Köpek pansiyon fiyatları

KÖPEK PANSİYONU FİYATLARI

Hause Of İstanbul
                Hayvanlar yaşantımızın büyük bir kısmını kapsamaktadır. Evcil hayvan olan köpekler evlerde beslenmekte daha çok tercih edilmektedir. Genellikle koruma amaçlı bulundurulsa da sadık dost olduklarından da tercih edilmektedir. Birçok cinsi olan köpeklerin faklı boyutları da olmaktadır. Minik dostunuzu bazen bırakmak zorunda kalabilirsiniz. İş gezisi, tatil, okul gezisi ve diğer nedenlerden dolayı köpeğinizi o belli sürede bırakabileceğiniz yerler aradığınızda bulamayabilirsiniz. O sorumluluğu almak o kadar kolay değildir. Bu noktada devreye köpek pansiyonları giriyor. Burada köpeklerin bütün ihtiyaçları aynen sizin yaptığınız gibi gideriyoruz. Köpekleri alırken belli kontrollerden geçiriyoruz. Bunun maddi yönü bakıldığında ise faklılık gösteriyor. İllere göre bile değişim görülmektedir. Köpek pansiyon fiyatları büyük şehirlerde günlük ortalama 50 TL civarında olmaktadır. Yapılan uygulamalara bakıldığında çok da fazla olmamaktadır. Her gün tırnak kesimi yapmaktayız. Deneyimli veterinerler tarafından kulak ve göz kontrolleri yapmaktayız. Deneyimli bakıcılar tarafından yiyecekleri sizin belirttiğiniz şekilde verilmektedir.

Köpeklerinizin daha iyi vakit geçirmesi için oyun alanları bulundurmaktayız. Minik dostlarımız için oyun yaşamlarında büyük yer kaplamaktadır. Diğer köpeklerle oyun oynamalarını ve daha mutlu olmalarını sağlıyoruz. Sizin istekleriniz doğrultusunda farklı yiyecekler kullandığımızda köpek pansiyonu fiyatlarında belli artışlar yapmaktayız. Vitamin, ilaç veya farklı mama kullanımlarında artışlar söz konusu olabiliyor. Özel durumlu köpeklerimiz içinde tek bakıcı olacağı için fiyat farkı olabiliyor. Fiyatlarda durumunuza ve kalacağı zamana göre belli indirimler yapabiliyoruz. Size uygun fiyatlarımızı sunabiliyoruz. Köpekleri belirli zamanlarda dışarı çıkarıyoruz. Minik dostlarımızın özgür ruhlu ve hareketli olduklarını göz ardı etmiyoruz.

Köpek pansiyonu fiyatlarında en yüksek günlük 100 TL uygulanmaktadır. Her şeyi sizin istekleriniz doğrultusunda yapmaktayız. Minik dostunuzu sizi aratmadan yaşamını sürdürmesini sağlıyoruz. En çok ihtiyaç duydukları sevgiyi gidermekteyiz. Temizliğine dikkat ediyor ve günlük bakımını yapıyoruz. Yaşam alanlarını her gün temizliyor ve dezenfekte ediyoruz. Oluşabilecek sorunların önüne geçiyoruz. Sularını sürekli yeniliyoruz. Bizde sizin gibi çocuğumuz gibi görüyoruz.  Sizde bazı nedenlerden dolayı minik dostunuzu güvenli bir yere teslim etme arayışındaysanız bizimle iletişime geçmelisiniz. Teslim ederken aynı şekilde alacağınızdan emin olabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek pansiyon fiyatları