak besin konusunda sorun yaşamamaları sağlanıyor. Bazı köpekler özel mamalar ya da veterinerler tarafından verilen takviye vitamin gıdalar ile beslenmelerinden dolayı köpekler teslim alınırken köpek sahipleri tarafından bu mama ve vitaminler Beykoz köpek pansiyonuna verilmesi durumunda Beykoz köpek pansiyonu görevlileri tarafından saatinde verilerek beslenmeleri konusunda kaliteli hizmet sunuluyor. Beykoz köpek otelinde köpeklerin eğitimleri konusunda da kaliteli hizmetler sunuluyor. Beykoz köpek otelinde bulunan köpek eğitim uzmanları tarafından köpeklere köpek sahiplerinin talep etmeleri durumunda temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, koruma eğitimi ve tuvalet eğitimi gibi önemli eğitimler de veriliyor. Köpekler bu eğitimleri alarak hem sosyalleşme anlamında önemli bir yol kat ediyorlar hem de sahipleri ile olan ilişkilerini daha fazla güçlendirebiliyorlar. Köpeklere eğitimlerde gösterdikleri başarılarda başarıya şartlanmaları için eğitim esnasında ödül eğitim sonundaki başarıları durumunda da başarı sertifikaları veriliyor.

Beykoz Köpek Oteli İstanbul

Beykoz köpek pansiyonunda köpeklerin bakım ve temizliklerine büyük önem veriliyor. Yaz aylarında köpekler her gün kış aylarında ise 2 günde bir mutlaka banyoları yaptırılıyor. Köpeklerin her banyo sonrasında tüylerinin bakımları yapılarak tüylerinin dökülmemesi için gerekli ilaçlamalar yapılıyor. Aynı zamanda tırnak bakımları konusunda da veteriner tarafından sürekli kontrol ediliyor. Beykoz köpek otelinde köpeklerin sağlık kontrolleri sürekli olarak kontrol altında tutuluyor. Köpeklerin yapılması gereken ancak yapılmayan eksik aşıları varsa köpek sahiplerinin onay vermesi durumunda aşılanma ihtiyaçları da gideriliyor.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Beykoz Köpek Oteli İstanbul