Beykoz Köpek Pansiyonu

İstanbul’un en önemli ilçelerinden olan Beykoz Anadolu yakasında yer almaktadır. Burada yaşayan köpek sahiplerinin köpeklerinin rahat ve güvenilir bir yerde konaklamalarını sağlayarak kendilerine tatil için zaman ayırma fırsatları bulunuyor. Beykoz’da da köpekler için her özellik düşünülerek tasarlanmış Beykoz köpek pansiyonu mevcut. Bu pansiyonların amacı köpekleri belli süreliğine misafir ederek ihtiyaçlarının karşılanmasında yardımcı olmak ve uzman kişiler tarafından bakımlarının yapılmasına vesile olmaktır. Köpek sahipleri bu pansiyonlara güvenilir bir şekilde köpeklerini emanet ederek kaliteli hizmet alabilmektedir.

Beykoz Köpek Pansiyonu Özellikleri

 

Beykoz Köpek Pansiyonu

Çoğu kişi köpek bakımını tuvalet ve yemekten ibaret olduğu konusunda yanılıyor. Köpek bakımı sanıldığından da zor bir iştir. Ve sadece maddi anlamda bir şeyleri karşılamak değil, aynı zamanda manevi anlamda da sevmek ve ilgi göstermek gerekir. Köpek sahipleri bu konuda oldukça hassas olsa da köpeklerini çevrelerinde herhangi bir kişiye bıraktıklarında bu konuda sıkıntı yaşayabiliyorlar. Bunun dışında köpek sahipleri ne kadar köpeklerinden ayrı kalmak istemeseler de tatil yapacakları zaman veya acil durumlara köpeklerinin iyi şekilde bakılmasını, ihtiyaçlarının karşılanmasını önemseyerek kalacak yer arayışı içine giriyorlar. Bu konuda da köpek pansiyonları tüm isteklerini karşılayacakları ve güvenli hizmet için ideal konaklama yerlerinden biri olarak karşılarına çıkıyor.

Köpeklerin tüm ihtiyaçlarının uygun şekilde karşılanmasının yanı sıra sosyalleşmeleri de bu konaklama yerlerinde mevcuttur. Aynı zamanda pek çok imkanın yanında köpeklerin beslenme alışkanlıkları veya belirlenen saatler çok farklı olabilir. Bunun dışında köpeğin düzenli olarak kullandığı ilacı, vitamini bulunuyorsa pansiyonda bulunan uzmanlar tarafından köpek için belirlenen listeler kapsamında beslenme ve ilaç düzenlemeleri oluşturulur. Köpek için oluşturulan düzen aynı şekilde devam ettirilir. Aynı zamanda köpek sahiplerinin köpekleri için belirlediği oyunlar veya saatler varsa yine pansiyonda bu şekilde devam edilebilir. Sosyalleşme anlamında da aynı cins köpeklerin etrafı kapalı şekilde düzenlenmiş açık hava bahçelerde özgürce oynayarak kaynaşmaları sağlanır. Hayvan sever topluluğun kendini daha çok göstermeye başladığı son zamanlarda Türkiye’nin de pek çok yerinde köpek pansiyonları giderek artmaya başladı.

Beykoz Köpek Pansiyonu Özellikleri

Köpek konaklama ve bakım konusunda İstanbul’da da pek çok adres var. Ve ilgi çeken pansiyonlardan biri de Beykoz köpek pansiyonudur. Bu pansiyonda köpekler için pek çok imkan en kaliteli şekilde sunuluyor. Köpeklerin konaklayacakları odalar yerden ısıtmalı olarak tasarlanmıştır. Çatı izolasyonu yüksek kalitede yapılarak zeminden tavana kadar porselen kaplama uygulanmıştır. Ses konusunda da hassas davranılarak sandviç paneller ile dışarıya ses çıkışı engellenmiştir. Köpek odaları güneş ışınları fazla maruz kalınmayacak şekilde tasarlanmıştır. Her köpek için tek bir oda konaklaması sağlanmaktadır. Özel odaları ortalama 12 m2 ebatlarda düşünülerek ayarlanmıştır.

Konaklamanın yanında pek çok ücretsiz hizmetler de verilmektedir. Köpeklerin kaldıkları süre için çok rahat bir şekilde zaman geçirmeleri ve aynı zamanda genel bakımlarının yapılması amaçlanmıştır. Kaldıkları süreçte organik köpek mamaları ile beslenme imkanı sunuluyor. Aynı zamanda uzman kişiler tarafından günde iki kere gezme ve tuvalet ihtiyaçları 1 saat gibi süreyle karşılanıyor.

 

Aynı zamanda en az 15 gün konaklayacak müşteriler için de bakım kapsamında kulak temizliği, manikür, pedikür, banyo gibi hizmetler ücretsiz şekilde uygulanıyor. Bunun dışında kısa süreli konuk olan köpekler için de köpek sahiplerinin isteği doğrultusunda ücretli bir şekilde bakımları yapılabilmektedir. Veteriner hizmetiyle genel bakımları yapılır, tetkikler koyulur. Kaldıkları süreçte ödenen ücretler neticesinde köpek uygun bir şekilde çıkış gününe kadar hazırlanır. Beykoz’da bulunan pansiyon Beykoz Konaklarına ve Acerkent’ e 5 dakikalık mesafede konumlandırılmıştır.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Beykoz Köpek Pansiyonu