Yeni Bir Devir Açan Piqapoo

Yeni Bir Devir Açan Piqapoo
Can dostlarının ve evimizin neşe kaynaklarının rahatlığı, hemen herkes için çok önemlidir. Onların güvenliğini sağlarken, rahat etmesine de son derece önem veririz. Mama hususunda nasıl hassasiyet gösteriyorsak, hijyen bağlamında da aynı hassasiyete özen göstermek gerekir. Can dostlarımız olan köpekler için; her şeyin en kalitelisini düşünen köpek sahipleri , yenilenen ürünlere özellikle dikkat ederler. Köpekler için yapılan ve geliştirilen ürünler, her zaman dikkatle araştırılmalıdır. Piqapoo, bu hususta son derece güvenilir ve harika bir buluştur. Köpekler için yeni bir devir açan bu buluş, çok kullanışlı bir işleve sahiptir.

Piqapoo Nedir?
Bu mükemmel buluş, köpeklerin huzurlu gezmeleri için geliştirilmiş bir fırsattır. Poşetlere ve toplama materyallerine ihtiyaç duyulmaya gerek duyulmayan bu pratik icat, tamamen köpeklerin dışkılarının toplanması için ideal bir gerekliliktir. Piqapoo, köpeklerin kuyruklarına takılır ve köpekler dışkılama yaptığı zaman direk poşetin içerisine düşer. Herhangi bir temizlikle uğraşmaya gerek kalmadan da, gezme işine devam edilebilir. Piqapoo son derece rahattır ve ağırlık hissi yaratmaz.
Köpeklerin kuyruğuna takılan bu harika buluşun içine düşen dışkı, kesinlikle etrafa yayılmaz. Poşet son derece dayanıklıdır. Dışkılama işlemi tamamlandıktan sonra da, klipsin açılarak çöp tenekesine atılması yeterli olacaktır. Bu durum, hem köpek sahipleri hem de köpekler için son derece pratiktir. Her ırkın kullanımı için idealdir ve sorun yaşanması imkansızdır. Böyle bir büyük bir rahatlık için, şu ana kadar yapılmış olan en büyük icattır demek hiç de yanlış olmaz.

Piqapoo Nasıl Kullanılır?
Piqapoo kullanan köpek sahipleri, köpeklerin canının yanmadığının farkında hareket ederler. Kullanım esnasında; Piqapoo, köpeğin kuyruk kısmının üstüne yerleştirilir. Gezintiye çıkarken, dışkılama zamanı beklenir ve dışkılamadan sonra Piqapoo klipsi ile yavaşça çıkartılır. Daha sonra yapılacak iş, poşetin direk çöpe atılmasıdır. Tutan kıskaçlı alanın ne kadar hafif olduğu, rahatlıkla anlaşılır. Piqapoo; takıldıktan hemen sonra, köpeklerin kolaylıkla uyum sağlayacağı şekilde dizayn edilmiştir. Kullanan köpek sahipleri, son derece memnun şekilde geri dönüşler yaparlar. Bu mükemmel buluş, tüm köpek sahiplerinin en büyük rahatlığıdır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Yeni Bir Devir Açan Piqapoo