Büyükçekmece Köpek Oteli İstanbul

Evcil hayvana sahip olmak her ne kadar kişiyi mutlu eden bir uğraş olsa da kendine göre zorlukları vardır. Bilhassa bir köpek sahibiyseniz işiniz biraz daha zor olabilir. Beslenme, temizlik, ilgi gibi ihtiyaçları bir yana zaman zaman bunlara ek olarak seyahat sorunları ortaya çıkmaktadır. Eğer köpeğinize göz kulak olacak kimse yoksa, komşularınızın da hayvanlar ile arası pek iyi değilse geriye bir tek seçenek kalır, köpeğiniz evde yalnız kalacaktır. Ancak artık buna göre yok çünkü bu gibi durumların önüne geçebilmek için birçok yerde köpek otelleri ve pansiyonları mevcut.

Köpek pansiyonları ve otelleri sizin yokluğunuzda köpeğinizin beslenmesinden tutun da sosyalleşmesine kadar tüm ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuştur. Böylelikle dostlarınız kendilerini evlerinde gibi hissederler. Bu alanda hizmet veren bir kuruluş da Büyükçekmece Köpek Oteli İstanbul olup küçük dostlarımızı misafir etmek için beklemektedirler.

Büyükçekmece Köpek Oteli İstanbul Hizmetleri

Büyükçekmece Köpek Oteli İstanbul

Büyükçekmece Köpek Oteli İstanbul, her şeyden önce köpeklerinizin rahatlığına ve sağlığına çok önem verir. Bu otelde köpeklerinizin her çeşit bakımı yapılır ve ihtiyaçları karşılanır. Değerli dostlarınız için veteriner hekimlerce köpeğinizin cinsi ve yaşı doğrultusunda cilt ve tüy bakımı yapılmaktadır. Buna ek olarak gerek tırnak bakımları gerekse ağız sağlığı gibi ihtiyaçları alanında uzman bir kadro tarafından karşılanır. Bilindiği gibi her bir köpeğin cinsine göre günlük karşılanması gereken egzersiz ihtiyacı da farklılık gösterecektir. Bu ihtiyacı karşılamanın yolu köpeğinizi yürüyüşe çıkarmak veya onunla oyunlar oynamaktır. İşte bu egzersiz gereksinimlerinin karşılanması için Büyükçekmece Köpek Oteli’nde köpekleriniz belirli aralıklarla yürüyüşlere çıkarılır ya da oyunlar oynayabileceği aktiviteler sağlanır. Burada köpeklerinizin oyun oynaması için üstü açık, havadar, geniş, bahçeli bir alan oluşturulmuştur.

Köpeğiniz eğer sosyalleşme gibi bir problemle karşı karşıyaysa bu problemi de burada çözülmüş bir şekilde evine döner. Çünkü burada köpeğiniz birçok aktivite sayesinde diğer köpeklerle oyunlar oynayarak arkadaş edinme imkanına sahiptir. Bu sayede siz köpeğinizi Büyükçekmece Köpek Oteli İstanbul kadrosundan teslim aldıktan sonra bile onunla birlikte yaptığınız yürüyüşlerde diğer köpeklerle ilgili sorun çıkarmadığını göreceksiniz. Söz konusu etkinlikler yazın bahçeli, kışın ise hava koşullarına bağlı olarak kapalı ancak geniş alanlarda sürdürülmekte ve küçük dostunuzun eğlencesi hiçbir zaman yarım kalmamaktadır.

Her köpek birbirinden farklıdır, bu nedenle her mamadan hoşlanmayabilirler. Özellikle içerisinde ağır tahıllar barındıran mamalar köpeğinizin sindirim sisteminde çeşitli sorunlara yol açacaktır. Sevimli dostunuzun sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi için yüksek protein değerlerine sahip mamalar ile beslenmesi son derece önemlidir. Büyükçekmece Köpek Oteli İstanbul, köpeğinizi protein yönünden zengin, içeriğinde kimyasal hiçbir madde barındırmayan, organik ve çeşit bakımından zengin mamalar ile besler. Bu mamalar veteriner hekimlerin kontrolünden geçerek köpeklerinize sunulmaktadır. Ayrıca köpeğinizin boyu, yaşı ve kilosu dikkate alınarak veteriner hekimler tarafından bir öğün tablosu oluşturulur ve köpeğiniz buna göre yeterli miktarda ve sağlıklı bir şekilde beslenmiş olur.

Köpeklerinin yediği mamada değişiklik yapmak isteyenler için köpeklerini otele bırakırken eski mamalarından üç gün yetecek kadar bırakmaları rica olunur. Böylelikle köpeğiniz hızla farklı bir mamaya geçmemiş olup buna bağlı olarak herhangi bir problem yaşamayacaktır.

Otele Kabul Edilebilecek Köpekler

Köpeklerinizin otelde misafir edilebilmesi için elbette ki bir takım şartlar var. Bunlardan en önemlisi kesinlikle köpeğinizin aşılarının tam olmasıdır. Bu nedenle gelirken sevimli dostunuzun aşı karnesini yanınızda getirmeyi unutmamalısınız. Aksi takdirde diğer misafir köpeklerin sağlığı da düşünülerek köpeğiniz otele kabul edilemez. Ayrıca ırklarına bağlı olarak ciddi derecede saldırganlık gösteren köpekler de otele alınamamaktadır.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Büyükçekmece Köpek Oteli İstanbul