Esenler Köpek Eğitim Merkezi

Esenler Köpek Eğitim Merkezi, Esenler bölgesinde köpek eğitimi alanında üstün kalitede hizmet vermektedir. Köpeklerinizin eğitimi hem yaşadığı çevreye hem de siz sahiplerine uyum sağlaması için oldukça gerekli bir eylemdir. Bilhassa tuvalet ve itaat eğitimleri çok önemli olup tüm köpeklerin alması gerekli olan, hepsinin kolaylıkla öğrenebileceği eğitimlerdendir. Bu konuda uzman olan Esenler Köpek Eğitim Merkezi köpeğinizin eğitimi için başvuruda bulunabileceğiniz en doğru seçim olacaktır. Yavru köpek eğitimi, temel ve ileri itaat eğitimi, tuvalet eğitimi çok az bir farklarla tüm köpeklere verilebilecek eğitimlerdir. Bu temel eğitimler köpeğin belli sorunlarını ortadan kaldırmaya yönelik eğitimlere göre çok daha basittir. Köpekler doğumdan sonraki 2 yıl içerisinde çok hızlı bir olgunlaşma ve gelişme dönemine girmektedir. Bu nedenle eğitimlerinin yavruluk döneminde verilmesi çok faydalı ve yerinde olacaktır.

Köpeğinizin beş-altı aylık döneme girdiği zaman, eğitimlerine başlayacağınız en uygun zamandır. Bu köpeğiniz yavruluk dönemini atlattıktan sonra gerekli eğitimleri alamaz ya da kabul etmez demek değildir fakat biz insanlar için nasıl “Ağaç yaşken eğilir.” deniyorsa köpekler için de bu durum söz konusudur. Yavruluk döneminde verilen eğitimler sayesinde davranışları çabuk oturacak ve uygun davranış şekillerine daha hızlı bir şekilde alışacaktır. Bu nedenle edinmiş olduğu davranış ve alışkanlıkların değiştirilmesi ve yerine olması gereken davranış biçimlerinin konulabilmesi için köpeğinizi yavruluk döneminde eğitime başlatmanız size çok fayda sağlayacaktır. Köpek eğitim işinde eğitimli ve deneyimli kişiler tarafından verilmelidir. Esenler Köpek Eğitim Merkezi, bu merkezlerden biri olup son derece iddialı bir kurumdur. Eğer siz de köpeğinizin bu eğitimlerden faydalanmasını istiyorsanız Esenler Köpek Eğitim Merkezi, siz ve köpeğiniz için bekliyor olacaktır. Siz de firmayı arayarak deneyimli eğitmenler tarafından verilen hizmetten faydalanabilirsiniz.

Esenler Köpek Eğitim Merkezi

Esenler Köpek Eğitim Merkezi

Üstelik Esenler Köpek Eğitim Merkezi, yalnızca temel eğitimleri vermemekle beraber köpeklerinize özel eğitimde vermektedir. Örneğin köpeğinizin bazı davranış bozuklukları varsa, bunların düzeltilmesine yönelik ya da köpeğinizin sadece bir koruma köpeği olarak yetiştirilmesini istiyorsanız buna yönelik özel eğitimler verilecektir. Fakat bu eğitimler için öncelikle eğitmenlik yapan kişilerin köpeğinizi incelemesi ve bazı testler yapması gerekli olabilir. Bunun nedeni her köpeğe her özel eğitimin verilemeyecek olmasıdır. Ayrıca köpeğin durumuna göre eğitimde farklı programlar izlenmesi de gerekebilir. Köpeğinizin kaliteli bir eğitim almasını istiyorsanız Esenler Köpek Eğitim Merkezi, tercih edebileceğiniz güvenilir bir firma olup uzman kadrosu ile köpeğinizin ihtiyaçlarına göre eğitim verecek bir kurumdur. Merak ettikleriniz hakkında firmayı arayarak istediğinizi sorabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Köpeğiniz temel itaat eğitimi ile takip et, otur, yat, otur ve bekle, yat ve bekle, hayır gibi komutları öğrenecektir. Köpeğiniz bunları öğrendikten sonra sizin de yanınızda sorunsuz bir şekilde uygularsa onu “Aferin” ile ödüllendirmelisiniz. Ayrıca köpeğiniz bu temel itaat eğitimlerini aldıktan sonra bunları ancak bir tasma yani kayış takılıyken uygulayacaktır. Eğer tasma olmadan da uygulamasını istiyorsanız köpeğinize ileri itaat eğitimi de aldırabilirsiniz.

İleri itaat eğitimlerine gelecek olursak bu eğitimde de köpeklerinize yabancı birine gitmemesi, ondan yemek yememesi, uzun süre yatıp bekleme ve uzak mesafeden yat, otur ve bekle komutları öğretilmektedir. Tuvalet eğitimlerinde ise köpeğinize sizin istediğiniz doğrultusunda tuvaletini bulunduğu bölgede belirttiğiniz bir alana yapması ya da dışarıda bir yerde, çimen ya da toprak olan bir bölgeye yapması öğretilmektedir. Sizler de köpeğinizin tüm bu eğitimleri almasını istiyor, bu anlamda kaliteli ve güvenilir bir yer arıyorsanız Esenler Köpek Eğitim Merkezi Köpek tam köpeğinize göre bir yer.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Esenler Köpek Eğitim Merkezi