Satılık köpek Bolu

HAYALİNİZDEKİ KÖPEĞİ YAŞAMINIZA GETİRİYORUZ!

Hause Of İstanbul

 

Köpek alım satımında güven ve kaliteyi, tecrübe ile birleştirmeyi planlayan firmamız Bolu’daki yeni şubesinde size ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açmayı İtaat Eğitimihedefliyor. Firmamız Güney Marmara’nın yükselen değerlerinden biri olan Bolu’ya; bu alanda sadece büyük şehirlerde sunulan düzeyde kaliteli bir hizmet getirmeyi amaçlamaktadır. Satılık köpek Bolu kategorisinde yer alan ilanlarında istediğiniz ırk ve özellikle köpeklerimiz mevcut olup; sizin tarafınızdan satın alınmayı beklemektedir.

Evinizi güvenle emanet edebileceğiniz, çocuklarınız için iyi bir oyun arkadaşı olacak, işyerinizi güvende tutacak ve uzun yıllar boyunca sizinle birlikte olabilecek gerçek bir dost arıyorsanız; doğru yerdesiniz demektir. Satışa sunduğu köpeklerde, erişkin veya yavru seçenekleri size bir arada sağlayan firmamız; satılık köpek Bolu kategorisinde yer alan ilanlarında çok özel ırkları bir araya toplamaktadır. Geniş bir ırk yelpazesine sahip olan firmamız;  Alman Kurdu, Bulldog, Chow Chow, Chihuahua, Cane Corso gibi safkan olarak erişilmesi zor ırkları sizin için ulaşılabilir hale getirmektedir. Sürekli olarak veteriner kontrolünde bulunan köpeklerimizin bakımı uzman personelimiz tarafından günlük olarak gerçekleştirilmektedir. Satışa sunduğumuz köpeklerimizin temel eğitimleri konusunda da aktif olarak çalışan personelimiz için; hayvanlarımızın sağlıklı ve mutlu olması temel bir zorunluluktur. Aşıları, iç ve dış parazit uygulamaları düzenli olarakKöpek Eğitimi yapılan köpeklerimize; isterseniz chip de takılabilmektedir. Herhangi bir kaybolma ya da kaçırılma gibi olumsuz bir durumla karşılaşırsanız; chip uygulaması sayesinde köpeğinize kolayca ulaşabilirsiniz. Sağlık ve güvenlik kadar firmamızın üzerinde önemle durduğu bir diğer konu ise ırktır. Satışa sunduğumuz tüm yavru ve erişkin köpeklerin safkan olmasına özen gösteren firmamız için müşterilerimizin memnuniyeti hayati bir önem teşkil etmektedir. Bu nedenle yavrular kadar anne ve babalarının sağlığına da özen gösteren uzman ekibimiz, aşı, beslenme, bakım, temizlik gibi temel alanlara üst düzey bir hassasiyet göstermektedir.

Kendilerine ait boy, kilo, yaş, ırk gibi temel bilgilerin yer aldığı özel birer künyeye sahip olan köpeklerimizin yer aldığı satılık köpek Bolu kategorisinde yer alan ilanlarımız fotoğraflıdır. Resimli ilanlarından kendileri ile ilgili ayrıntılı bilgiye Köpek Eğitimiulaşabileceğiniz köpeklerimizle ilgili profesyonel satış ekibimiz size kaliteli bir danışmanlık hizmeti vermektedir.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Satılık köpek Bolu