Beyoğlu Köpek pansiyonu

BEYOĞLU KÖPEK PANSİYONU

Hause Of İstanbul

Hayattaki en güzel hayvan dostluğu köpeklerle insanlar arasındaki dostluktur. Öyle zamanlar var ki köpekler insanların yanına yaklaşmış ve en kıymetli Köpek Otelidostlarından olmayı başarmışlardır. Hem akıllı olmaları hem de zeki ve hızlı karar verebilmeleri ile insanlara çok faydalı olan bu dostlarımıza uygun barınaklar ve yaşam alanları oluşturuyoruz. İşte bunlardan birini de Beyoğlu ilçesinde hizmete sunduk. Hizmete sunduğumuz Beyoğlu Köpek pansiyonu, Her türlü köpeğin içinde rahat edebileceği bir düzende yapılmış olup içindeki akıllı parkurlarıyla köpekleri eğitirken eğlenmelerine de sebep oluyor. İşte bu yönüyle bu tesis çevremizdeki insanlardan takdir almış ve desteklenmiştir. Evimizde bulunan dostumuz dediğimiz köpeğimizden tutunda sokakta kalmış bakıma muhtaç olan köpeklerinde en üst düzeyde bakımlarını ve eğitimlerini sağlıyoruz.

Bu tesisin içinde bulunan eğitici ve disiplin verici unsurları gördüğünüzde köpeğinizi bize emanet etmekte tereddüt etmezsiniz. Bütün gereken eğitimleri ve yaşantısında lazım olacak durumları bir bütün olarak hayvanınıza öğretmek için uzman çalışanlarımız bulunmaktadır. Ayrıca pet taksi Koruma EğitimiKoruma Eğitimihizmetimizde köpeğiniz ve sizin hizmetinizde olmaktadır. Sokaktaki kalan köpeklere ise köpek kulübeleri imal etmekteyiz. Beyoğlu Köpek pansiyonunda her çevreden getirilen köpekler bulunmaktadır. Onların baştan aşağı tüm bakımları ,beslenmeleri,hastalıktan iyileştirmeleri,yemleri ve normal şartlara gelmeleri için uğraş vermekteyiz.

Çevrenizdeki sahipsiz köpekleri de bize ulaştırırsanız onlarında bakımlarını ve iyileşme dönemlerindeki hassas beslenmelerini yine uzman ekibimiz takip ediyor olacaktır. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan biricik dostlarımız köpeklerimize verdiğimiz desteğin sadece küçük bir parçasıdır. Beyoğlu Köpek pansiyonu ismiyle hizmetlerine devam eden köpek evimize getirilen köpekler ilk olarak tedavileri yapıldıktan sonra temizlik aşamasından geçirilir ve sonrasında kafeslerine alınır. Yalnız burada bahsedilen kafesten kastımız serbest bırakıldıkları kapalı alanlarıdır. Eğer siz evinizdeki köpeğinizi bırakaak iseniz tabiki iç mekanı görmek arzusunda olabilirsiniz. Tesisimizin her yönü ile şeffaf olan hizmeti çok yakından görülebilir ve sorgulanabilir. Köpeklerimize verdiğimiz öğretici ve eğitici bilgiler ve uygulamalar ile onların dış hayatta nasıl yaşamaları gerektiği öğretilir. Köpeklerimize dostumuz muamelesİtaat Eğitimi yaparak onlara değerli olduklarını hissettiriyoruz. Bu sayede bizden kopmadan kaçmadan eğitiliyorlar.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Beyoğlu Köpek pansiyonu