Adalar köpek pansiyonu

Adalar köpek pansiyonu

Hause Of İstanbul
Köpek sahibi olan herkesin mutlaka ihtiyaç duyacağı durumlarda en iyi şekilde hizmet vermek için adalar köpek pansiyonu olarak hizmet veriyoruz. Köpeğini güvenilir bir yere bırakmak herkesin istediği bir durumdur. Köpekleri birkaç saatliğine bir yere bırakırken bile sahiplerin kafalarında birçok soru işareti vardır. Kafanızdaki soru işaretlerini silecek bir pansiyona ve ekibe sahibiz. Geniş alanımız ve bahçe bölümümüz sayesinde ihtiyaç duyulan her türlü rahatlık köpekleriniz için sağlanmaktadır. Evde ya da bahçede yaşayan köpekleriniz alıştıkları ortamlarda kalarak huzursuz olmadan bizim misafirimiz olacaktır. Alanlarımız devamlı dezenfekte edilmekte ve köpekleriniz veteriner hekimler tarafından kontrol edilmektedir. Görevlilerimiz tarafından köpekleriniz gün içerisinde gezdirilerek ihtiyaçlarını karşılamaları sağlanır.

Adalar köpek pansiyonu olarak köpeklerinize en iyi hizmeti sağlamak için elimizden geleni yapmak için uğraşıyoruz. Öncelikle pansiyonumuza gelen köpeklerinizin kiloları ölçülüp herhangi bir problemleri olup olmadığı kontrol edilir. Daha sonra girişleri yapılarak kalacakları süre içinde bulunacakları yerlere yerleştirilirler. Köpekleriniz çıkış işlemleri yapılırken de kiloları ölçülür, kulak ve göz temizlikleri yapılır, tırnakları kesilir ve size bu şekilde teslim edilirler. Bünyemizde verdiğimiz hizmetler ev pansiyonu, kısa süreli pansiyon ve uzun süreli pansiyon seçenekleri halindedir. Size uygun olanı seçerek işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Pansiyonumuzda köpekleriniz sizin belirttiğiniz saatlerde yemek yedirilir. Pansiyonumuzda kalacağı süre içersinde gerekli olabilecek bilgilerin yazılı olduğu detaylı bir form giriş işlemlerinde tarafınızdan doldurulması için veriyoruz. Bu sayede ihtiyaç olması durumunda bilgilerinden istediklerimize rahatlıkla ulaşarak daha doğru şekilde işlemler yapabiliyoruz.

Adalar köpek pansiyonu olarak köpeklerinizi evlerinde alışık oldukları şekilde misafir ediyoruz. Tuvalet ihtiyaçlarını belirttiğiniz saatlerde karşılaması için gereken uygulamayı yapıyoruz. Bu nedenle giriş sırasında bizlere ne şekilde tuvalet ihtiyacınız karşıladığını bildirmeniz gerekir. Gazete veya pad hangisine ihtiyaç duyuyorsa o şekilde yaptırılacaktır. Sizlerinde onay vermesi halinde aynı ırktan olan köpeklerin kapalı alanlarda birbirleri ile oynamalarını da sağlıyoruz. Böylece daha sosyal bir hale gelerek onlarda daha mutlu ve huzurlu olacaklardır. Gerekli ve detaylı bilgi olmak için bizlere iletişim adreslerimizdeki bilgilerimizden ulaşım sağlayabilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Adalar köpek pansiyonu