Büyükçekmece köpek pansiyonu

BÜYÜKÇEKMECE KÖPEK PANSİYONU

Hause Of İstanbul
Büyükçekmece ilçesine kazandırdığımız köpeklerimize bakım ve eğitim amaçlı tesisimiz sayesinde ilçemizde bulunan tüm köpeklerin ihtiyaçları giderilmektedir. İlçemizde insanlarımız tarafından takdir edilen Büyükçekmece Köpek pansiyonu , misafiri olan bakımsız köpeklere bakım yapmakta ve onları sahipsiz bırakmamaktadır. Evinizdeki en büyük dostunuz olan köpeklerinize Köpek Oteli
tıpkı sizin baktığınız şefkatle bakıyoruz ve itinalı bir biçimde eğitimini vererek sahibine teslim ediyoruz. Bu sayede hem onlar daha çok size bağlanıyorlar hemde sağlıklı bir şekilde yaşamayı öğreniyorlar. Zamanımızda sokaklarda başıboş gezen bir sürü köpek olduğunu da ne yazık ki görüyoruz. Hasta olanları bulunuyor onlar sayesinde toplumda sıkıntılı durumlar oluşabiliyor. İnsanlık vazifesi olarak bir hayvan barınağı şeklinde modern bir tesis gibi yapılan köpek pansiyonumuzda çok konforlu bir yaşam vardır.

Onlar bizim can dostumuz ve her zaman yakınımızda olan hayvanlardır. Köpeklerimizin bizim istediğimiz gibi yaşaması ve yalnız başına kaldığında kendini idare edebilecek becerileri kazanması bakımından bize getirmenizde büyük fayda sağlanacaktır. Büyükçekmece köpek pansiyonu olarak bu ilçeye ve çevresinde ihtiyaç sahibi olan köpek sahiplerine sahip çıkmaktadır. İnsanlık adına yapmaya Koruma Eğitimiçalıştığımız bu hizmeti yaparken çevremizdeki bütün dostlarımızdan yardım aldık. Aynı şekilde bizde dostumuz olan bu hayvanlara verdiğimiz desteği ve değeri de böyle göstermekteyiz. Firmamızda köpek kulübeleri de imal edilmektedir. Her türlü boyutta sipariş üzerine tasarlanan köpek evleri ise bu zamanda çok yoğun olarak hayvan dostları tarafından istenmektedir.

Toplumun kanayan yaralarından sadece biri olan köpeklerimizin durumunu biraz olsun düzeltmeye ve onları koruma altına almak adına açtığımız Büyükçekmece köpek pansiyonuna sizleri de dostlarınızla birlikte bekliyoruz. Evinizdeki köpeğiniz sizin bekçiniz ve en hakiki dostunuz olmaktadır. Ona verdiğiniz değerden fazlasını o size verecektir. Emin olun ki siz sıkıntıya düştüğünüz her durumda o sizin başınıza gelecek ve o sıkıntıdan kurtulmanız için herşeyi yapacaktır. Bu durumun böyle olduğunu Köpek Eğitimisiz belki de defalarca kontrol etmişsinizdir ama onlara hiç bir mükafat vermeyidüşündüğünüz zaman oldumu acaba. Bu sorunun cevabı evet ise zaman geçirmeden dostunuzla birlikte bu tesise gelin ve zaman geçirin.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Büyükçekmece köpek pansiyonu