Köpek Pansiyonu Esenler Fiyatı

Pansiyonlar, evcil hayvanların da rahat edecekleri ve yaşamını sürdürecekleri yerlerdir. Güvenli şekilde ve aklınız kalmadan emanet edebileceğiniz konforlu yaşam alanlarıdır. Onların bakımını, temizliğini, beslenmesini üstlenen ve onları ev ortamına hissettirecek şefkatin aşılanacağı sıcak bir yuva özelliğini taşır. Esenler’de bu hizmeti veren ve hayvan sevgisi ile görevini yapan pansiyon işletmeleri vardır. Evcil hayvanlarını ağırlarken aynı zamanda sahipleri ile beraber kalacakları odaları vardır. Aynı zamanda köpek pansiyonu esenler fiyatı uygun ve ekonomik koşullarda, rahatlığın olduğu köpek dostlarını bırakacakları yerlere dönüşmüştür.

Ev Sıcaklığı ve Kaliteli Hizmet Ayrıcalıkları:

Pansiyonların verdiği hizmetler imkanlarına göre değişir. Her işletmenin kendine özel olan sunumu vardır. Köpeklerin ev sıcaklığında odalarda tutulması ve doğal yaşamları için gerekli olan günlük gezintileri karşılanmaya çalışılır. Esenler’de kaliteli hizmet sunan ve evcil hayvanların rahat etmesi için gerekli olan düzenlemelere gidilmiştir. Fiyatlardaki indirimler ve uygun ödeme koşulları ile sahiplerine de kolaylık olmuştur. Yoğun bir iş hayatınız varsa ve şehir dışına çıkmak zorunda kalıyorsanız köpeklerinizi bu pansiyonlara emanet ederek onların yalnız kalmalarını önleyebilirsiniz. Yavru köpeklerin kalacağı ve onların bakımının yapılacağı yerlerde vardır. Yetişkin köpeklerin bakımı yavru köpeklere göre daha kolaydır. Bu yüzden yavru köpekler daha çok şefkat ve bakım ister. Bu unsurun farkında olan pansiyon işletmeleri çalışan elemanlarını da buna göre işe almakta.

Köpek Pansiyonu Esenler Fiyatı

Pansiyon içinde köpeklere eğitim verecek ve onlarla oyunlar oynayacak eğitmenler ve çalışan personeller vardır. Köpeklerin kaldıkları oda da yalnız kalmaması ve hırçın olmaması için gerekli olan etkinlikler belirlenmiştir. Sahipleri olmadan da yabancı kişiler ile aralarında olan iletişimi geliştirmek için uygulamalar yapılır. Esenler’de ki pansiyonlara bakıldığında genelinde bu plan çalışması vardır. Köpeklerin huzursuz oramda kalmaması, sahipleri teslim edene kadar eğlenceli bir yerde konaklamaları sağlanır. Memnuniyetin ön plana alındığı bu pansiyonlarda köpeklerin tekrar gelebileceği ve konaklayabilecekleri durumlar için onları mekan ortamına alıştırmak için gerekli olan ön hazırlıkları yaparak onların keyiflerini yerinde tutmaya çalışırlar.

Köpek Pansiyonu Esenler Fiyatı

Köpek pansiyonu esenler fiyatı yetişkin köpeklerin barınması ve konaklaması için iç dizayn düzenlemesine gitmiştir. Onların daha rahat oyun oynaması, kendi doğalarındaki gibi rahat hareket edebilmeleri için pansiyon odaları ve bahçesi eklenmiştir. Esenler’de bulunan pansiyonların genel özelliği bahçeli olmasıdır. Bu nedenle köpeklerin oyun saatlerinde ve tuvalet ihtiyaçlarında bu alanlar kullanılır. Sahipleri ile birlikte gezebilecekleri ve aynı oda içerisinde kalacakları yerler ayarlanmıştır.

Fiyatları verilen hizmet ve müşterilerin isteğine göre değişir. Yarı zamanlı ve tam zamanlı pansiyon işletmeleri vardır. Günün belli saatlerinde köpeklerinizi bırakabileceğiniz saatlik yerler vardır. Bunun dışında tatil ve iş görüşmesi gibi durumlarda tam zamanlı pansiyonlara dostlarınızı bırakabilirsiniz. Fiyatlar, pansiyonda günlük kalma saatine göre değişir. Beslenme, gezdirme, oyun, uyku, tuvalet, barınma ve bakım ihtiyaçları da dahil edildiğinde ekonomik fiyatlarda bir tutar ödenecektir.

Esenler’de Köpeğim ile Kalabileceğim Pansiyonlar

Dostunuz ile birlikte konaklayacağınız, kendi ihtiyaçlarınızı karşılarken dostunuzun da günlük ihtiyaçlarını giderebileceğiniz yerler mevcut. Kalacağınız gün sayısı kadar ücret ödemesi yapılır. Pansiyon olduğu için beslenme ihtiyacınızı kendiniz karşılayabilirsiniz. Bütün ihtiyaçlarınız için hizmet veren pansiyonlarda bulunuyor. Esenler’de şehir içine çok yakın olmayan ve köpeklerin daha sakin ve uysal kalacakları yerler tercih edilmiştir. Köpek pansiyonlarına bakıldığında bahçelidir. Sadece köpeklerin kalacağı odalar vardır. Evcil hayvanı ile birlikte kalmak isteyen kişilere özel odalarda bulunur. Kişisel tercihe göre istenilen süre zarfında kalabileceğiniz ve kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz şekilde konforlu dizayn edilmiştir.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Pansiyonu Esenler Fiyatı