Köpek Pansiyonu Şişli Fiyat

Köpek besleyen her kişinin, köpeklerinden ayrı kalacakları zamanlar olabilir. Bu gibi durumlarda kişilerin güvenecekleri bir pansiyona ihtiyaçları bulunur. Pansiyona bırakacakları köpeklerin geri döndükleri zaman önceden bıraktıkları gibi mutlu olmaları, iştahlarının veya sağlıklarının yerinde olması sahipleri için en istenilen durumdur. Ve bu kişiler köpeklerini bu vaziyette teslim almayı isterler. Köpek Pansiyonu Şişli Fiyat avantajının yanında, köpeklerin durumunu bu şekilde ilerletmek ve kendilerini evlerinde gibi hissetmelerini sağlamak oluyor. Köpeklerin evdeki gibi hissetmeleri ve en önemlisi alıştıkları besinleri yiyerek, mutlu ya da keyifli bir tatil ortamı içerisinde zamanlarını geçirmeleri tesislerin en çok dikkat ettikleri konular arasında yerini alır.

Köpek sahiplerinin gözlerinin arkada kalmaması için pansiyonda çalışan tüm uzman ekipler gereken bilgileri ve detayları istenildiği taktirde köpeklerin sahiplerine aktarmaya çalışırlar. Genel olarak köpek pansiyonlarının kapasitesi maksimum 50 (elli) köpekli olacak şekilde dizayn edilmiştir. Bu metre karelik alan içerisinde 4 (dört) ve 6 (altı) metre karelik alanlardan oluşuyor. Pansiyona bırakılacak olan hayvanlar genel olarak evde beslendikleri ve bakıldıkları için üşümemeleri için kapalı ortamlarda tutuluyorlar. Bahçede yaşamayı seven köpekler için açık olan bir bahçe bulunur ve köpekler ihtiyaçları doğrultusunda bu bahçelerde gezdirilerek yorgunları üstlerinden atılır.

Köpek Pansiyonu Şişli Fiyat

Köpek Teslim Edilirken Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Köpeklerinizi sahiplerinden teslim alındığında, sahibine ve köpeğe ait bilgilerin yer aldığı detaylı bir form verilerek kişilerin doldurması istenilir. Bu formun en büyük nedenlerinden biride köpeğin pansiyonda kalacağı zamanlar içerisinde en iyi şekilde bakılmasının sağlanması içindir. Tüm bunların dışında köpeğiniz için düzenli bir şekilde kullandığınız malzemeler varsa bu malzemeleri de uzman arkadaşlara teslim etmeniz daha iyi bir işlem olmuş oluyor. Bunlar içerisinde örnek olarak şu malzemeler yer alabilir; ilaç, besin takviyeleri veya vitamin gibi.) bu etken maddelerin kullanım şekillerini ayrı bir şekilde yazdığınız zaman köpeğiniz herhangi bir sorun yaşamayacaktır.

Köpek Pansiyonu Şişli Fiyat

Genel olarak çiftlikler de yer alan pansiyon hizmet şekli 3 (üç) ayrı alanda hizmete sunuluyor. Bunlar şu şekilde yer alıyor: Ufak ırk cinsinde olan köpekler için ev pansiyonu, Tüm köpek ırkları için yer alan uzun süreli pansiyon ve tüm ırk köpekleri için kısa sürede olan pansiyon olmak üzere.

Tuvalet Eğitiminin Yanında Oyun Oynatma ve Gezdirme Hizmetleri

Köpeklerin sahiplerinin alıştırdığı hususlar doğrultusunda her zaman tuvalet ihtiyaçları değişkenlik gösterebilir. Köpeğinizi alıştırmış olduğunuz düzen çerçevesinde tuvalet ihtiyacına çıkarmak için sizden ilk etapta doldurduğunuz formdan inceleme yapılarak maddeler halinde köpeğinize tuvalet ihtiyacının giderilmesi sağlanır. Tuvalet eğitimi olmayan köpeklerin istenildiği taktirde uzman ekiplerimiz tarafından tuvalet eğitimleri verilerek; köpeğinizi teslim almaya geldiğiniz zaman hazır bir şekilde alabilme imkanlarınızda bulunuyor. Her köpeğin ırkı ve cinsi farklı olduğu için küçük köpekleri büyük köpeklerin olduğu alanlarda pek fazla tutulmazlar. Bu neden ile eğer köpeğiniz kendi cinsinden ve ırkından olmayan diğer köpekler veya büyük köpekler ile anlaşa biliyorsa kaynaştırma amaçlı köpekler bir araya getirilerek oynamaları sağlanabilir. Bu durum tamamen köpeğin iç güdüsüne ve alışmış olduğu hareketlere göre değişkenlik gösterir.

Köpeklerin Karnesinde Yer Alması Gereken Aşılar

Bronchine, Corona ve Karma aşılarının 2 dozunun köpeğinize yapılmış olması gerekiyor. Bunların dışında kesinlikle kuduz aşısının köpeğinize yapılmış olması gerekiyor. Bu aşılar eğer köpeğiniz bir yaşından büyükse senelik olarak aşılarının tam bir şekilde yapılması gerekiyor. Ayrıca köpeğinizi pansiyona teslim etmeye getirirken yanınızda köpeğinizin karnesini de getirmeniz gerekiyor. Aksi halde köpekler pansiyona alınmıyor.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Pansiyonu Şişli Fiyat