Etiler Köpek Pansiyonu

Etiler köpek pansiyonu İstanbul’un Avrupa yakasın da lüks semtlerden biri olan Etiler semtinde kurulmuş ve güvenilir hizmeti ile çalışmalarını aralıksız seri bir şekilde sürdürmekte olan bir köpek pansiyonudur. Etiler köpek pansiyonunun kurulma amacı Etiler semtinde ikamet etmekte olan kişilerin sevimli ve sadist dostlarına yönelik iyi bir hizmet sunabilmektir. Bu hedefi ilke edinen pansiyon müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Pansiyonu diğer köpek pansiyonu şirketlerinden ayrı tutan en değerli özellik köpeklerin pansiyona kabulünde veteriner hekimler tarafından köpeklerin sağlık taramasından geçiyor olmalarıdır.

Pansiyon olanakları bakımından geniş bir yelpazeye sahip olmakta ve pansiyonda konaklamakta olan köpeklerin bu olanakları herhangi bir hudut gözlenmeden faydalanmaları sağlanmaktadır. Pansiyon da hizmet veren kadro profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Profesyonellerin elinden geçen pansiyon tasarımı konaklamakta olan köpeklerin rahat nefes almalarına da olanak vermektedir. Kişiler diledikleri kadar hatta sınırsız denilebilecek kadar uzun bir süre dahi köpeklerini pansiyonun güvenilirliğine inanarak teslim etmelerinde hiçbir sakınca görülmemektedir.

Tüm köpeklerin sağlık taramasının yapılmasının ardından olumsuz koşullar köpek sahiplerine rapor halinde sunulmaktadır. Özellikle de köpeklerin aşılarında bir eksiklik tetkik edilmiş ise pansiyonun veteriner hekimleri aşısı eksik olan köpekleri aşılamaktadır. Etiler köpek pansiyonu Etiler semtinin yoğun ve karmaşık yapısından uzakta bir yeşil meranın üzerinde konumlandırılmıştır. Pansiyon müşterilerini sınırsız olanaklar dâhilinde hizmet almaya davet etmektedir. Pansiyonun sınırsız hizmet içeriği şöyledir: Köpeklerin açık alan da gezinmelerine fırsat verilir ve gezdirme işlemi bakıcılar vasıtasıyla yapılmaktadır.

Etiler Köpek Pansiyonu

Etiler Köpek Pansiyonu

Böylelikle köpekler de tıpkı insanlar da olduğu gibi negatif enerjilerini doğaya bırakmaktadırlar. Çoğu konumlandırma açık alanda yapılmakta olup bazı durumlar neticesinde konaklama kafeslerinden de yararlanılmaktadır. Konaklama kafeslerinin boyutları ise 5 veya 10 metrekare olan geniş kafeslerdir. Bu sayede köpeklerin hareketlerine bir sınırlama getirilmediğinin altı çizilmektedir. Köpekler açık alan da yer alan tuvaletleri kullanmaktadırlar. Her zaman hiçbir köpek ayırt edilmeksizin köpeklerin periyodik sağlık taramaları yapılmaktadır.

Köpeklerin temizlikleri rutin olarak önemsenmekte pansiyonun profesyonel çalışanlarınca yapılmaktadır. Rutin temizlik uygulaması: Köpeklerin tüylerinin, tırnaklarının, kulaklarının, gözlerinin ve daha sayılması mümkün olan birçok temizlik aşamalarının oluştuğu bir uygulama olmaktadır. Açık alan konaklaması alan köpekler doya doya bahçe keyfini tatmakta ve yaptıkları oyunlarla da eğitmenlerinin ilgilerini üzerlerine çekmektedirler. Aynı zaman da böyle kaliteli bir köpek eğitiminin yanın da fiyatlar da pansiyonun müşterilerinin cebini yakmayacak türdendir. Herhangi bir sebeple kişiler köpeklerini gönül rahatlığı ile pansiyona teslim edebilmektedirler.

Köpekler sahiplerinden uzakta olsalar da beslenmelerine de bir hayli önem verilerek huzurlu bir ortam da kalmanın tadını doyasıya çıkarmaktadırlar. Kişilerin evcil hayvan edinmeleri arasında en fazla tercihin köpeklerden yana kullanılması onların sahiplerine itaat ettiğinin ve duygusal ve içgüdüsel davranışlarıyla sahipleriyle dost olabilmelerinin özelliğini taşımaktadır. Kişiler sevimli dostlarına hayatlarında kocaman bir yer açıp onlara değer ve emek vermektedirler.

Köpekler de sahiplerinin emeklerini ziyan etmeyip aynı ilgiyi onlar da sahiplerine göstermektedirler. Etiler köpek pansiyonu bu ayrıcalıkların bilincinde olarak onların içgüdülerine ve duygusallıklarına hitap etmenin yollarından son derece haberdar olmaktadırlar. Pansiyon türlü türlü oyun alanlarını bünyesinde barındırmaktadır. Pansiyonun başkaca bir özelliği de köpeklere yönelik kuaför hizmetinin de veriliyor olmasıdır.

Pansiyon sadece konaklama hizmeti vermemekte bununla birlikte köpek eğitimlerine de önem vererek temel itaat eğitimi ve ileri itaat eğitimi olarak köpeklerin eğitim almalarının da imkânını sunmaktadır. Tuvalet eğitimleri de uzman eğitmenler sayesinde verilebilmektedir. Eğitimler koruma eğitimi, yavru eğitimi gibi ve daha birçok eğitim dizgelerinden oluşmaktadır. Etiler köpek pansiyonu kalitenin ve güvenin yanın da ekonomik hizmet sunan yapısıyla tercihlerin ilk sıralarında yer alabilecek bir köpek pansiyonudur.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Etiler Köpek Pansiyonu