Şişli Köpek Pansiyonu En İyisi

Evde köpek bakan köpek sahipleri için köpeğini evde bırakıp bir yere gitmek çok zordur. Köpeğin emanet yerde iyi bakılıp bakılmayacağı, zamanında yemeğini yedi mi, banyosunu aldı mı, günlük dolaşması acaba yaptırıldı mı? diye türlü türlü sorular akıldan geçirilir. Aynı bir annenin çocuğunu düşündüğü gibi köpek sahipleri de baktıkları köpek dostlarını böyle düşünürler. Bu noktada köpek pansiyonları en iyi güvenilecek köpek bırakma merkezleridir. Şişli Köpek Pansiyonu En İyisi denilebilir. Zira bu merkezde köpeğiniz sanki evinizde gibi zamanında yemeğini yer, oyun zamanı oyununu oynar enerjisini atar, uyku zamanı kendine ayarlanmış geniş mekanda dinlenir.

Şişli Köpek Pansiyonu En İyisi

Şişli Köpek Pansiyonu Hizmetleri

Şişli köpek pansiyonunda köpeğiniz için en iyi hizmet verildiğinde emin olabilirsiniz. Önceden pansiyon gezilerek köpeğiniz için uygun mu diye bakılabilir. Köpeğinize sunulacak hizmetler hakkında bilgi alıp buna göre karar verebilirsiniz. Ani bir iş seyahati çıktığında uçağa yetişmek durumunda olduğunuz varsayıldığında evinizden gelip köpeğinizi alma hizmeti de Şişli köpek pansiyonu tarafından veriliyor. Bu bile Şişli Köpek Pansiyonu En İyisi demek için önemli bir nedendir.

Köpek pansiyona getirildiğinde ilk yapılan kilo kontrolüdür. Rutin bir muayene ardından köpek pansiyona kabul edilir. Şişli köpek pansiyonunda iki çeşit hizmet veriliyor. Biri ev köpeklerine yönelik olan hizmet türüdür. Bunda köpeğinizi için iç mekanda hazırlanmış özel bölmede ev ortamını aratmayacak şekilde içerde hizmet verilir. Diğeri de bahçede yaşamaya alışmış olan köpekler için verilen hizmet türüdür. Bunda da köpeğiniz bahçede kendisine verilen özel alanda dinlenir ve evinin bahçesinde gibi hissetmesi sağlanır.

Şişli Köpek Pansiyonu Sağlık Hizmetleri

Şişli köpek pansiyonunda köpeklerin kaldığı mekan her gün hijyenik olarak temizleniyor. Bu temizlik veteriner tarafından günlük olarak kontrol ediliyor. Böylelikle sağlık sorunlarının önüne önceden geçilmiş olunuyor. Köpek sahibine iade edilirken göz, kilo ve kulak muayenesi yapılarak iade ediliyor. Bu hizmeti ile Şişli Köpek Pansiyonu En İyisi olma özelliğini korumuş oluyor.

Köpeğinizi pansiyona teslim ederken herhangi bir sağlık sorunu varsa önceden bildirmeniz gerekir ki ilaçları zamanında verilebilsin. Şişli köpek pansiyonunda 24 saat veteriner bulunduğundan dolayı sağlık açısından köpek sahipleri köpekleri için asla endişe etmemelidir. Herhangi bir rahatsızlık durumunda köpek sahibine sorulmadan tedaviye başlanmıyor. Böyle bir durum oluştuğunda sağlık faturası sahibine fatura edilir. Şişli Köpek pansiyonu teslim aldığı sağlam ve sağlıklı olan köpeği aynı şekilde geri teslim edeceğini garanti eder.

Pansiyona alınacak köpeklerin mutlaka aşılarının tam olmasına dikkat ediliyor. Özellikle Kuduz, Bronchine, Karma, Coronovirüs, Tetanoz gibi önemli olan aşıların eksik olduğu köpekler pansiyona alınmıyor. Bu diğer köpeklerin ve köpek sahiplerinin sağlığı için en çok önem verilen konulardan biridir.

Şişli Köpek Pansiyonu Beslenme Hizmeti

Öncelikle köpeklere temiz su veriliyor. Organik mamalarla beslenmeleri sağlanıyor. Ancak diyette olan köpekler için özel bir mama adı verildiğinde temin edip o mama veriliyor. Ancak tutarı köpek sahibine fatura ediliyor. Köpeğin mutluluğu için her türlü olanak sağlanıyor. Sahiplerine mutlu köpekler teslim ediliyor. Gün içinde iki kez köpekleri gezdirilmeye çıkarılıyor. Uzman kişiler tarafından gezinmeleri sağlanıyor. Böylelikle hem enerjisini atması sağlanıyor hem de tuvalet ihtiyacını karşılamış oluyor.

Kuaför hizmeti de yine köpek sahiplerine fatura edilmek şartı ile verilebiliyor. Köpeğin ne kadar süre ile kalacağına sahibi karar veriyor. Burada önemli olan nokta verilen sürede köpeğin pansiyondan alınıyor olmasıdır. Ücretin zamanında ödenmesi çok önemlidir. Tüm bu hizmetler neticesinde gözünüz arkada kalmadan tamamen kendi evi gibi hissedecek olan köpekleriniz mutlu bir şekilde evine dönecektir.

 

 

 

 

 

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Şişli Köpek Pansiyonu En İyisi