Evde Köpek Kuaförü

Evde Köpek Kuaförü

Evde Köpek Kuaförü

Büyük şehirler de yaşayan insanların en büyük sıkıntısı olan ulaşım sıkıntısı ve çalışma hayatının yoğun temposundan dolayı köpek sahibi olan insanlar köpeklerinin ihtiyaçlarını ve bakımlarını düzenli olarak karşılayamamaktadır, kuaföre götürememektedir. Köpek sahiplerinin bu sıkıntısına son veren ve yüzlerini güldüren hizmet olan gezici köpek kuaförleri hizmet vermeye başlamış durumdadır. Verilen adrese gidilerek küçük arkadaşınızın deri ve tüylerinin sağlıklı ve bakımlı olması ve güzel görünmesi için ihtiyaç duyduğu tüm bakımlar özel olarak tasarlanmış aracın için de yapılmaktadır. Evde köpek kuaförü hizmetinin asıl amacı hijyenik, güvenli ve rahat bir ortam da evcil hayvanlarınızın, işin de uzman kişiler tarafından huzurlu kuaför deneyimi yaşamasıdır. Özel olarak yapılan araçların için de; Hayvanların her mevsim sıcak su ile yıkanabilmesi için termosifon

Özel olarak hayvanlar için tasarlanmış kurutma makinesi
Çevreyi temiz tutmak için atık su tankı

Sağlıklı ve hijyenik bir ortam için sterilizasyon makinesi

Her şartta elektrik sağlayan jeneratör bulunmaktadır. Evcil hayvan sahipleri hayvanlarını kuaföre götürme sırasın da ciddi problemler ile karşılaşmak da veya işin okulun yoğunluğundan dolayı evcil hayvanların bakımları için gereken zamanı ayırmak da zorlanılabiliyor bu zorlukları yok etmek ve götürme sırasın da oluşan stresi siniri ve zaman problemini en düşük seviyeye indirmek ve evcil hayvanlara huzurlu hissettikleri ortamlar da hizmet verebilmek amacı ile kurulmuştur gezici köpek kuaförleri.

Pet Kuaför Hizmeti Nedir?

Köpeklerimizin tıraş, banyo, tırnak kesimi, göz ve kulak temizliği gibi ihtiyaç duyduğu tüm bakım hizmetleri ve pet malzemeleri artık adresimizde de gerçekleşe bilmektedir. Köpeklerin deri, tırnak ve tüy sağlığının korunması için düzenli olarak bakıma ihtiyaçları vardır köpekler diğer hayvanlara göre daha fazla bakıma ihtiyaçları vardır. Bu yüzden köpeklerin tıraş, banyo, tırnak kesimi ve tarama işlemleri düzenli olarak yapılmalıdır. Özel olarak yapılmış olan gezici köpek kuaförü aracın da işin de bilgili hayvan kuaförü tarafından çeşitli pet kuaför hizmetleri verilmektedir. Makine tıraşı, makas tıraşı, tırnak kesimi, banyo ve başka alanlar da hayvan tıraşlama işlemi araçlar da yapılmaktadır. Tıraş makinesi, makas uçları, makas vb. tüm hayvan tıraşı sırasın da kullanılan malzemeler sterilizasyon amacı ile, ultraviyole ışın altın da ve her tıraştan sonra da özel temizleyici spreyler ile temizlenmektedir. Araç da temiz bir şekil de pet kuaförlük hizmeti verilmektedir. Tüy kesimi ve banyo yapımı da temiz koşullar da uygulanmaktadır.

MAKİNA TIRAŞI;

Tüylerin dökülmesini geciktirmek engellemek için uygulanır. Tüyler istenilen miktar da en az 3mm ve en çok 2 cm arasın da değişen boylar da kesilir veya kırpılır ve daha sonra köpeğiniz cinsine uygun şampuan ile yıkanır ve tüyleri taranarak fön ile kurutulur. Bazı yerler de göz ve kulak temizliği ve tırnak kesimi de makine tıraş işlemine dahil olmaktadır.

MAKAS TIRAŞI; Tüylerin daha uzun bırakıldığı cool sempatik bir görünüm içindir yani dış güzelliği amaçlayarak tıraşlama işlemi yapılmaktadır. Köpeğin cinsine uygun şampuan ile yıkanır ve tüyleri taranarak fön ile kurutulur. Ardından makas ile tüyleri istenilen uzunluk da kırpılır. Göz-kulak temizliği ve tırnak kesimi dahildir. Genel de köpek sahipleri tırnak bakımı ve göz-kulak temizliği diğer hizmetlere göre çok talep etmemektedir.

BANYO;

Köpek cinsine uygun şampuan ile yıkanır ve tüyleri taranarak fön ile kurutulur. Bu hizmete genel olarak göz-kulak temizliği ve tırnak kesimi dahil edilmektedir.

RÖTUŞ; Göz çevresi, kulak içi, pati altı ve içi ve genital bölgedeki tüylerin fazlalıkları alınıp düzeltilir. Köpeğimizi teslim ettiğimiz ellerin güvenilir olması ve işin de uzman işiler tarafından yapılacak olmasına dikkat etmemiz gerekmektedir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Evde Köpek Kuaförü