Erenköy köpek pansiyonu

Erenköy Köpek Pansiyonu

Hause Of İstanbul
                Erenköy köpek pansiyonu köpeklerin uyum içinde bakıcılar gözetiminde özgür bir şekilde oyun oynayarak zaman geçirdiği, bakım, konaklama, hizmeti verilmektedir, ayrıca misafirlerimize ev konforu sağlanan bir yuvadır.

Köpek Eğitimi Seyahate çıktığınızda sizlerin sevgisini, bakımını aratmayacak şekilde, sağlıklı bir ortam sağlıyoruz, konaklama sürecinde sizlerin verdiği bilgiler doğrultusunda, tuvalet ihtiyaçları, düzenli gezdirme ihtiyaçları nı karşılayıp sakin ve huzurlu bir ortamda onları memnun etmeye özen gösteriyoruz. Erenköy köpek pansiyonu yapılan düzenlemelerle küçük ve orta ırktaki köpekleri ayrı ayrı bölümlerde misafir eder, kendilerine ayrılan bölümler gayet geniş ve ferahtır. Amacımız köpeklerimizin kendilerini rahat ve huzurlu hissetmeleri ve pansiyonumuzda sosyalleşmeleri amaçlanmaktadır. Köpek Eğitimi Sizler için çok sevdiğiniz ve değer verdiğiniz dostlarınızı güvenerek emanet edebileceğiniz için ikinci bir yuva yaratmak istedik. Köpeğinizi konaklama için bıraktığınızda temel eğitim hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Nerede olursanız olun on line kamera sistemi ile köpeğinizi izleyebilirsiniz. Köpeğinizin bizimle kaldığı süre içinde rahat, güvenli ve sağlıklı olmasını, günlük aktivitelerin keyfini çıkarmasını sağlamaktır. Hizmetlerimiz içinde  Evden otele, otelden eve özel servis. Kafessiz sistem servis, 24 saat boyunca özel bakıcı gözetimi. Yemek ihtiyaçları onların yemek alışkanlığına göre hazırlanıyor. Kuru mama ile beslenenlere kuru mama, normal ev yemeği yiyenlere de ev yemeği hazırlanıyor.  İlaç ve ilk yardım ekipmanlarımız mevcuttur. Veteriner hekimimizin bilgisi dahili acil ve istenmeyen durumlarda müdahale etme şansımız vardır. Misafirlerimizin aşı kartlarını kontrol etmekte ve yapılmamış aşı ve parazit uygulamalarını bilginize sunup tamamlamakta hizmetlerimiz arasındadır. Bulundukları ortam temizliklerinin yanı sıra suları düzenli kontrol edilir ve değiştirilir, günlük Köpek Pansiyonu rutin olarak göz, kulak temizlikleri, tırnak kesimleri veterinerimiz tarafından yapılmaktadır. Uyku saati akşam 20.00, güne başlama saati ise 07.00’dir. Köpeğinizin yalnız uyumaktan hoşlanmıyorsa iki hayvanın rahatlıkla konaklayabileceği odalarımız mevcuttur.

Erenköy köpek pansiyonu sizlere kaliteli hizmet sunmak için verdiği hizmetleri her geçen gün bir üst seviyeye taşımayı hedeflediğinden, dünyadaki örnekleriyle aynı seviyede hizmeti amaçlamıştır. Verdiğimiz üst düzey hizmetler sizlerin ve sevgili köpeklerimizin bizden mutlu ayrılmaları ayrı bir gurur kaynağımızdır. Sizleri pansiyonumuza bekliyoruz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Erenköy köpek pansiyonu