Bostancı Köpek Pansiyonu

Belki de yüzyıllardır insanoğlunun an sadık ve en yakın dostlarıdır köpekler. Hayvan sevgisi olan bir insan tüm dünyaya farklı bir gözle bakar. Bir hayvanı sevmek, onun karnını doyurmak ve en önemlisi onu sahiplenmek doğayı her geçen gün biraz daha kirlettiğimiz ve betonlaştırdığımız şu zamanda insanlığımızı bize biraz daha hatırlatır. Köpekler çok zeki canlılardır ve sizin onları sahiplendiğiniz kadar onlar da sizi sahiplenirler. Yavru bir köpeği evinize almak, sorumluluğunu üstlenmek çok zevkli bir o kadar da zor ve meşakkatli bir iştir.

Köpek bakımı uzun bir araştırma ve ilgi gerektirir. Doğru bir şekilde besin ihtiyaçlarını karşılamak, temizliği ile birebir ilgilenmek, sağlığı için düzenli veteriner hekim kontrolünde tutmak, sosyal hayatına dâhil olmak köpek bakımı için başlıca konu başlıklarını oluşturur. Bütün bunları göz önüne almadan köpek sahibi olmak ne sizi ne köpeğinizi mutlu etmez ve bir süre sonra köpeğinizi sokağa ya da başka bir yere terk etmek durumunda kalırsınız ki buda hayvan sevgisiyle bağdaşmayan bir durumdur. Hâlbuki gerçek bir hayvan sevgisiyle evinize aldığınız bir köpek ailenizin bir ferdi olacak ve çocuğunuzun göreceği ilgi ve alakayı görecektir. Karşılığında da size tarifi olmayan bir sevgi ile bağlı olacak ve sizin en yakın dostunuz olacaktır.

Köpekler çok akıllı hayvanlardır ve aldıkları eğitime son derece olumlu cevap verebilirler, bu yüzden eğitimleri için özel bir zaman ve çaba harcamak gerekir. Doğru eğitildiklerinde isteklerinize karşılık verebilir ve koruma içgüdüleriyle kendinizi daha bir güvende hissedebilirsiniz. Köpek sahibi olmanın belki de en büyük sorunlarından bir tanesi ondan ayrılmanın çok zor olmasıdır, fakat gerek iş için gerekse tatil için kimi zaman kısa bir süreliğine de olsa ondan ayrılmak zorunda kalırsınız.

Bostancı Köpek Pansiyonu

Bostancı Köpek Pansiyonu

Köpeğinizle beraber binebileceğiniz uçak bulmak zordur ama köpeğinizle beraber konaklayabileceğiniz bir otel bulmak daha zordur. Böyle bir durumda köpeğinizi bırakabileceğiniz bir komşu ya da akraba bulmakta hiç kolay değildir. Buna ne komşularınız ne akrabalarınız ne de köpeğiniz çok olumlu yaklaşmazlar. Siz de gözünüz gibi baktığınız, özel olarak ilgilendiğiniz ve belki çocuğunuz kadar değer verdiğiniz canınızı gözünüz arkada kalarak bırakmak istemezsiniz. Beslenmesi, bakımı, hastalığı anlamayan insanlar için çok zordur. Bir köşede çaresiz ve mutsuz bir şekilde sizin geri gelmenizi bekler bu da sizin gittiğiniz yerde huzursuz olmanıza neden olur.

Günümüzün değişen şartlarında bu sorunu aşmak artık o kadar da zor değil. Birçok yerde açılan köpek pansiyonları bu problemi kökünden çözüyor ve gözünüz arkada kalmadan, huzurlu bir şekilde gidip gelmenize olanak sağlıyor. Bunun içinde sıkı bir araştırma yapmak siz ve köpeğiniz için yararlı olacaktır, çünkü tüm pansiyonlarda verilen hizmet kalitesi aynı değildir. Eğer İstanbul’da ikamet ediyorsanız ve çok sevdiğiniz köpeğinizle ilgilenecek bir pansiyon arıyorsanız, bostancı Köpek Pansiyonu tam aradığınız gibi bir yerdir. Köpeğinizi gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz, bu işi para için değil hayvan sevgisiyle yapan, köpeğinize müşteri gibi değil misafir gibi bakan bir pansiyondur.

Oldukça geniş ve rahat olan odalar her gün dezenfekte edilmekte, köpeğiniz en kaliteli mamalarla beslenmektedir. Ayrıca talebiniz doğrultusunda sizin istediğiniz mamalarda verilebilmektedir. Bunun yanında her gün veteriner hekim muayenesi ile sağlıklı kalmaları için kontrol edilmekte olan dostlarımız temiz, sağlıklı ve kaliteli bir ortamda son derece eğlenceli vakit geçirecekler. Sizde kafanız rahat bir şekilde tatilinizi yapacak ya da işlerinizi halledebileceksiniz. Onlara hak ettikleri değeri ve hizmeti verebilmek için bostancı Köpek Pansiyonu doğru bir tercih olacaktır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Bostancı Köpek Pansiyonu