Esenyurt Köpek Oteli

Yaz günlerinin gelmesiyle tatil sezonu açılmış durumda ancak tatil için planları yapılırken sahip olduğunuz bir köpek varsa ve onu yanınızda götüremiyorsanız köpeğinizi bırakılacağınız güvenli bir yer aramak zorunda kalırsınız. Fakat her köpek sahibinin bileceği gibi bu kolay bir şey değildir. Köpeklerin günlük ihtiyaçları, sağlık kontrolleri vardır. Ayrıca bırakacağınız yer güvenli olmakla beraber köpekleri de tanımaları gerekir. Köpeğinizin de yokluğunuz da eğlenmesi de istersiniz.

Çünkü hiçbir köpek sahibi kendi yokluğunda köpeklerinin bir kafes içinde onları beklemelerini istemez. İşte bütün bu durumlar için Esenyurt Köpek Oteli gibi köpek otelleri açılmıştır. Bu sayede siz tatilinizin keyfini çıkarırken köpeğiniz de Esenyurt Köpek Otelinde keyifli dakikalar geçiriyor olacaktır. Köpek oteller ilk olarak Avrupa’da köpek sahipleri işleri ile ilgilenirken sahip oldukları köpekleri bırakabilecekleri ve her türlü bakımlarını yapabilecekleri bir yer olarak ortaya çıkmıştır.

Zamanla oteller gelişmiş ve köpek sahipleri işleri çıktıklarında, iş seyahatleri dolayısıyla, acil işleri olduğunda veya tatile çıkacaklarında köpeklerini bırakabilecekleri güvenli bir yer olmuştur. Esenyurt Köpek Oteli de bu fikirle kurulmuş ve hem köpeğinize en iyi olanakları sunmak hem de sizin tatiliniz boyunca gözünüz arkada kalmadan daha huzurlu vakit geçirmeniz için kurulmuştur. Esenyurt Köpek Otelinde verilen hizmetler arasında:

  • Köpek beslenmesi ( en kaliteli ve güvenilir markaların mamaları ile )
  • Köpek gezdirilmesi ( belirli periyotlarla bahçede )
  • Köpek banyosu
  • Sağlık hizmetleri
  • Diğer köpeklerle sosyalleşmelerin sağlanması
  • Geniş yerlerde uyumalarının sağlanması

Bu hizmetler her köpek için uygulanan bir hizmettir. Ayrıca eğer isterseniz daha farklı hizmetler de sunulmaktadır. Esenyurt Köpek Otelinde köpekleriniz en mamalarla beslenir ve ihtiyaçları için belirli zaman aralıklarıyla gezdirilir. Diğer köpeklerle oyunlar oynatılır ve sosyalleşmeleri sağlanır. Amaç tamamıyla köpeklere en iyi olanakları sunmaktır. Ayrıca Esenyurt Köpek Oteli bünyesinde bulunan uzman veterinerler köpeğinizin sağlığını daima kontrol edeceklerdir. Bu yüzden sağlık konusunda endişeleriniz de olmasın. Köpeklere verilen odalar geniştir ve onlar özenle hazırlanmıştır.

Esenyurt Köpek Oteli

Esenyurt Köpek Oteli

Her köpeğin özel olduğunu ve ayrı muamele görmesi gerektiğini bilen Esenyurt Köpek Oteli köpeklerin ihtiyaçlarına ve özelliklerine göre farklı davranmaktadır. Örneğin farklı zamanlarda gezdirilmekte, mamalar köpeklerin rutinini bozmayacak şekilde verilmekte ve mamanın köpeğe uygun olmasına dikkat etmektedir. Ancak köpeğinize verilecek hizmette Esenyurt Köpek Oteline yardımcı olmanız gerekmektedir. Bu sayede köpeğinize en iyi hizmet sunulabilecektir. Yapmanız gereken öncelikle köpeğinizin alışkın olduğu köpek mamasınız yanınızda getirmektir.

Çünkü mama değişiminde köpeklerde istenmeyen ishal, hazımsızlık gibi durumlar görülebilmektedir ve mama kolay bulunan bir mama değilse mamanın otele gelmesi bir iki gün sürebilmektedir. Bu yüzden eğer köpeğinizin alışkın olduğu mamayı getirirseniz hem köpeğinize hem de kuruma yardım edersiniz. Köpeğinizi getirirken ayrıca aşı karnesini unutmayın. Aşı karnesi sayesinde köpeğinizin geciken ya da zamanı gelen her aşısı zamanında yapılacaktır. Bildiğiniz gibi her köpek özeldir ve bu yüzden hem diğer köpeklerin sağlığı hem de köpeğinizin sağlığı için bütün köpeklerin zamanında aşı olması önemlidir.

Ayrıca köpeklerinizin beslenme ve gezdirilme saatlerini de söylemeniz gerekir. Bu sayede köpeğinizin alışkın olduğu düzen de devam edecektir. Eğer köpeğiniz ile ilgili bilinmesi gereken bir konu varsa da bunu kuruma bildirmeyi unutmayın. Örneğin gebe ya da hassas olan bir köpeğin beslenmesi ve bakımı ona göre yapılacaktır. Ayrıca özel isteklerinizi de bildirebilirsiniz. Esenyurt Köpek Oteli sayesinde hem köpeğiniz hem de siz en iyi vakitleri geçirebilirsiniz. Siz de yolcuğuna çıkarken köpeğiniz için uygun bir yer arıyorsanız hemen İstanbul’da bulunan Esenyurt Köpek Oteline gelebilir ve köpeğiniz için en iyi ortamı sağlayabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Esenyurt Köpek Oteli