Esenler Köpek Oteli

Hayvan sahibi olmak güzel bir şey olduğu kadar oldukça da zahmetli bir iştir. Türkiye’de bilindiği üzere en çok bakılan veya sahiplenilen hayvan türü köpektir. Bakımı ve eğitmesi zor olmasının yanı sıra, farklı durumlarda da güç durumlarda kalabiliyorsunuz. Örnek olarak aniden gelişen bir yurt dışı veya şehir dışı seyahatine çıkmanız gerektiği an köpeğiniz ve siz zor durumda kalabiliyorsunuz. Köpekler en iyi arkadaşınız olabiliyor. Onu herkese ve her yere emanet edemeyebilirsiniz. Gözünüzün arkada kalacağı bir yere emanet etmek ise hem sizi hem de köpeğinizi etkiyebilir. Bunun için bir çözüm oluşturan hayvan severler tarafından desteklenen ve belediyelerin aracı olması ile oluşturulan yeni bir müessese var.

Bu müessesenin adı “köpek oteli”. Köpeğinizi emanet edebileceğiniz bir yer yok ise köpek otelleri bu görevi seve seve üstleniyor. Köpek otelleri en az sizin kadar köpeğinize iyi bakıyor onun bütün ihtiyaçlarını hallediyor. Bunların dışında her türlü egzersiz ve oyun ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Kalabalık nüfusu ve otogarı ile bildiğimiz Esenler semtinde ki Esenler Köpek Oteli köpeğinize her türlü hizmeti sağlamaktadır. Sizin yokluğunuzu aratmadan profesyonel çalışan personeli ile köpeğinize pozitif ve sürekli ilgi gösteren Esenler Köpek Oteli sevimli dostlarınız gerekli tüm alt yapı oluşturulmuştur.

Köpek sahibi olan kişilerin evcil hayvanlarını getirirken yerine getirilmesi gereken bazı şartlar vardır. Bu şartlardan öncelikli olan ise köpeğinizin sağlık ve aşı durumudur. Bu şartların hepsine uygun olan köpekler otelde misafir edilmek üzere kabul edilmektedir. Uymayanlar ise diğer köpeklerin sağlık durumunu riske atmamak için kabul edilemez. Girişte ki sağlık kontrollerinden geçen köpekler işlemleri tamamlandıktan sonra yaşayacakları alan belirlenir. Konaklama dışında köpekleriniz için her türlü hizmet düşünülüp verilmektedir. Evcil hayvanlarınız her gün uzman kişiler ve veterinerler tarafından gözetlenmektedir. Her hangi bir sağlık problemi ile karşılaşan köpekler hemen uzman veterinerler tarafından takibe alınır ve kontrol edilir. Bu sağlık problemlerine ise yine aynı uzman ekip tarafından hızlı bir şekilde müdahale edilir. Köpeklerinizin beslenmesi ise yine uzman kişiler tarafından büyük özenler gösterilerek hazırlanır. Bu program hazırlanırken köpeğinizin fiziksel özellikleri, sağlık durumu ve yemek alışkanlıkları gibi özelliklerine dikkat edilerek bir beslenme programı hazırlanır.

Esenler Köpek Oteli’nde hayvanlarınızın tırnak, tüy bakımları yine uzman kişiler tarafından büyük özenle gerçekleştirilir. Köpeklerinizin bakımları büyük bir titizlik ve çaba ile yapılır.

Esenler Köpek Oteli

Esenler Köpek Oteli’nde hayvanlarınızın tırnak, tüy bakımları yine uzman kişiler tarafından büyük özenle gerçekleştirilir. Köpeklerinizin bakımları büyük bir titizlik ve çaba ile yapılır. Esenler bilindiği üzere köpeklerinizin rahatça oyun oynayabileceği ve egzersiz yapacağı alanlara sahip değildir. Esenler Köpek Oteli’nde bu sorun tamamen ortadan kalkmaktadır. Köpeğiniz günlük olarak egzersiz ve oyunlarını oynamaktadır. Bununla birlikte diğer köpeklerle de aktiviteler düzenleyerek köpeklerinize sosyalleşme yönünde pozitif davranışlar kazandırmaktadır. Aynı zamanda bu oyunlar ve aktiviteler uzman kişilerin gözetiminde yapılır ve olası bir sağlık sorununda veterinerler hemen olaya müdahele ederek köpeğinizle ilgilenmektedir. Sağlık konusunda bir özellik olarak daha köpeklerinizin aşı günleri veterinerler tarafından özenle takip edilmektedir.

Birçok köpek cinsi farklı cinslerle oyun oynamaktan çok büyük zevk almaktadır. Fakat bu her cins köpek için geçerli olmayan bir durumdur. Bu yüzden köpekleriniz bu aktivitelere hemen katılamaz. Öncelik olarak köpeklerinizin davranışları ve diğer köpeklere olan tutumları hakkında incelemeler yapılır. Eğer köpeğiniz diğer köpeklere karşı olumlu tavılar sergilerse onlarla birlikte aktivitelere ve oyunlara katılabilir. Bu hareketler ise köpeğinize uygun cinslerle kaynaşması için aynı ortama konularak gözetlenmektedir.

Esenler Köpek Oteli’nde konaklama dışında siz sahiplerin özel istekleri ile köpek eğitiminde uzmanlaşmış kişiler tarafından eğitimleri verilmektedir. Tuvalet ve temel itaat eğitimleri gibi eğitimler verilere evcil hayvanlarınız bu otelden çıktıktan sonra sizinle daha sağlıklı bir sahip köpek ilişkisi kuracaktır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Esenler Köpek Oteli