Beykoz köpek pansiyonu

Beykoz köpek pansiyonu

Hause Of İstanbul
Köpekler en sevimli ve özel dostlarımızdır. Onlar sizin olduğa kadar bizim içinde önemlidir. İhtiyaç duyduğunuz zamanlarda köpeklerinizi bırakmanız gerekenKoruma Eğitimi en güvenli adreslerden biriyiz. Sizin yokluğunuzda köpeğinizin kendini huzurlu ve evinde gibi hissetmesi için ev ortamında nasıl bir yaşam sürüyorsa verdiğiniz bilgiler doğrultusunda aynısı köpeğiniz için sağlanmaktadır. Bu sayede kendisini evinde gibi hissederek sizin yokluğunuzda huzursuzluk yaşamayacaktır. Sizlerde aklınız köpeğinizde kalmadan işlerinizi hallederek geri dönebilirsiniz. Beykoz köpek pansiyonu olarak köpeğinize ev ortamında rahatlık ve alışkanlıklarını sağlamak için yeterli personel ile çalışmaktayız. Yeme, içme, gezmek, tuvalet ihtiyacı ve daha birçok ihtiyacı evlerinde yaptıkları gibi karşılanmaktadır. Bizler için öncelik sevimli hayvanlarınızın rahat etmesi ve huzur içinde pansiyonumuzda belirlenen süreyi geçirmesidir.

Köpeğiniz pansiyonumuzda düzenli veteriner hekim kontrolü eşliğinde konaklayacaktır. Köpekleriniz için diğer köpeklerle uzmanlar gözetiminde oynayabileceği sosyal bir ortam ayarlanmıştır. Geniş bir alana sahip olan tesisimizde köpeğiniz doğayla iç içe, kapalı sistem kennel’larda konaklayacaktır. Köpeğiniz düzenli olarak tesisimizde dolaştırılacaktır. Rutin kontrolleri, göz kulak muayenesi, tırnak kesimleri veterinerlerimiz tarafından yapılarak sizlere teslim edilecektir. Beykoz köpek pansiyonu olarak köpeğiniz için en iyisini sağlamak için buradayız. Yeme alışkanlıkları, tuvalet alışkanlıkları ve sosyal alışkanlıkları evinizdeki gibi sağlanarak köpeğiniz kendini huzurlu ve güvenli hissetmesiKöpek Eğitimi için gereken her şey personelimiz tarafından sağlanacaktır. Köpeğiniz mama değişikliği yaşamasını istemediğiniz durumlarda mamasını yanında getirebilirsiniz. Böylece aynı beslenme şekli ve ürünü değişmemiş olacaktır. Bazı durumlarda mama değişikliği köpekler üzerinde olumsuz etkiler yapabilmektedir. Eğer tesisimizde kullandığımız mamanın markasından kullanıyorsanız buna gerek kalmayacaktır.

Beykoz köpek pansiyonu olarak ev pansiyonu, kısa süreli pansiyon ve uzun süreli pansiyon hizmetleri sağlamaktayız. İhtiyaç duyduğunuz seçeneği köpeğiniz için tercih ederek kayıt işlemlerini yaptırabilirsiniz. Kayıt işlemleri için geleceğiniz zaman Köpek Eğitimi
yanınızda köpeğinizin aşı karnesini getirmeyi unutmayın. Aşılarının tam yapılmış olması gerekir. Tesisimizde köpeğinizin kalabilmesi için aşılarının tam yapılmış olması gerekir. Ayrıca aşıların tam olması köpeğinizin sağlığı içinde gerekli bir durumdur. Bunun için aksatmadan aşılarını yaptırmanız sizin ve köpeğinizin yararına olacaktır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Beykoz köpek pansiyonu