Köpek oteli Sarıyer

Köpek Oteli Sarıyer

Hause Of İstanbul

 

İstanbul’un neredeyse bütün semtlerinde en azından bir tane köpek oteli bulunmaktadır. Bu semtlerden bir tanesi Sarıyer olarak, Sarıyer’de yıllarca birçok köpeklere ev sahipliği yapmıştır. Köpek oteli Sarıyer listesine baktığınızda birçok oteller bulabilirsiniz. Bütün müşteriler aslında çoğu zaman kendi oturdukları yere yakın bir yerde köpek oteli aramaktadır. Uzak yerler genelde tercih edilmiyor, fakat bazı köpek sahipleri ise, evlerine yakın bir yer olmasından ziyade hizmet kalitesine bakarak köpek otelini seçmektedir. Köpek oteli seçmek gerçekten kolay değil ve özellikle köpeklerine gerçekten çok sahip çıkan biriyseniz, sizin için hiç kolay olmamaktadır. Verilen hizmetlere dikkat ediyorsunuz, hizmet kalitesine dikkat ediyorsunuz, kimlerin hizmet verdiğine bakıyorsunuz, temizlik ve daha birçok dikkat ettiğiniz kriterler olacaktır. Şunu unutmayın ki köpekleri bırakıp gitmiyorsunuz, sadece birkaç günlüğüne bir yere emanet ediyorsunuz. Bazıları arkadaşlarına emanet edebiliyorlar, fakat döndükleri zamanda da bazen sorunlarla karşılaşabiliyorlar.

Köpek sahibi olanlar ve köpek otelinde çalışanlar, köpek bakımının ne kadar zor olduğunu anlayabiliyorlar. Köpeklere her zaman sevgi göstermeniz gerekiyor, onların bakımlarını eksik etmemeniz gerekiyor. Onlarla oynayabilmeniz ve onları gezdirebilmeniz gerekiyor. Köpekleri sevmek ayrıdır, onlara bakım yapmak ise apayrıdır. Onlar sevmeniz, onlara bakmanız için yetmiyor. Köpek oteli Sarıyer birçok köpeklere sahip çıkmıştır ve ev sahipliği yapmıştır ve her zaman sevgi göstererek yapmıştır. Sarıyer’deki köpek otellerine sorduğunuzda da size köpek bakımının ne kadar zor olduğunu anlatacaklardır. Özellikle onlar sadece bir ya da iki tane köpeğe bakmıyorlar, onlarca köpeğe bakıyorlar ve dahada zor olan tarafı ise birkaç güne bir mutlaka köpek cinsleri değişiyor. Sürekli aynı cinsten köpeklere bakmıyorlar. Bütün köpek otellerinde bu durum aynıdır, çünkü her gün veya birkaç güne bir, farklı köpek sahipleri köpekleri ile geliyor.

Köpek oteli Sarıyer her zaman köpek sahibinin ve köpeğin memnun olması için çalışmaktadır. Sonuçta köpek otellerinde müşteri sadece köpek sahibi olmuyor, hatta en önemli müşteri köpek oluyor. Köpeğin kendisini rahat hissetmesi gerekiyor, sevildiğini hissetmesi gerekiyor ve otelde kendini güvende hissetmesi gerekiyor. Bir otel bütün bunları hissettirebiliyorsa ve köpek sahibine döndükten sonra mutlu görünüyorsa, demektir ki otel amacına ulaşmış ve işini başarmıştır. Köpekleri mutlu etmek gerçekten çok zor çünkü onların dilini anlamıyorsunuz ve onlarda sizin dilinizi anlamıyor, dolayısıyla her zaman ortak bir dil bulmanız gerekiyor. Bazı köpekler bir komutu anlarken, başkası anlamayabiliyor. Köpekler gerçekten çok özel oldukları kadar farklı canlılardır. Onları anlamanız için bir dahi olmanız gerekmiyor, ama onları anlamanız için onlarla içli dışlı olmanız lazım. Onların size alışması ve sizin onlara alışmanız gerekiyor.

Sizinde bir köpeğiniz varsa ve eğer onlara bir otel arıyorsanız ve aynı zamanda İstanbul Sarıyer taraflarında ikamet ediyorsanız, köpek oteli Sarıyer araştırması yapabilirsiniz. Sarıyer’de istediğiniz gibi bir köpek oteli bulabilir misiniz, bunu ancak araştırdığınız zaman anlayabilirsiniz, fakat Sarıyer’de bulunan köpek otellerine bakabilirsiniz. Bir köpek sahibi olduğunuzda köpek otellerinin sizin için en kadar işe yarayacağını anlayacaksınız. Köpeklere sevgi gösterin ki onlar sizi dinlesinler. Onlara sevgi gösterin ki onlarda size yaklaşabilsin. Siz onlara ne kadar yakın davranırsanız, onlarda o kadar çok sizi seveceklerdir. Köpek sahibi olmak zor, ama güzel bir duygudur. Malum bunu ancak yaşayan anlayabiliyor. Sizde Sarıyer’de bir köpek oteli arayın ve otelin hizmetlerinden faydalanın. Mutlaka ki köpeğiniz çok memnun olacaktır ve bunu onların yüzünden ve hareketlerinden anlayabileceksiniz. Köpek oteli için önemli olan köpeklerin sevildiklerini anlayabilmesidir.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek oteli Sarıyer