Çatalca köpek pansiyonu

ÇATALCA KÖPEK PANSİYONU

Hause Of İstanbul
Sadıklığı ile bilinen hayvanlardan birisi olan köpekler hayatımızda çok önemli dostlarımızdır. Yalnızlığımızı alan ve devamlı yanımızda olan bu dostlarımızın bakımları bazen size sıkıntı çıkarabilir. Onu evde bırakarak işe gittiğinizde onun sizin arkanızdan Yavru Köpek EğitimiYavru Köpek Eğitimiacıklı gözlerle ve ağlıyormuş gibi sesler çıkarmasına dayanamıyor olabilirsiniz. Çatalca ilçemizde faaliyete başlayan ve bu dostlarımızı misafir eden Çatalca köpek pansiyonuna sizi ve dostunuzu bekliyoruz. Bu köpek evlerinde dostlarımız yalnız kalmazlar. Birçok köpekte yanında bulunacaktır. Bizim pansiyonumuzda sanki evindeymiş gibi rahat edecek olan köpeğinizi hiç düşünmeden bize emanet edebilirsiniz. Çoğu köpek otellerinde bir veya iki gün köpeğiniz misafir edilir ve tuvalet eğitimi , gezi işlemleri, yemek ,temizlik işlemleri yapılmaktadır.

Değerli dostlarımız bizim en zor zamanlarımızda yanımızda olan hayvanlardandır. Akıllı olmaları ve sahiplerine bağlılığı ile bilinen bu sadık dostlarımız bizim hayatımızda çok önemli yer tutmaktadır. Çatalca Köpek pansiyonu , İnsanların geride bırakamadıkları dostlarını emanet olarak alır ve tüm ihtiyaçlarını sanki siz yanındaymışsınız gibi yapar ve siz geldiğinizde size teslim ederiz. Köpek pansiyonumuzda siz iş görüşmeleri için köpeğinizi emanet bırakacak bir yeriniz yoksa küçük dostunuz için Köpek Eğitimi
emanet bırakacak birinci adrestir. Siz şehir dışı seyahatlerine çıktığında gözünüz arkada kalmasın . Köpek pansiyonu olarak biz köpeğinize çok itinalı bir şekilde bakar, temizliğini ve gezinti parkurlarında günlük 1-2 saat gezintisini yaptırır. Oyun sahasında ise diğer köpeklerle oyunlar oynanması sağlanır.

Çok geniş bir alanda köpeklerinize hizmet eden tesisimiz Çatalca Köpek pansiyonunda ücretlerimiz kalacağı gün itibariyle değişir ve ona göre yemeği ve bakımı yapılır.Oyun oynacak bölümleri 25 metrekareden az olmamaktadır ve üstü açıktır. Çeşitli bölümleriyle hizmet veren köpek evimizde küçük dostumuz çok güzel saatler geçirecek ve mutlu olacaktır. Kalan köpek dostlarımız için geniş bölmeli oda sistemi bulunmaktadır. Çatalca köpek pansiyonu olarak bünyemizde bulunan uzman ekibimiz ile köpek dostlarımıza Köpek Otelioyun keyfinin üzerine sunulan yemek ödülüyle mutlu olan köpeklerimize her türlü imkan sağlanmış durumdadır. Gözünüz arkada kalmadan seyahatlerinizde köpeğinizi artık bize emanet edecek ve endişede kalmayacaksınız.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Çatalca köpek pansiyonu