Avcılar Köpek Pansiyonu

Avcılar Köpek Pansiyonu

Hause Of İstanbul
                En yakın arkadaşlarımız olan köpeklerimiz için yeterli vakit ayıramadığımız günler olabilir. Ya da eğitimlerini, bakımlarını evimizin ortamında gerçekleştiremeyeceğimiz zamanlar olması muhtemeldir. Çünkü bu işler uzmanlık ve bazen de özel alanlar gerektiren faaliyetlerdir. Avcılar köpek pansiyonu hizmetimi böyle anlarda sıkıntıya düşmemeniz için veriyorum. Sizin ilgilenemediğiniz ya da özel bakıma ihtiyaç duyduğu anlarda arkadaşlarınızla ben ve uzman personelim ilgileneceğiz.

Köpeğiniz için özel bakıma ihtiyaç duyduğunuzda ya da işleriniz nedeniyle ilgilenemediğiniz zamanlarda Avcılar köpek pansiyonu irtibat telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır. Köpeğiniz o andan itibaren personelim tarafından, adeta kraliyet ailesinin bir üyesiymiş gibi bakım ve ilgiye kavuşacak. Servis personelim tüylü dostumuzu adresinizden alacak. Keyifli ve güvenli kısa bir yolculuğun ardından pansiyonumuzun geniş oyun alanlarına ve diğer tesislerine kavuşacak. Yemyeşil oyun alanlarımız ve ilgili personelim sayesinde hayatlarının en güzel deneyimlerini yaşamaya başlayacaklar. Aralıksız olarak hizmet vermekte olan personelim onlarla yakından ilgilenecek ve kendilerini yalnız hissetmelerini engelleyecek. Gerekli olan temizlik, beslenme ve konaklama ihtiyaçları için gerekli olan her türlü hazırlığı yapmış bulunuyoruz. İşlerinizi hallederken ya da tatilinizi geçirirken gözünüz arkada kalmayacak.

Tabi ki verdiğim hizmetin içine sevimli arkadaşlarımız için gerkli eğitimleri ve sağlık kontrollerini de dahil ettim. Temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, tuvalet eğitimi, koruma eğitimi, (varsa) diğer problemler için eğitim ve yavru köpekler için gerekli olan eğitim uzman ve tecrübeli personelim tarafından verilecek. Bu sırada veteriner arkadaşlarımız tarafından sağlık kontrolleri yapılacak. Sağlık problemleri olduğunu tespit edersek gerekli olan bakımı almalarını sağlayacağız. Veteriner olarak görev yapan personelim doğum yapacak ve yeni dostlar dünyaya getirecek olan köpeğiniz ile de ilgilenecekler. Hem anne köpeğin hem de yavrularının sağlıklı ve güvenli bir ortamda süreci geçirmelerini ve doğum anını atlatmalarını sağlayacak olan personelim, doğum sonrasında gerekli olan sağlık kontrollerini ve bakımı da yapacak. Köpek kuaförü olarak çalışan arkadaşlarımız ise patili dostumuzun güzel bir görünüm elde etmesi için gerekli olan işlemi sağlıklı ve hijyenik bir ortamda gerçekleştirecekler. Kısacası Avcılar köpek pansiyonu köpeğiniz için ikinci bir yuva sağlamış olacak.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Avcılar Köpek Pansiyonu