köpek pansiyonu tuzla

KÖPEK PANSİYONU TUZLA

Hause Of İstanbul

Köpekler insanların en sadık arkadaşları olduğu bilinmektedir. Köpeklerinde insanlar gibi duyguları vardır. Biz her şeyi köpeklerin duygu doğrultusunda yapmaktayız. Siz tatile ya da başka bir nedenden dolayı belli süre güvenle emanet edebileceğiniz bir tanıdık aramaktasınız fakat bulamamaktasınız. O zaman köpek pansiyonu tuzla ile güvenle iletişime geçebilirsiniz. Biz sizin sevginizi aratmadan özenle bakımlarını sağlıyoruz. Sizin bilgileriniz doğrultusunda yiyeceklerini ve saatlerini aynı uyguluyoruz. Günlük tuvalet ihtiyaçlarını ve dolaşmalarını düzenli uygulayarak sıkıntı olmadan rahat ve huzurlu geçirmelerini sağlıyoruz. Günlük rutin göz, kulak ve tırnak kontrollerini deneyimli veterinerlerimiz tarafından yapmaktayız. Minik dostlarımızın tek istediği duygu olan sevgiyi göstermek en önemli prensiplerimiz arsında olmaktadır. Bunu da sadece hayvan sevgisi olan kişiler yaptığını bildiğimiz için o yönde çalışanlar bulundurmaktayız.

8 dönüm arazi üzerine kurulmuş olan köpek pansiyonu tuzla ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Kafessiz pansiyon, oyun alanı, kuaför, traş, tuvalet eğitimi, temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, koruma eğitimi, yavru köpek eğitimi, çeşitli problem eğitimi, K9, danışmanlık, veteriner hizmetleri, doğum, kurtarma ve sahiplenme hizmetleri vermekteyiz. Minik dostlarımız için oyun çok önemli olduğu için oyun alanlarını büyük tutmaktayız. Oyun alanları ve barınma yerleri günlük olarak temizlemekte ve dezenfekte etmekteyiz. Bakıcılarımız tarafından sürekli kontrol altında tutmaktayız. Sizin göstermiş olduğunuz özeni bizde aynı devam ettirmekteyiz. Sizin eksikliğinizi hissettirmeden o süreyi en iyi şekilde geçirmesini sağlıyoruz. Deneyimli çalışanlarımız görevlerini en iyi şekilde yaptığı için gözünüz arkada kalmasın.

Köpeklerin de duyguları vardır. Her şeyi fark etmekte ve anlamaktadır. Biz hayvan sever çalışan seçmeye dikkat ediyoruz. Köpekler sevildiğini anladığı zaman daha mutlu, iştahlı ve daha çok oyun oynamaktadır. Köpekler hareketli özgür ruhlu olduğu için düzenli olarak gezmeye çıkarmaktayız. Birçok kişi tarafından tercih edilen köpek pansiyonu tuzla da köpeğiniz arkadaş edinmektedir. Onlarında ayrı dili olduğu için onlarında arkadaşlığa ihtiyacı vardır. Bizler gibi onlarında anlaşabildiği belli arkadaşları vardır. Günlerini böyle geçirmektedir. Siz teslim almaya geldiğinizde alırken yapılan belli kontrollerin aynısından geçmektedir. Kulak, göz ve tırnak bakımları yapılarak teslim etmekteyiz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

köpek pansiyonu tuzla