Beykoz Köpek Pansiyonu

Greendog K-9 Kennels Club since 1991 Köpek pansiyonu Fener Caddesi 7/A, Akbaba köyü

 • Beykoz akbaba köyünde, 2. Köprüye 10 dakika ve Beykoz Acarkent’e birkaç dakikalık mesafededir.
 • Bu işletmede veteriner gözetiminde hayvanlarınız barınmakta ve bakılmaktadır.
 • Köpeklerinizin konakladığı bu işletmede dünya standartları üzerinde yer almaktadır.
 • Köpeklerin konakladıkları odalar 12 metrekareden oluşmakta ayrıca tek kalmaktadırlar.
 • Yapının çatı izolasyonu ısı ve ses yalıtımlı panelden oluşmaktadır.
 • Köpeklerin konakladıkları odalar güneş ışınlarını rahatsız etmeyecek şekilde dizayn edilmiştir.
 • Köpeklerin konakladıkları yerden ısıtmalı ve yerden tavana porselen kaplıdır. Ayrıca ses ve ultraviyole filtreli ithal İsveç polikarbonu ile yapılmıştır.
 • Bu işletmede konaklama ve bakım fiyatlarına dahil olan ücretsiz hizmetlerde var olmaktadır.
 • 15 gün ve üzeri konaklama yapan köpeklere manikür, pedikür, banyo ve kulak temizliği yapılmaktadır.
 • Günde en az 2 kereden 1’er saat köpeklerin ihtiyaçları için gezdirme hizmeti verilmektedir.
 • İşletmelerde konaklayan köpekler organik mamalar ile beslenme garantisi verilen bir işletmedir.

Bazı işletmelerde bulunan bir sorun köpeklerin kavga etmesi olanağını sıfır indirmek için köpekler birlikte tutulmamaktadır. Yani insanlar köpeklerini teslim ettikleri gibi geri alırlar.

Beykoz Köpek Pansiyonu

Birçok işletmede görüldüğü gibi köpek sahipleri köpeklerinden sıkılarak köpeklerini pansiyonlara veya otelleri bırakmaktadırlar. Ancak birçok işletmede köpek sahiplerine bir haftalık bir müsaade verir eğer o zaman diliminde kişi gelip hayvanını almaz ise köpek işletme tarafından sahiplendirilmektedir.

Ayrıca uzun süreli konaklamalarda şirketler ücretleri örneğin; 1 yıllık bir konaklama ise ücretleri her ay başında alırlar eğer ücretlerde bir haftadan fazla bir süre veya bir taahhüt verilmez ise köpekler sahiplendirilir ve mesuliyet kabul edilmez.

Köpek sahiplerinin köpekleri otele veya pansiyona bırakmadan önce Tarım Bakanlığının işletmelerden istediği bazı evraklar vardır.

Köpek pansiyon hizmeti alacak insanların aşı karnesi ile birlikte işletmelere gelmesi gerekmektedir. Daha önce hiç aşı yaptırılmamış veya kuduz, karma, Coronovirüs veya Bronchine aşılarını yaptırmamış köpekleri otellere kabul edilmemektedir. Ama aşı ve parazit programında eksiklik olan köpeklerinizi K-9 Kennels Club bünyesinde bulunan veterinerler tarafından tamamlata bilirsiniz.

Köpek Bakımı

Köpekleri çiftliklere bırakmadan önce insanların mutlaka işletmelerin kendileri hakkındaki kurallarını okumalı ve köpeğinizi bıraktıktan sonra ne gibi itirazsız kabul ettiklerini bilmeleri gerekmektedirler. Bunlardan bazıları;

Köpek bakımı veya konaklaması alan müşterilerin en geç mesai saatleri sonuna kadar çıkış işlemlerini halletmeleri gerekmektedir. Eğer köpek sahibi mesai çıkış saatinden sonra köpeğini alır ise bir günlük para daha ödemek zorunda kalmaktadır. Bazı işletmelerde mesai çıkış saati 17.00 iken bazılarında 16.30’dur. Buna dikkat edilmesi gerekmektedir. Birçok işletmede ise 19.00’dan sonra personellerin birçoğu iş yerini terk ettiği için hiçbir şekilde köpeğinizi alamazsınız ve oraya gittiğiniz zamanı boşa harcarsınız. Genellikle birçok işletmede eğer ki köpeğinizi görmek için geldiyseniz bir ziyaret saat dilimi vardır ve bu zamana dikkat etmeniz gerekmektedir aksi takdirde köpeğinizi göremezsiniz.

Beykoz Köpek Pansiyonu

Birden fazla köpek bakıcısı köpek pansiyonlarına köpeklerini bırakmadan rezervasyon yaptırır çünkü sömestr, bayram tatili ve yaz tatilinde işletmeler full kapasite ile çalışmaktadır buna kesinlikle dikkat edilmesi gerekmektedir. Köpek sahipleri rezervasyon iptalleri veya erken tatil dönüşlerinde uygulanılan prosedürler genellikle işletmeler tarafından insan otelleri ile aynı şekilde uygulanmaktadır.

Beykoz Köpek Pansiyonu denildiğinde aklımıza gelmesi gereken işletmelerden en baştaki K-9 Kennels Club Since 1991’dir. Yukarda belirtilen hizmetlerin genel olarak hepsi bulunmaktadır. Son derece güvenli, modern ve bakım olarak üst seviyededir. Diğer işletmeler ise Mutlu Köpek Oteli ve Pansiyonu, Patiköy kedi ve köpek oteli de alternatif seçimleriniz olarak ön plana çıkmaktadırlar. Ayrıca birçok işletme müşterilerine köpek taksi hizmeti vermektedir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Beykoz Köpek Pansiyonu