Sancaktepe Köpek Pansiyonu Fiyatı

Sancaktepe, İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan bir ilçedir. Coğrafi konumu ve ulaşım ağının kolaylığı sebebiyle İstanbul’un en fazla göz alan semtlerinden biridir. Bu durum kentleşmeyi arttırdığından doğal ortamları eritmiştir. Semtte yaşayan insanlar ve hayvanlar için rahat nefes alabilecekleri çok fazla yeşil alanlar mevcut değildir. Bu durum da günün karmaşası içinde hayvan sahibi olan insanları da zorlayan etkenlerden biridir. Yeteri kadar evcil hayvanları ile zaman geçiremeyen insanlar, özgürce dolaşabilecekleri, doğal ve yeşil ortam arayışına girerler. Semtte en fazla beslenen evcil hayvan köpektir ve köpekler de ev ortamına alışması gereken canlılardan biri değildir. Köpeklerin gün içinde enerjilerini atabilecekleri ve özgürce koşabilecekleri doğal alanlara ihtiyaçları vardır.

Sancaktepe Köpek Pansiyonu Fiyatı

Günlük yaşantının zorluğundan sıkılan köpek sahipleri, köpekleri için en doğru seçimi onları köpek pansiyonlarına emanet ederek bulabilir. Köpek pansiyonları köpekler için her türlü hizmeti en kaliteli haliyle sunarak köpeklerin eğlenmesini ve sağlıklı zaman geçirmelerini amaçlıyor. Köpek pansiyonları aynı zamanda köpek sahiplerinin şehir dışına çıkmasını gerektirecek sağlık sorunu, iş vb. durumlarda yardımcı olabilecek en iyi kurumlardan biridir. Önemli olan köpek sahibinin sevimli dostunu emanet edeceği yer önceden araştırması gerektiğidir. Sancaktepe semtinin kalabalığı içinde de köpek sahiplerine yardımcı olabilecek pansiyonlar mevcuttur. Sancaktepe köpek pansiyonu fiyatı ile her bütçeye uyum sağlar ve köpek sahiplerinin içlerini rahatlatır. Aynı zamanda daimi müşteri olanlara da ayrıcalıklı fırsatlar ile yardımcıdır.

Sancaktepe Köpek Pansiyonu Özellikleri

Sancaktepe köpek pansiyonuna bırakılan köpeklerin öncelikle sağlık kontrolü yapılır. Bu tüm konaklayacak köpeklerde hassas davranılan özelliklerden biridir. Köpeklerin sağlık analizleri neticesinde sıkıntı yoksa özel odaları temin edilir. Ayrıca köpeklerin aşı kartlarının pansiyona bırakılması önemlidir. Kaldığı süreçte her köpeğin aşıları kontrol edilir ve zamanı gelen aşılar yapılır. Tüm sağlık hizmetleri için pansiyonda uzman veteriner yer alıyor. Veteriner gözetiminde köpekler gün içinde 7/24 kontrol altındadır. Bu durum köpek sahibinin içini rahatlatacak önemli özelliklerden biridir. Köpeklere tahsis edilen odalar geniş ve ferah bir şekilde dizayn edilmiştir. Köpeğin sahibinden uzakta kaldığında sıkılmaması ve kendini kötü hissetmemesi için ev ortamında olması önemlidir. Aynı zamanda köpeğin gün içinde yaptığı tüm eylemler ve verilen hizmetler köpek sahipleri tarafından canlı olarak kontrol edilebilir. Bu hizmet de köpek sahiplerinin talep ettiği ve sevdikleri önemli hizmetlerden biridir.

Sancaktepe köpek pansiyonu, köpek sahiplerinin acil durumlarında, köpeklerinde ayrı kalmalarını gerektirecek zamanlara üst düzey hizmetiyle yardımcı olan yaşam alanlarından biridir. Bunun yanı sıra yoğun çalışan veya köpeğinin ev ortamında sıkış kalmasında rahatsız olan kişiler için de kreş hizmet adı altında hizmet vererek faaliyete devam ediyor. Böylece köpekler de rutin bir düzene alışıyor ve aynı zamanda sahiplerinden de ayrı kalmıyor. Günlük hizmetlerin için de köpeklerin alıştığı saatler doğrultusunda beslenme, gezdirilme, oyun gibi hizmetler yer alıyor. Tüm hizmetler köpeğin alıştığı saatler ve yöntemler doğrultusunda devam ettiriliyor. Konaklayan köpeklerin çıkış gününde bakım işlemleri yapılarak köpek sahibini iyi karşılaması önemlidir. Çıkış gününde köpeğin tüy, tırnak, kulak ve göz bakımları yapılır ve banyo yaptırılır. Ayrıca pansiyonda kalan köpeğin çıkış gününde sahibini en mutlu şekilde ve sağlıklı olarak karşılanması pansiyonun en önemli amaçlarından biridir.

Sancaktepe Köpek Pansiyonu Fiyatı

Köpek sahipleri yoğun yaşam temposunun içinde köpeklerinin eğitimi için de Sancaktepe köpek pansiyonuna başvurabilirler. Eğitim konusunda profesyonel eğitmenler ile köpek hakkında görüşülür ve en doğru zamanda ve en doğru yöntemle eğitimlere başlanır. Köpeklere verilecek temel eğitimler, köpeklerin günlük yaşamlarında daha kolay iletişim kurabilmesi ve derdini en kolay şekilde anlatabilmesi için önemlidir. Psikolojik anlamda da köpeklere yardımcı olan eğitimlerdir. Bu eğitimler köpekler kadar aynı zamanda köpek sahiplerinin de hayatını kolaylaştırır. Ayrıca köpek ile sahibi arasında güç bir bağ oluşturur. Günlük hizmetlerin yanında ek hizmetler de köpek için ek ücretler ile köpek sahibi tarafından karşılanabilir. Diğer hizmetler konusunda pansiyon ile iletişime geçerek bilgi almak ve en doğru şekilde program oluşturmak daha doğru olacaktır.

Sancaktepe Köpek Pansiyonu Günlük Konaklama

Sancaktepe köpek pansiyonunda günlük konaklama kapsamında köpekler için tasarlanan odalar üst düzeyde dizayn edilmiş ve her köpek için ayrı bölümler oluşturulmuştur. Gün içinde köpeklerin beslenme hizmetinden yararlanma zamanları da köpeklerin normal hayatlarında alıştığı düzenle devam ettiriliyor. Beslenme sırasında da bilinçli eğitmenler ve personeller yardımcı oluyor. Aynı zamanda gün içinde köpeklerin sağlık kontrolleri yapılıyor ve veterinerler tarafından sürekli gözetimde oluyorlar.

Sancaktepe köpek pansiyonları verdiği kaliteli hizmetler ile köpek sahipleri tarafından ilgiyle tercih ediliyor. Güvenilir personellerinin yanı sıra günlük konaklama fiyatları da her bütçeye uygun ortalamalardadır. Sancaktepe köpek pansiyonlarının günlük fiyatları minimum 40 TL, maksimum 100 TL olarak biliniyor. Bu aralıkta pek çok pansiyon yer alıyor. Günlük fiyatlar da deneyimli personel, odaların konforu, bulunan uzman eğitmenler ve veterinerler veya pansiyonun kapasitesi neticesinde değişiklik gösteriyor.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Sancaktepe Köpek Pansiyonu Fiyatı