Kartal Köpek Pansiyonu

Kartal, Marmara Denizi kıyısında yer alıyor. İstanbul iline bağlı en gözde ilçelerden biridir. Yaşayan, gezen pek çok kişi tarafından ilgi gören bir ilçe olmasıyla beraber köpek sahipleri için de kolayca ulaşabilecekler Kartal köpek pansiyonu bulunuyor. Çevre semtlerden de ilgi gören köpek pansiyonu, köpek sahiplerinin güvenilirlik ve kaliteli hizmet anlayışını karşılamaya yönelik oluşturulmuştur. Hayvan sever çalışanları ve kaliteli hizmeti ile konakladıkları süre içinde köpeklerle yakında ilgi kurarak aynı zamanda sosyalleşmelerini sağlıyor.

Kartal Köpek Pansiyonu Hizmet Ve Yararları

Günümüzde köpek besleyen çok fazla kişi bulunuyor. Köpek bakımında yetersiz kalındığı durumlarda veya acil işler neticesinde bakılamadığı, şehir dışına çıkılması gereken durumlarda köpek sahipleri için oluşturulmuş satılık rottweiler Türkiye’nin pek çok ilinde faaliyetine devam ediyor. Özellikle İstanbul ilinde pek çok semtte bulunan köpek otelleri köpek sahiplerinin köpeklerinin bakımı dışında sokak köpeklerini de alarak barınak görevi ile faaliyetine devam ediyor. Köpek otelleri uzaman çalışanları ve mevcut veterinerleri ile köpekler sağlığı konusunda da çok hassas davranıyorlar.

Köpeklerinin bakımlarının yanı sıra arkadaş edinerek sosyalleşme imkanları da bu pansiyonlar dolayısıyla karşılanmış oluyor. Sahipleri alana kadar en sağlıklı şekilde beslenme ihtiyaçları karşılanıyor, gezme ihtiyaçları da belli aralıklarla pansiyonda çalışan kişiler tarafından ayarlanıyor. Özellikle İstanbul’da pek çok semtte bulunan köpek otellerini internetten kolayca öğrenerek en yakın ve güvenilir oteli de bulmak çok kolay. Güvenilir pansiyon olması köpek sahipleri için çok önemli. Ne kadar köpek bakımı kolay gibi görünse de besleyen kişiler için işin zorluğu biliniyor ve bu konuda hassas davranılması isteniyor. Bunun için de iyi bir araştırma sonucundan en yakın pansiyonlar saptanarak belirli bir süre için gönül rahatlığı ile köpekler emanet edilebiliyor.

Kartal Köpek Pansiyonu Özellikleri

Kartal Köpek Pansiyonu

Çalışan ve köpek bakan insanlar için köpek beslemek ve onunla ilgilenmek bir hayli zor oluyor. Gün içinde evde bırakılan köpekler veya acil olarak şehir dışına çıkıldığında köpeğin sahipsiz kalışı gibi sıkıntıları her zaman yaşayabiliyorlar. İş veya sağlık gibi acil durumlarda köpekleri emanet edebilecekler en güvenilir yerlerden biri Kartal köpek pansiyonudur. Köpek eğitimi, bakımı ve beslenmesi konusunda uzman kadrosu ile iyi bir hizmet kalitesiyle faaliyetine devam ediyor. Köpekler girişte emanet edilmeden köpek sahiplerinden bir form doldurulması isteniyor.

Bu sayede evden uzakken de dikkat edilmesi gereken hususlar ev rahatlığı yansıtılarak uygulanacak ve uygun beslenme şekli ile düzeni bozulmayacaktır. Kartal köpek pansiyonunda bulunan deneyimli köpek eğitmenleri eşliğinde tuvalet eğitimi olmayan köpeklere de kaldıkları süreçte eğitim verilir. Bunun yanı sıra giriş işleminden sonra uzman veteriner eşliğinde sağlık kontrolünden geçirilir. Böylece köpek sahibinin içi rahat bir şekilde emanet etmesi kolaylaştırılır. Köpek sahibinin kafasına takılan sorular olduğu zaman veya merakına yenik düştüğünde kolay bir şekilde pansiyon ile irtibata geçerek bilgi alabilecektir. Köpeklerin giriş işleminden sonra yapılacak kontrolleri kapsamında kiloları da ölçülür. Sağlıksız bir durum tespit edilirse pansiyonda kaldığı süreçte daha dengeli bir şekilde beslenmesi sağlanır. Ekstra olacak köpeğin kullandığı ilaçlar veya vitaminler bulunuyorsa personeller tarafından bu konuda hassasiyet sağlanır, aksatılmaz.

Köpeklerin kaldıkları süreç sonucundan çıkış işlemleri yapılmadan tekrar sağlık kontrolünden geçirilir. Ve tekrar kilo ölçümü yapılır. Bu köpek sahiplerine sağlanan güvencedir ve böylece köpek sahipleri de rahat ettirilir. Pansiyona bırakılacak köpekler getirilirken aşı kartlarının da getirilmesi istenir. Sağlıklarına önem verilen misafirlerimizin aşı kontrolleri yapılarak eksik aşıları varsa veterinerler eşliğinde tamamlanır. Alınan misafirler giriş anından çıkış anına kadar gelebilecekler en mutlu ve en sağlıklı konumda sahipleri ile buluşturulur.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Kartal Köpek Pansiyonu