Beylikdüzü Köpek Oteli

Beylikdüzü Köpek Oteli köpeklerin iyi vakit geçirmeleri için kurulmuş bir kurumdur. Bu sayede sahipleri yokken köpeklerin iyi vakit geçirmeleri sağlanır. Beylikdüzü Köpek Oteli diğer köpek otelleri gibi tüm köpeklere hizmet veren, onların beslenme, yıkanması, ihtiyaçlarının giderilmesi ve veterinerler tarafından sağlıklarının kontrol edilmesi gibi amaçlar güderek en iyi tatili sağlamaya çalışır. Bu sayede siz yokken köpeğiniz en iyi şekilde bakılmış olur. Siz de yolculuğunuzun ve tatilinizin keyfini çıkarabilir, gözünüz arkada kalmadan iyi vakit geçirebilirsiniz.

Köpek otelleri köpeklerin sahipleri yokken iyi bakılmalarını sağlamak amacıyla kurulmuştur. İlk olarak Avrupa’da hizmet veren kurumlar sahipleri yokken köpekleri en iyi şekilde bakılması amacıyla en iyi hizmeti vermek için çalışmışlardır. Yakın zamanda ülkemizde de yaygınlaşmaya başlamış ve bu sayede köpek sahipleri köpekleriniz bir süre bırakabilecekleri güvenilir bir yer bulmuş oldular. Bu kurumlarda kepeğinize ait odalar olur. Bu sayede köpeğinize geniş alanlar sağlanmaya çalışılır. Ayrıca veterinerler kepeğinizin sağlığını her zaman iyi tutmak için durmadan çalışır.

Beylikdüzü Köpek Oteli

En kaliteli ve güvenilir mamalar temin edilerek beslenir, yıkanır, bahçede gezdirilir ve diğer köpeklerle oyun oynaması sağlanarak köpeğinizin en iyi vakitleri burada geçirmesi sağlanır. Aynı şekilde hizmet veren Beylikdüzü Köpek Oteli köpeğinizin siz yokken en iyi zamanları geçirmesi için çalışır. Kafese tıkılmadan, sağlık kontrolü yapılarak, gezdirilerek, diğer köpeklerle dostluk kurması sağlanarak köpeğinizin siz yokken en iyi vakti geçirmesini amaçlanmaktadır. Bu sayede gözünüz arkada kalmadan en vakitleri geçirebilir ve geri döndüğünüzde köpeğinizi en iyi şekilde geri alabilirisiniz.

Beylikdüzü Köpek Oteli

Beylikdüzü Köpek Oteli ve hizmetleri hakkında bilgi verilmesi gerekilirse: otel tamamıyla köpeklere hizmet vermek amacıyla kurulmuş ve dizayn ona göre planlanmıştır. Köpeğiniz daima gözetim altında olacaktır. Ayrıca her türlü ırk köpek kabul edilmektedir. Sizin verdiğiniz her uyarı ve komut önemlidir. Bu yüzden istediğiniz hizmeti belirtebilirsiniz. Ayrıca köpeğinizin kişisel bakımı için isteklerde de bulunmanız mümkündür. Beylikdüzü Köpek Oteline gelmeden önce yanınızda getirmeniz gereken birkaç şey vardır. Öncelikle bu köpeğinizin sağlık durumunu belirten aşı karnesidir.

Yanınızda aşı karnesi muhakkak olmalıdır. Çünkü siz yokken bazı aşıların zamanı gelebilir. Bu durumda gecikmeden köpeklerin aşıları yapılması gerekmektedir. Bu yüzden Beylikdüzü Köpek Otelinde uzman veterinerler bununla ilgilenmek için geç kalınmış ya da zamanı gelinmiş aşıları yaparlar. Bu sayede hem sizin köpeğinizin hem de diğer köpekler aynı şekilde davranılarak diğer köpekler korunmuş olur. Ayrıca mama değişimi bazen istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden köpeğinizin alışkın olduğu köpek mamasını getirmeniz gerekmektedir. Çünkü eğer kullandığınız mama zor bulunuyorsa kargo dâhil alınması bir iki gün sürebilir ve bu zaman zarfında başka bir mama ile beslenir.

Köpek Bakımı

Bu yüzden kepeğinizin sevdiği ve alışkın olduğu mamayı belirtmeniz ve getirmeniz önemlidir. Köpeklerin belli vakitlerde gezdirilmesi ve banyo yapılması da önemlidir. Bu yüzden sizin belirttiğiniz zamanlarda banyo yaptırılacak ve bahçede gezdirilecektir. Aynı zamanda diğer köpeklerle dost olması için çalışılacak ve en iyi şekilde vakit geçirmesi için bakılacaktır. Her köpek sahibinin zaman zaman işler çıkabilir ve köpeklerini bırakabilecekleri güvenilir bir yer aramak zorunda kalabilirler.

Bu yerler hem güvenilir hem de köpek bakımından anlaması gerekmektedir. Köpeğinizin aşılarının zamanında yapılması, vaktinde beslenmesi, gezdirilmesi, yıkanması gibi durumlar giderilmelidir. Bunları da herkes yapamaz. Bu yüzden Beylikdüzü Köpek Oteli sizin için uygun bir çözümdür. Bu sayede siz yokken köpeğinize en iyi şekilde bakılacağından emin olabilirisiniz. Siz yokken köpeğiniz de Beylikdüzü Köpek Otelinde tatilin tadını çıkarılacak her ihtiyacı giderilecektir. Bu yüzden eğer bir süreliğine köpeğinizi bırakacağınız bir yer arıyorsanız Beylikdüzü Köpek Otelini tercih edebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Beylikdüzü Köpek Oteli