Kedi Köpek Oteli İstanbul Avrupa Yakası

Günümüzde artık birçok kedi ve köpek besleyenler bulunmaktadır. Kimiler kendi istedikleri için kedi veya köpek beslerler, kimileri ise sokakta buldukları kedi veya köpeğe sıcak bir ev vermek için onları beslemeye karar verirler ama çoğu kedi ve köpek sahipleri, ya iş sahibi oluyor ya da kendi ailesi oluyor. Bu tür durumlarda kediler ve köpeklerin ekstra bakımlara ihtiyacı oluyor ve bunlardan bir tanesi ise kedi ve köpek otelleri olmaktadır. Türkiye’de bu durumlardan dolayı artık birçok kedi ve köpek otelleri bulunuyor. Özellikle Türkiye’nin en büyük şehri olarak İstanbul’da istemediğiniz kadar kedi ve köpek otelleri bulunmaktadır. Kedi Köpek Oteli Istanbul Avrupa Yakası yıllık olarak binlerce kedilere ve köpeklere ev sahipliği yapar. Abartısız olarak bu sayı binlerceden milyonlarca kedi ve köpeğe bile dönüşebiliyor, çünkü ülkemizde o kadar çok aslında kedi ve köpekler bulunuyor.

Kimi iş sahibi olanlar, iş seyahatine çıkmaları gerektiğinde, kedi veya köpeklerini kime emanet edeceklerine karar veremeyebiliyorlar. Hatta öyle durumlar oluyor ki emanet edecek birilerini bulamıyorlar ve en son çare olarak kedi ve köpek otellerine başvurmak zorunda kalıyorlar. Kedi ve köpek otellerini kullanan birçok kedi köpek sahipleri oluyor ve hayvanlar her zaman gayet mutlu oluyorlar. Sonuçta otelde yeni arkadaşlıklar ediniyorlar ve bütün bakımları yapıldığı için sorun olmadan sahipleri gelene kadar birkaç gün kalabiliyorlar. Kedi köpek oteli İstanbul Avrupa Yakası fiyatlarını öğrenmek için internete başvurabilirsiniz, fakat en sağlıklısı, internetten otellerin nerede olduğunu öğrenmek ve daha sonra otelleri ziyaret ederek bilgi almak, çünkü otellerin fiyatlarından ziyade, otelde verilen hizmetler, hizmetlerin kalitesi ve kimlerin çalıştığı, fiyattan çok daha önemlidir. Sonuçta kedi ve köpek severler için, canından bir parçayı emanet etmiş oluyor.

Kedi Köpek Oteli istanbul Avrupa Yakası

Kedi Köpek Oteli İstanbul Avrupa Yakası 

Gerçek bir kedi veya köpek sahibi olmak öyle bir şey. Canınızdan bir parça gibi oluyor ve onları aslında hiçbir yere emanet bırakmak istemiyorsunuz, fakat yeri geldiği zaman bazen bunu yapmak zorunda kalıyorsunuz ve bu yüzden birçok kişi kedi ve köpek otellerini kullanıyor. Bazen tatile çıkacak oluyorsunuz ama gideceğiniz otelde evcil hayvanları kabul etmiyorsa, onları emanet edecek bir yere ihtiyacınız oluyor ve genellikle kedi ve köpek otelleri oluyor. Oteller bazen her iki hayvanıda alabiliyor, fakat bazı oteller ya sadece kedileri kabul ediyor ya da sadece köpekleri. Malum her ikisinide besleyenler oluyor, fakat her zaman anlaşamayabiliyorlar. Bu sebeple kedi köpek oteli İstanbul Avrupa Yakası her zaman kedi ve köpekler için ayrı oteller işletmektedir.

Evcilde olsa hayvan bakımı gerçekten çok zordur ve bunu yapabilmek için ciddi bir fedakarlığa ihtiyaç duyulmaktadır. Kediler ve köpekler insanların en yakın arkadaşları olabilirler. Hatta öyle bir şey denir ki, kediler insanların üzerinden olumsuz ve negatif enerjiyi alırken, köpekler ise insanların en sadık dostudur. Kedi ve köpek sahibi olmadıktan sonra bunu anlamak çok zor. Fakat kedi köpek oteli İstanbul Avrupa Yakası her gün birçok kedi ve köpeklere ev sahipliği yaparak bunun ne demek olduğunu gayet iyi biliyorlar. Bu sebeple onlara kedi veya köpeklerini emanet edenlere her zaman güven verirler. İstediğiniz kadar hayvan olsunlar, onlara her zaman çok iyi bakmanız gerekiyor. Onlarda canlılar ve onlarında bir hayatı var. Gerek sahibinin yanında veya başka bir yerde. Onlar sizin köleniz veya işkence yapabileceğiniz bir canlı değildir. Bunu kesinlikle unutmamanız gerekiyor. Kedi ve köpekler her zaman sizin arkadaşlarınızdır.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

  • Neslihan alkan
    8 sene önce

    İngiliz cookerımız var.10 gün kalicak gecelik fiyat nedir

    yorum beğen

Sıradaki içerik:

Kedi Köpek Oteli İstanbul Avrupa Yakası