Beylikdüzü Köpek Pansiyonu

Yokluklarında köpeklerinin ne yapacağını merak eden köpek sahipleri için tatil bazen hayal olur. Böyle bir durumda köpeklerinin nasıl bir yerde konaklayacağını merak ederler. Köpeklerinin bütün bakımlarının yapılmasını ve onlara güzel davrananlarsak yaşamasını isterler. Köpeklerinin nasıl besleneceğini onların yokluklarında ne yapacakları endişesini yaşarlar. Bu endişeleri gidermek için beylik düzü köpek oteli sizlere kaliteli bir hizmet anlayışı sunar.

Siz dostunuzu nasıl bir yere bırakacağınız merak ediyorsanız eğer biz sizin içinizi rahatlatmak için önceden sizi köpek pansiyonumuzda misafir edebilir ve endişelerinizi giderebiliriz ve siz köpeğinizin kalacağı yeri görebilir. Veterinerimizle endişeleriniz hakkında konuşabilir ve köpeğinize yürüyüşlerinde ve tuvaletlerinde yardımcı olacak deneyimli çalışanlarımızla tanışabilirsiniz. Siz pansiyona köpeğinizi vermeye kara verdikten sonra köpeğiniz ister siz teslim edebilirsiniz ya da ücretli servisler eşliğinde köpeğiniz evinizden teslim alınabilir. Köpeğiniz aldığınız vakit davranış değişikliğinde olmayacağını garanti ederiz. Köpeğinizde hırçın davranışlar görmezsiniz. Köpeği Beylikdüzü köpek pansiyonu ile sosyalleşecektir.

Beylikdüzü Köpek Pansiyonu

Öncelikle bize emanet ettiğiniz köpeklerinizi kendi yaşam koşullarına en uygun şekilde misafir etmekteyiz. Bazı köpekler evde yaşarken bazı köpekler bahçede yaşarlar. Biz onların ortamlarını yabancıla mamaları için en uygun koşulları onlara sağlıyoruz. Ev içinde yaşayan köpekler pansiyonda kendilerine ait bölmelerde misafir edilmektedir. Bazı köpekler ise doğaları gereği açık alanlarda yaşarlar böyle köpekleri ise bahçemizde bulunan yuvalarda misafir etmekteyiz . Köpeklerinize arıtılmış ve kontrolleri yapılmış temiz su verilmekte ve organik mamalar ile beslenmektedir. Köpeğinizin kullanacağı ek ilaçlar varsa bunları veterinerimize belirtmeyi unutmayınız.

Beylikdüzü Köpek Pansiyonu

Veterinerimiz bu salçaları zamanı gelince köpeğinize verir. Köpek pansiyonu temizlik kuralları gereğince yönetilir. Köpeklerinizin kaldığı yerler günlük olarak veterinerimiz tarafından incelenmektedir. Köpeğinize başka bir mama yedirmek istiyorsanız eğer sizin istediğiniz mama ile beslenecektir. Fakat bu ek ücret olarak faturanıza yansıyacaktır. Köpeğiniz geldikten sonra veterinerimiz köpeğinizi bir ön muayeneden geçirir. Ardından bir kilo ölçümü yapar ve aşılarının tam olup olmadığına bakar. Aşılaması yapılmamış ya da Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri pansiyonumuzda misafir edemeyiz. Biz emanet edilen diğer canlıların mesuliyetini üzerimizde taşıdığımızdan lütfen böyle bir şeyi teklif dahi etmeyiniz. Eğer köpeğiniz mantar ve kaşıntı gibi sorunlar varsa lütfen bu sorunları halledin ve pansiyonumuza köpeğinizi öyle teslim edin. Diğer köpeklere bulaşması tehlikesi ile böyle rahatsızlığı olan köpekleri de pansiyonumuzda misafir edememekteyiz.

Köpek Bakımı

Köpeğinizin herhangi bir sağlık sorunu olduğunda veterinerimiz hemen yetişir ve olaya müdahale eder. Ayrıca 24 saat pansiyonumuzda köpeklerinize eşlik eden veterinerimiz hemen duruma müdahale edecektir. Köpek pansiyonumuz 24 saat kameralı sistem ile izlenmektedir. Köpeğinizi bize teslim ettiğiniz gibi alacağınızın sözünü alabiliriz. Köpeğiniz hırçın köpekler ile baş başa bırakmamaktayız. Köpeğiniz size teslim edilirken göz, kulak ve kilo kontrolleri yapılır ve bu işlemden herhangi bir ücret alınmaz. Köpeğinize kuaför hizmeti istediğinizde ise ek ücret ödemek zorunda kalırsınız.

Köpeğiniz günde en az iki kez yürüyüşe çıkartılmaktadır ve bu sayede tuvalet ihtiyacı karşılanmaktadır. Köpeğinizi belirli aralıklarda yıkanmaktadır. Bazı köpeklerin enerjisini atmaya daha fazla ihtiyacı olduğunda yürüyüş süresi uzatılmaktadır. Ayrıca pansiyonumuzda köpeğiniz sosyalleşecek ve arkadaşları ile iyi vakit geçirdiğinde burayı çok özleyecektir. Köpeğiniz ne kadar süre kalmasını istiyorsanız köpeğinizi o kadar süre misafir etmekteyiz. Ayrıca aylık ücretleri zamanında ödemenizi rica ederiz. Köpeğinizi herhangi bir problemle karşılaştığınızda alamayacak durumda olursanız eğer lütfen bizi telefon ile bilgilendiriniz. köpeğime bu pansiyonda bakılır diye bir daha köpeğiniz almamak gibi bir niyette olmamanızı rica ediyoruz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Beylikdüzü Köpek Pansiyonu