Silivri Köpek Eğitim Merkezi

Köpekler sizin için hem iyi bir arkadaş hem de hayatınıza renk katan varlıklardır. Her zaman iyi bir dost olabileceği gibi sizinle inanılmaz kuvvetli bir bağ oluşturabilirler. Köpek sahibi olmak artık çok kolay hale gelmesine rağmen; köpeğin bakımı, temizliği, eğitimi her şeyi sizin için büyük bir sorumluluk oluşturacaktır. Bu sorumluluğa hazır kişilerin köpek sahiplenmesi ya da satın almasını tavsiye ediyoruz. Hem köpekler için hem de sizin aile yaşantınız için alınıp bir süre bakıldıktan sonra sokaklara atılan evsiz kalan köpekler iki taraf için de hayal kırıklığı ve hüsranla sonuçlanacaktır. İlk olarak köpekler ve bakımlarıyla ilgili gerekli araştırmaları yaparak gerçekten o sorumluluğa hazır olduğunuza emin olmalısınız.

Her Köpek Eğitim Almalı mı?

Silivri Köpek Eğitim Merkezi

Köpeklerle etkili iletişim kurabilmek ve sözünü dinletebilmek için temel bazı komutları algılayabilecek kapasite olması gerekir. Eğitim almış köpeklerle sizin de hayatınız daha kolay hale gelecektir. Disiplinli ve yeri geldiğinde de eğlenceli olabilmeyi öğretebileceğiniz bu eğitimlerle sadık dostlarınızla ilişkileriniz daha da kuvvetli hale gelecek. Durması gerektiği yeri bilecektir. Köpeklerde eğitim her köpek de de olduğu gibi küçük yaşlardayken daha kolaydır. Yaş ilerledikçe anlama ve algılama kapasitesi azalacağı için eğitim alması da her geçen gün daha zorlaşır. Belli bir yaşama alışmış köpekler yaş geçtikçe rutininin dışına çıkmaya da zorlanacaktır. Her ırk ve cins de eğitimi anlama, kolay kavrama özelliği değişkenlik gösterebilir. Bazı köpekler bu eğitimleri kolayca öğrenirken diğerlerinde bu süre biraz daha uzayabilir. Eğitimde önemli hale gelen köpeği cezalandırmadan, hırslandırmadan, kötü sonuçlara teşvik etmeden ödülle oyunla eğitimi daha iyi ve anlaşılır hale getirmektir.

Eğitim Sistemimizde Neler Var?

Köpek Eğitim merkezi olarak köpeklerinizin eğitime ne kadar ihtiyacı olduğu seviye belirlenir ilk aşamada. Eğer tuvalet eğitimi alınmamışsa tuvalet eğitimiyle başlanır. Ardından siz nasıl bir köpek istiyorsanız adım adım istediğiniz eğitimler ister eğitim merkezinde isterseniz de kendi doğal ev ortamında, profesyonel ve deneyimli yardımcı ekibimizle sağlanır. Herkesin eğitim verdiği ve bu konuda denetim ve yaptırımın olmadığı düşünülürse eğitim alacağınız yeri iyi araştırmalı köpeğinizin geleceğiniz güvenerek teslim etmelisiniz. Eğitimde pek çok aşamayla birlikte istediğiniz doğrultuda piyasaya göre daha uygun fiyatlarla Silivri köpek eğitim merkezi İstanbulda pek çok köpeği itaat eden sevgi dolu anlama ve algılama kapasitesi yüksek bir dost haline getirmeye devam ediyor. Evde ve merkezde köpek eğitimi verilebildiği gibi, tuvalet eğitimi, itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, alan koruma eğitimi, sosyallik eğitimi, tasma eğitimi ve Show eğitimleri gibi istediğiniz ihtiyaca yönelik olarak saat ve eğitim sayısı çeşitlendirilebilir.

Silivri Köpek Eğitim Merkezi

Köpeğiniz daha küçükse hem sahibi olarak siz öğrenmeye hem de köpeğiniz sizinle iletişim kurmaya hazırsa eğitimde uygulanması gereken aşamalar iyi özümsenmelidir. Eğitimden sonra uygulanmayan kurallar köpeğinde bunu tekrarlamadığı için unutmasına sebep olacaktır. Alınan eğitimin boşa gitmemesi ve tekrar tekrar başa dönülmemesi açısından adımlar dikkatli ve gerektiği gibi uygulanmalıdır. Güler yüzlü ve deneyimli kadromuz size bu durumu en kolay haliyle hayatınıza nasıl uyum sağlatabileceğiniz tüm detaylarıyla anlatacak, gereken ilgi ve özeni fazlasıyla gösterecektir. Piyasadaki diğer eğitim merkezlerine göre daha uygun fiyatlar ve üst düzey hizmet anlayışıyla memnun olarak ayrılacağınız bir eğitim sürecini sizlerle paylaşmaya hazırız. Hijyenik merkezleriyle, gerektiğinde acil durumlarda ihtiyaç olabilecek veteriner hizmetiyle, oyun ve eğlence alanlarıyla köpeğinizin kolayca uyum sağlayabileceği güzel bir ortam vadeden köpek eğitim merkezi uzun zaman araştırma yapmanıza gerek duymayacağınız gönül rahatlığıyla hizmet alabileceğiniz bir merkezdir.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Silivri Köpek Eğitim Merkezi