Çekmeköy Köpek Eğitim Çiftliği

Köpeklere bakmak ve beslemek artık bir ihtiyaca dönüşmüştür. Köpekler evimizde neşe kaynağı olmuş ve bize arkadaşlık yapan dost canlısı hayvanlar haline gelmişlerdir. Köpek beslemek eğlenceli ve mutluluk verici bir iş olduğu kadar büyük sorumluluklar getiren bir iştir aynı zamanda. Köpeklerin bakımları ve eğitimleri yapılıp verilmediği takdirde ciddi problemler yaşanabilir. Bir köpeğin sizinle sağlıklı bir ilişki kurabilmesi ve evinize uyum sağlayabilmesi için en gerekli koşul ise eğitimdir. Eğitim konusunda da deneyimli değilseniz bu soruna hayan sever kişiler bir çözüm bulmayı başarmışlardır. Köpek eğitim çiftliklerinde köpeklerinize ev içi ve ev dışı gereken tüm eğitimler verilmektedir. Çekmeköy Köpek Eğitim Çiftliği köpeklerinize sağlıklı koşullarda eğitim veren bir müessesedir. Çekmeköy Köpek Eğitim Çiftliği hakkında yazdığımız incele ise şu şekildedir.

İstanbul Anadolu Yakası tarafında bir ilçe olarak bulunan Çekmeköy sakinliği ile gündeme gelmektedir. Bundan önce Ümraniye Belediyesi’ne bağlı bir belde olan Çekmeköy daha sonralarda ilçe statüsü kazanmıştır. Komşuları ise Sancaktepe, Beykoz, Şile ve Ümraniye’dir. Çekmeköy’ün diğer bir özelliği ise doğal ortamı yeşillik alanlarıdır. Çekmeköy’ün diğer özelliklerinden bir tanesi ise bu ilçe de evcil hayvan besleyen kişi sayısı çok fazladır. Bu nedenle de Çekmeköy’de veteriner ve eğitim merkezleri sayısı çok fazladır.

Çekmeköy Köpek Eğitim Çiftliği uygulamalarından bahsetmek istersek öncelikli amacı sizle köpeğiniz arasında sağlıklı bir sahip köpek ilişkisinin kurulmasını sağlamaktır. Aynı zamanda köpeğinizin dışı dünyaya, insanlara, şehir yaşantısına ve diğer köpeklerle adaptasyon içinde olup uyumlu bir yaşam sürmesini sağlamaktır. Köpeğinizi sizinle ortak yaşam alanlarını nasıl kullanacağını ve sizinleyken ne gibi davranışlarda bulunması gerektiği eğitimleri veriliyor. Çekmeköy Köpek Eğitim Çiftliği’nde uygulanan eğitim şekli ve tekniğinde kesinlikle şiddet ve hayvan haklarını ihlal edecek uygulamalar yapılmamaktadır. Bunun yanı sıra bu çiftlikte cezalandırma usulü eğitim şekli yoktur. Sabır gerektiren bir iş olduğunun farkında olan Çekmeköy Köpek Eğitim Çiftliği köpeklerinize bu işi eğlenceli bir oyun gibi yaptırarak daha çabuk olumlu sonuçlar almaktadır.

Çekmeköy Köpek Eğitim Çiftliği

Çekmeköy Köpek Eğitim Çiftliği

Çekmeköy Köpek Eğitim Çiftliği ihtiyaçlardan ortaya çıkmış bir müessesedir. Yukarda bahsettiğimiz gibi ilçede evcil hayvana sahip kişi sayısı oldukça fazladır. Buna karşılık olar böyle bir eğitim çiftliğinden yararlanan kişi sayısı da fazladır. Burada köpeğiniz komut alma ve dinleme, dış dünyayla uyum, sosyalleşme ve tuvalet gibi bir çok temel eğitimi kazanmaktadır. Olumsuz davranışlarının da sona ermesi sağlanan bu eğitim çiftliğinde eğitimler köpeklerinize bir oyunmuş gibi gösterilerek bu uygulamaların daha eğlenceli hale getirilmesi sağlanmıştır.

Bu özelliklerin yanı sıra bilindiği üzere köpeklerin günde belirli bir seviyede egzersiz yapmaya ihtiyacı vardır. Çekmeköy Köpek Eğitim Çiftliği eğitim hizmetlerinin dışında köpeklerinizin bu egzersiz ihtiyaçlarını karşılayarak üzerinde ki fazla enerjiyi atmalarını sağlamaktadır. Eğitimlerinde pozitif yöntemler kullanan Çekmeköy Köpek Eğitim Çiftliği, sizlerin isteği doğrultusunda sadece çiftlikte değil yaşam alanlarında da eğitimlerini vermektedir.

Çekmeköy Köpek Eğitim Çiftliği eğitmen kadrosuna özellikle hayvan sever kişiler alınmaktadır. Böylelikle köpeğinizle daha iyi bağ kurabilen eğitmenlerle eğitimlerden daha verimli ve olumlu sonuçlar alınmaktadır. Aynı zamanda bu kişiler alanında uzman olan ve profesyonel çalışan eğitmenlerdir. Çekmeköy Köpek Eğitim Çiftliğine getirilen sevimli dostlarınız ile öncelik olarak köpek eğitmen arasında bir dost bağı oluşturulmaktadır. Böylelikle köpekleriniz eğitmenleri ile daha iyi anlaşabilmekte ve eğitim sürecini daha da kısaltmaktadır. Bu eğitimlerin süresi köpeklerinizin de verdiği sonuçlara bağlı olarak 3 ile 6 ay arasında değişmektedir. Çekmeköy Köpek Eğitim Çiftliği’nde köpeklerinizin eğitimlerinin bitmelerine yakında uygulamalarda sizleri de çağırıp yer almasını istemektedir. Böylelikle köpeğinizin size daha sağlıklı itaat etmesi sağlanmaktadır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Çekmeköy Köpek Eğitim Çiftliği