Pet Taxi Türkiye

Pet taxihizmeti hemen hepimizin bildiği üzere toplu taşıma evcil hayvan araçlarını almaması üzerine doğmuş yeni bir sistemdir hayatımıza yeni girmiş olan bu sistem sayesinde hemen hemen bütün hayvan severler ve evcil hayvanı olan sahiplenen kişiler kesinlikle rahat etmişlerdir bu rahatlıkları Dolayısıyla pet taksi oldukça revaçta olan bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır çok uzun yıllar olmaması ile beraber hayatımıza girişi ile gündeme oturmuş durumdadır.

Pet taxsi hizmet anlayışıyla tamamen taksicilik sektöründen bir parçadır. Pet taksiler özellikle metropoller de kullanılıyor olsa da tüm ülkeye yayılmış ve hemen herkesin talepte bulunduğu bir hizmet olmuştur. Yeni olsada hızla hayatımızın merkezine yerleşmiştir

Pet Taxi Nedir Ne İşe Yarar?

Pet taxsi hizmeti evcil hayvanınız ile birlikte rahat ve konfor içinde bir seyahat etmenizi sağlar. Örneğin evcil hayvanının rahatsızlandı ve bir veterinere gitmesi lazım toplu taşıma kullanamayacaksınız için kesinlikle bu noktada devreye pet taksi hizmeti girer. pet taksi hizmeti ile evcil hayvan sahipleri hayvanları ile kısa bir yürüyüşe Doğa yürüyüşüne çıkmak isterseniz ancak yine toplu taşımalar sizi araca almayacaktır Burada da yardıma yine pet taksi hizmeti yetişir.

Pet taksiler tamamen kurtarıcı bir hizmet olarak hayatımıza girmiş ve biricik değerli evcil hayvanımız can yoldaşımız olan hayvanlarımıza taşımacılık yapmaktadır. Pet taksiler Şehir içi şehirlerarası sahipli ya da emanet hiç fark etmeden sizin talebiniz doğrultusunda evcil hayvanınızı belirttiğiniz adresten alır ve belirttiğiniz yeni adrese tekrar teslim eder.

Kimler Pet Taksiyi tercih eder

Evcil hayvanı olan herkes ya da evcil hayvan sahiplenme düşünen herkes pet taksi kullanımını gerçekleştirebilir. Pet taksi hizmeti tamamen pet hayvan taşımacılığı üzerine kurulduğu için hizmet yönü bu şekildedir. Pet hayvanı taşıtmak isteyen herkes bu hizmetten faydalanabilir. Pet taxsi hakkında bilinmesi gereken en temel şey bu taksilerin sadece pet hayvanınızı taşıdığı yönündedir. Bu şekilde bir hizmetten faydalanmak istiyorsanız pet taksi talebiniz üzerine evcil hayvanınızı bulunduğu adrese giderek sizi ve evcil hayvanınızı alır İstediğiniz yere götürür.

Bazı durumlarda siz bizzat evcil hayvanınıza eşlik edemeyecek olsanız da bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Pet taksi hizmeti veren kurumumuz ile iletişime geçtiğiniz anda taleplerinizi bildirdiğinizde sizlere en uygun şekilde hizmet dönüşü sağlanacaktır. Talepleriniz varsa extra istekleriniz mutlaka randevu talebi oluşturduğunuz anda bildirmelisiniz. Taleplerinizi bildireceksiniz ki kurumumuz size en doğru zamanda en iyi hizmeti Sunabilsin.

Pet Taşımacılığında Hangi Hizmetler Sunulur

Hemen herkesin bildiği üzere evcil hayvanlar sahipleri ile birlikte de olsa Toplu taşıma araçlarına alınmamaktadır. Durum böyle olunca günümüzde oldukça kıymetli olan bu sektör pet taşımacılığı hizmeti ile hayatımıza girmiştir. Kesinlikle pet taxsinin ilk hizmeti evcil hayvanınızın seyahatini en doğru şekilde gerçekleştirmek yönünde olacaktır.

Pet taxsi hizmet veren kurumumuz müşterilerinin pek çok yöndeki istekleri ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde hizmetiyle karşılamaktadır karşılığını olumlu dönüşler ile almaktadır. Pet taşımacılığı kesinlikle can taşımacılığı olduğu için ciddi sorumluluklar gerektiren bir hizmettir. Bu sorumlulukların bilincinde olan firmamız ve değerli çalışma arkadaşlarımız ile müşterilerimize Özellikle de pet hayvanlarımızı rahat ettirmek en büyük görevimizdir.

Pet Taxsi Çalışma Gün ve Saatleri

Pet taxsi araçlarının çalışanları dönüşümlü ve vadeli hizmet verdikleri için kesinlikle hizmet aksaması yaşanmaz. Talep ettiğiniz hizmeti talep ettiğiniz gün ve saatte en uygun ve en doğru şekilde yerine getiren firmamız birden fazla araca sahip olduğu için aynı anda pek çok müşterisine hizmet verebilmektedir.

Çalışma gün ve saatleri asla sınırlamaya tabi değildir. Hizmete başladığımız ilk günden beri 7 gün 24 saat olacak şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Çalışma düzen ve disiplinimiz gereği hiçbir müşterimizi mağdur etmedik etmeyeceğiz.Pet taxsi hizmeti veren kurumumuz her geçen gün daha geniş müşteri potansiyelini ulaşmaktadır.

Pet Taxi Çalışan Özellikleri

Pet taşımacılığı hizmetini üstlenen firmalar oldukça donanım sahibidir ve çalışanlarını da donanımlarına göre seçmektedir. Özellikle pet taxsi kullanacak çalışanların disiplinli güvenilir Sorumluluk sahibi kişiler olması gerekmektedir.Aynı zamanda hayvanlarla iletişimi doğru olan ve hayvan severliği ile bilinen kişiler bu görevlere getirilmelidir.

Pet taxsi çalışanı firmanın yüzü olduğundan firma kendi kalitesini yükseltecek kişiler ile çalışmalıdır. Pet taksi çalışanı gerekirse şehirler arası hizmet de verebileceği için bu yönde donanımlı ve dirayetli olmalıdır. Tüm çalışanlarına özen ile Seçen kurumumuz sizleri ve pet hayvanınızı seyahat esnasında rahat ettirme ile mükelleftirler.

Pet Taksi Fiyat Hesaplaması

Son dönemlerin en revaçta olan hizmeti pet taşımacılığı şeklindedir. Pet taşıma işlemini yapan çalışma arkadaşlarımız sizi gideceğiniz yere götürmeye başladığı İlk Anda kilometre ölçümünü yapacak olan taksimetresini açar ve fiyat hesaplaması buradan yapılır.

 Eğer müşterilerin pet hayvanlarının taşımacılığı ile ilgili ekstra bir talepleri olursa bazı durumlarda extra ücret müşteriden talep edilebilir. Müşterilerimize uyguladığımız her hizmetin bedelini hak ettiğimiz şekilde ve cüzi bir miktar da almaktayız.Hizmet vermekte olduğumuz müşterilerimizin memnuniyet seviyesini yüzde yüze çıkarmak için uğraşıyoruz.

Pet Taksi Araç Dizaynı Nasıl Olmalıdır?

Pet taşımacılığında kullanılacak olan taksiler genellikle yumuşak döşemelere sahip olmalıdır. Kullanılacak olan tüm araç gereç dekor ürünleri kafesler gerekirse tasmalar hepsi ve daha fazlası sadece taşımacılığı yapılacak olan pet hayvanının rahatına yönelik olmalıdır.

Araç dizaynı Oldukça rahat olmalıdır pet hayvanı için ayrılacak kısım kesinlikle tertemiz olmalıdır ve özel spreyler kullanılmalıdır. Pet taxsi hizmeti veren firmamız araçlarından personeli ne kadar kullanılacak tüm ürünlere kadar hepsini özenle seçmiş tam donanıma sahip bir firmadır. Evcil hayvanlarınızı güvenle bize emanet edebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Pet Taxi Türkiye