Çekmeköy köpek eğitim

Çekmeköy Köpek Eğitim

Hause Of İstanbul
Çekmeköy köpek eğitim sizlere, köpek eğitimi konusunda, pozitif eğitim standartlarında hizmete devam etmektedir. Verdiğimiz kaliteli eğitimin olumlu geri dönüşleri, bizleri çok sevindirmektedir.

Çekmeköy köpek eğitim olarak eğitime alınacak köpekleri uzmanlarımız testlerden geçirir, eğitim sonunda testleri geçen köpeklere, yavruİtaat Eğitimi temel eğitimi, temel itaat eğitimi verilir, bu eğitimin alınması mecburidir, temel eğitimi almayan köpek sonrasında ki eğitimleri başaramaz, genel eğitimin alt yapısını oluşturmaktadır. Verilen bu temel eğitimler köpeklerin sosyalleşmesi ev içi ve ev dışı eğitim ve disiplin konularında itaat eğitimi, tuvalet ve tımar eğitimi, olarak devam eder gördüğünüz gibi sadece bir otur,  kalk git ve gel den ibaret olmayan çokça sorumluluk gerektiren,  bir eğitime tabi olmaları firmamızın başarısını arttırmaktadır. Küçük dostlarımızı sahiplenme aşamasında verdiğimiz Köpek Eğitimidanışmanlık hizmeti, ileride iyi bir eğitim alması ve sizinle beraber yaşayacağı hayat içinde problemler yaşamamanız adına çok önemlidir. Bir köpeğin insanı olmaya karar verdikten sonra pek çoğumuz “köpeğim bütün evi alt üst ediyor” ya da “köpeğim çok yaramaz, parçalamadığı eşya kalmadı” gibi cümleler kurmuşuzdur, bunlardan şikâyetçi olanlarımızın ortak olarak söylediği şey, köpeğimizin bunu genelde biz evde yokken yaptığıdır, bir davranış bozukluğudur. İşte tüm bu konuları biz sizin için düzeltebiliriz, bizimle iletişim kurduğunuzda sizlere doğru köpek seçiminde ve eğitiminde yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Çekmeköy köpek eğitim kendini kanıtlamış, uzun yıllardır bu sektörde bir numara olmasını disiplinli çalışma ve uzman kadrosuyla sağlamıştır. Bu prensipler doğrultusunda her geçen gün kendisini geliştirmeye devam edecektir. Köpek psikolojisini önde tutan, tamamen bilimsel verilere dayalı, şartlanmaya değil öğrenmeye odaklı, ceza ve şiddet içermeyen, pozitif yöntemler Yavru Köpek Eğitimikullanmaktayız. Ödüle dayalı eğitim vermekteyiz. Müşterilerimizin yıllardır bize karşı duyduğu güveni bizde firma olarak hiçbir zaman boşa çıkarmamanın gururunu yaşamaktayız.

Çekmeköy köpek eğitim ceza ve şiddet içermeyen bu yöntemleri kullanarak, köpek eğitiminde yeni bir dönem başlatmıştır. Köpek eğitimine getirdiğimiz bu olumlu eğitim anlayışı ile çok daha kısa sürede ve olumlu sonuçlar aldık, köpeklerin eğitimi algılamaları çok daha kısa olmaktadır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Çekmeköy köpek eğitim